Aşkitom Hesap Silme | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Aşkitom Hesap Silme

Gelişen teknoloji ile arkadaşlık ve ilişki sitelerinin artması günümüzde çok sıradan bir hal almıştır. Ancak bu amaçla yani arkadaşlık ve ilişki amaçlı kurulmuş sitelerin farklı bir şekilde kendilerini ortaya atmaları, farklı kullanıcıları kendilerine çekmelerine sebep olmuştur. Bunlardan biri Aşkitom isimli sitedir. Aşkitom, kızlar için yapılmış sanal bir flört oyunudur. Adında oyun geçtiği için çocukları da kötü şekilde etkileyebilecek bir sitedir. Üye olunarak oynanan bu oyunda liseye yeni kayıt olmuş bir kız öğrenci oluyorsunuz. Karakterinizi oluşturduktan sonra oyuna başlıyorsunuz. Oyun bölümlerden oluşuyor ve her bölüm sonunda çeşitli ödüller kazanıyorsunuz. BEEMOOV isimli firmanın yarattığı bu oyun tamamen ücretsizdir ancak oyun içinde satın alma işlemleri vs. olduğu için bu oyuncunun tamamen kendi inisiyatifine kalmış bir durumdur. Aşkitom’u kişisel bilgisayarınız üzerinden oynayabileceğiniz gibi, IOS işletim sistemine sahip telefon, tabletler için App Store ile, Android işletim sistemine sahip telefon, tabletler için Google Play Store, Windows Phone’lar için ise Windows mağazasından indirilerek kullanılabilir. Aşkitom’un nasıl işlediğini, nasıl kullanıldığını anlattıktan sonra asıl konumuz olan Aşkitom hesap silme işleminin nasıl yapılacağını anlatalım.

Aşkitom Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Oyun adı altında sanal flört sitesi olan Aşkitom’un özellikle küçük çocuklar üzerindeki etkisi düşünüldüğünde hesabın silinmek istenmesi normaldir. Olayı küçük çocuklar üzerinden ele almak yerine sıradan yetişkin bir kullanıcıyı ele aldığımızda da Aşkitom hesabını silme isteği duyabilir. Özellikle para harcatmak için de belli yöntemler uygulayan Aşkitom sitesi Aşkitom hesap silme sıkıntılı olmayan, zorluk çıkarmadan yapılan bir işlemdir. Aşkitom üyelik silmenin iki yöntemi bulunmaktadır. Bunlardan ilki oyun geliştirici olan BEEMOOV’a mail atarak üyeliğinizin silinmesini talep etmenizdir. Detaylı olarak anlatacak olursak, Aşkitom sitesinde üyeliği olan herkes BEEMOOV’dan hesabının silinmesini isteyerek kaydını sonlandırılabilir. BEEMOOV’un müşteri ve oyuncu iletişim mail adresi olan support@beemoov.com ‘a  Aşkitom hesabınızı silmek için gerekli mesajı yazdığınız takdirde mesajınızı aktardığınız günün ertesi günü talebiniz yerine getirilecektir. Hesabınızı kapatırken herhangi bir ücret ödemeniz gerekmemektedir.
Aşkitom hesap silme işlemini gerçekleştirmenin bir diğer yöntemi ise Aşkitom hesabınıza giriş yaptıktan sonra oyun geliştiriciye mail atmanıza gerek kalmadan işlemleriniz üzerinden yapacağınız birkaç dakikalık işlemdir. Aşkitom hesap silme işlemini bulamayanlar için detaylı anlatacak olursak öncelikle Aşkitom hesabınıza giriş yapıp “Hesabım” bölümüne girmeniz gerekmektedir.

Aşkitom Hesap Silme

Görsel üzerinde de görebileceğiniz gibi üye olurken oluşturduğunuz karakterinizin altında bulunan “Hesabımı Değiştir” bölümüne tıklayarak çıkan sayfada bulunan şifre girme yerine şifrenizi girerek ”Hesabımı Tamamen Kapat” butonu ile hesabınızı tamamen kapatıyorsunuz. Sizlere sunduğumuz bu iki seçenek ile Aşkitom hesap silme işleminizi kolaylıkla, sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yazımızın aşağısına yüklemiş olduğumuz görselin de yardımcı olacağını düşünerek görseli inceleyerek de Aşkitom hesabınızı silmeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz