Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Mayıs 2019

Deryacom Üyelik İptali

Deryacom Üyelik İptali

Derya.com ücretsiz bir üyelik sistemi sunarken genellikle kişisel sohbetler için kullanılmaktadır. Kadın modeller ile yapacağınız sohbetlerde isterseniz görüntülü sohbetler yapabiliyor ve aldığınız dakikalarla birlikte bu sohbetleri uzatabiliyorsunuz. Sitedeki online kullanıcı sayısını her zaman site ara yüzünden gösteren Derya.com, insanların birbirleriyle çok daha kolay bir şekilde iletişime geçmesini sağlıyor. Genellikle online kullanıcılarına hizmet veren bu site, böylelikle güncel sohbetleri, sıcak sohbetlere dönüştürebiliyor.

Derya.com görüntülü chat ve kameralı chat özelliği sunan Derya.com yeni sohbet arkadaşların bulmanızı sağlarken, hayatınıza da farklı bir soluk getirir, farklı bir renk katar. Canlı sohbetler bir yana aynı zamanda kullanıcılar diğer üyelere hediyeler gönderebilir, özel mesajlarla iletişime geçebilir ve görüntülü olarak iletişimi bir sonraki aşamaya geçirebilir.

Site ücretsiz üyeliğin yanında VIP bir üyelik sunarak üyelerinin sitede geçirdiği vakti daha da tatlandırıyor ve sohbetlerin sıcaklığını giderek arttırıyor.

Ayrıca site tarafından sunulan Gold üyelik sayesinde genel odalara girebilir, sınırsız bir şekilde edeceğiniz sohbetin tadını çıkartabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz. Gold üyelik sayesinde turuncu bir renge bürünür, genel odalarda üst sıralarda yer alırsınız.

Deryacom Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

Derya.com üyeliğinizi iptal etmek için güvenlik, gizlilik, aradığını bulamama ya da çeşitli sebeplerden birine ya da aynı anda birkaçına sahip olabilirsiniz. Sebebiniz her ne olursa olsun bu içerik sayesinde üyeliğinizi kolay bir şekilde iptal edebileceksiniz.

Sitede iki çeşit üyelik bulunmaktadır. Bunlardan ilki standart üyeliktir. Standart üyelik, ücretsiz ve oldukça kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Standart üyelik dışında ikinci bir üyelik çeşidi daha vardır. Bu üyeliğin adı ise vip üyeliktir. Vip üyelik, belirli bir ücret karşılığında satın alınabilen ve standart üyeliğine nazaran daha fazla hakka sahip olan bir hizmettir. VIP üyelikten ücret tahsil edilme aşaması sırasında kullanıcı tarafından verilen bilgilerin doğru kabul edileceği ve bu işlemler sırasında bankalar tarafından doğacak çeşitli anlaşmazlıklardan Deryacom’un sorumlu olmadığı da unutulmamalıdır. Vip üyeler, standart üyeler gibi sitenin hükümler ve koşullar kısmında yer alan kulalnıcı sözleşmesinde yazdığı üzere tüm hak ve yükümlülüklere sahiptir. Bu yükümlülüklere uymadığı için mesaj hakkına kısıtlama gelen ya da tamamen engellenen VIP üyelere ücret iadesi yapılmayacaktır. VIP üyenin de standart üyelik gibi üyeliğini iptal edebilme şansı da bulunmaktadır.  Derya.com GOLD üyelik satın almış her bir kullanıcı için ödedikleri ücret karşılığında bir fatura keser ve üyeler istedikleri taktirde bilgi@derya.com e posta adresine e posta göndererek kendileri adına kesilmiş fatura bilgilerinin gönderilmesini talep edebilir.

Standart üyelik ve VIP üyeliklerin iptal edilmesi aynı şekilde olmaktadır. Her iki üyeliğin de iptal edilebilmesi için öncelikle Derya.com adresine kullanıcı adı ve şifreyle birlikte giriş yapılması gerekmektedir. Ardından üyeler site içerisinde yer alan “Profil” bölümünden “Profilimi güncelle” kısmında yer alan “Üyeliğimi iptal etmek istiyorum” bağlantısına tıklayarak üyeliklerini iptal etme işlemlerini gerçekleştirebilirler. Bu aşamada, tekrar şifrenizin girilmesi istenebilir. Ayrıca üyeliğinizi iptal etmenizin nedeni de sorulacaktır. Bu soruya vereceğiniz cevap sitenin diğer üyelerine karşı daha iyi bir şekilde hizmet verebilmesi açısından büyük önem arz ettiği için doğru bir sebep olmalıdır. Aksi taktirde siteyi yanlış bir şekilde yönetebilirsiniz. Zira yapılan analizlerin neticesinde üyelik iptalleri sırasında en çok karşılaşılan nedene bakıldığında yanlış bir kanıya varabilirler. Derya.com profil güncelleme bölümünde üyeliğinizi sonlandırma linkini kimi zaman pasif hale getirebilir. Bu seçeneği görmüyor olma ihtimalinize karşın yapmanız gereken şey Derya.com e posta adresine üyelik iptaliniz konusunda içinde iletişim bilgilerinizin de bulunduğu bir üyelik iptal mesajı bulunmalıdır. İsterseniz doğrudan e posta göndermek yerine site üzerinde yer alan destek bölümünden siteyle irtibata geçebilir, yine aynı şekilde üyelik iptalinize dair mesaj yazdıktan sonra gerekli bilgileri doldurarak destek isteyebilirsiniz.

deryacom-uyelik-iptali

Bu şekilde her iki üyeliğinizi de iptal edebilirsiniz.

Derya.com üyelerin e posta adresleri de dahil olmak üzere üyelerin profillerinde yer alan kişisel bilgilerini gizli tutacağına ve herhangi bir üçüncü şahısa satmayacağına, kiralamayacağına ya da bu bilgileri her ne sebeple olursa olsun ifşa etmeyeceğine garanti vermiştir. Eğer kişisel bilgilerinizin ifşa edildiğini düşünüyorsanız bu konu hakkına site üzerinde bir yaptırım yapabilirsiniz. Elbette ki bu konuda bir istisna bulunmaktadır. Bu istisna da kamu soruşturmaları ya da cezai soruşturmalardır.

Ayrıca kullanıcıların üyelikleri üyelik ve hizmetlere ilişkin çeşitli kuralların ihlali neticesinde gerekli görülen durumlarla da iptal edilebilmektedir. Her ne yolla olursa olsun Derya.com üzerinde sahip oldukları üyeliği iptal edilen kişilerin, kullandıkları rumuz diğer üyeler tarafından kullanıma açılacaktır.

İptal edilen üyelikle ilgili olarak mesajlar, profilde yer alan bilgiler gibi birçok kayıt güvenlik amacıyla belirli bir süreliğine sitenin sahip olduğu veri tabanında tutulacaktır. Bu süre bitiminde sitenin veri tabanından üyeliği iptal edilen kişinin bilgileri de silinecektir.

Deryacom Üyelik İptali İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz