Aşkitom Şifremi Unuttum | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Aşkitom Şifremi Unuttum

İnsanların internet üzerinde çok daha fazla vakit geçirmesiyle birlikte internette her yaştan bireyin ilgi alanlarına hitap edebilmek için, daha çok seçenek sunulmaya başlandı. İnternette her yaşa için geliştirilen ve düzenlenen mutlaka bir online oyun bulunuyor. Aşkitom oyun sitesi de online oyunlardan biridir. Aşk ve flört oyunları kategorisinde ilk olarak akla Aşkitom ücretsiz oline oyunu gelir. Aşkito’m ilk sanal çevrimiçi flört oyunudur. Bu yazımızda öncelikle Aşkitom oyununun nasıl oynandığından bahsedecek ve ardından “Aşkitom Şifremi Unuttum” diye dert yananların derdine derman olacağız.

Aşkitom Oyunu Nasıl Oynanır?

Aşkitom online oyunu daha çok kızlara hitap eden bir oyun gibi düşünülse de erkekler tarafından da çok beğenilerek oynanılan bir oyundur. Aşkitom online oyununda her üyeye enerji puanı verilir ve bu enerji puanı ile ilerlemeye başlarsınız. Her üyeye günlük olarak verilen enerji puanını çok dikkatli kullanmak gerekir, çünkü günlük belirli bir oranda enerji puanı verilir. Aşkitom online oyununda enerji parası haricinde, para olarak dolar da kullanılır. Aşkitom oyununa her gün giriş yapan bir üyeye sistem otomatik olarak 15 dolar verir. Üye olan kişi bu parayı istediği şekilde harcar. Daha çok kıyafet, eşya gibi ürünleri almak için kullanır. Aşkitom online oyunundaki asıl amaç enerji paralarını kullanarak, etrafta yer alan erkeklerle muhabbet etmek ve onlarla zaman geçirmektir.

Oyunda yer alan her erkeğin sık sık gittiği yerler bulunur. Erkekleri bulup, onlarla konuşmak isterseniz onları bu mekanlarda arayabilirsiniz. Erkekleri gittikleri mekanda bulduktan sonra daha sonra ekranın sağ alt kısmında bulunan kalp metrenin o anda daha çok yükselmesini sağlamanız gerekir. Konuştuğunuz erkeğin sizden hoşlanıp, hoşlanmadığını kalp metreden göstergesinden öğrenebilirsiniz. Tüm bu aşamalarda oyuncunun moralini sürekli yüksek tutması çok önemlidir. Bunun için puanınızı yüksek tutmanız, yeni kıyafetler satın almanız gerekir. Aşkitom online oyun sitesine üye olduktan sonra farklı erkeklerle tanışabilir, onlarla konuşabilir ve aynı zamanda kalplerini kazanmanız gerekir. Erkeklerin sizden hoşlanmaları için birtakım yöntemler uygulamanız gerekir. Bazen konuşmanız ya da giydiğiniz bir kıyafet onun sizden hoşlanmasını sağlayabilir. Her bölümün birbirinden farklı bir sonu bulunur. Oyunda yer alan bazı tekrarlar sayesinde hikayenin hepsini tahmin edebilirsiniz. Belirli aralıklarla güncellenen yeni bölümlerle, birbirinden farklı erkeklerle tanışabilirsiniz. Fakat Aşkitom Şifremi Unuttum problemini yaşıyorsanız, tüm bu eğlenceden mahrum kalmışsınız demektir. Öyleyse gelin bu probleminizi birlikte çözelim.

Aşkitom Şifremi Unuttum, Ne Yapabilirim?

Aşkitom oyununu oynayan kişilerin karşılaştığı sorunlardan biri de Aşkitom şifremi unuttum sorunudur. Aşkitom şifrenizi unuttuysanız, kaybettiyseniz ya da hatırlamıyorsanız endişelenmenizi gerektiren hiçbir şey yoktur. Aşkitom şifrenizi geri alabilmek için oyuna giriş alanında şifre kısmını boş bırakın ve onun yanında yer alan şifremi unuttum butonuna tıklayın. Karşınıza aşağıdaki görselde görebileceğiniz gibi bir ekran gelecektir.

şifre

Bu bölüme hesabınızla bağlantılı olan e posta adresinizi girmelisiniz. E posta adresinizi yazdıktan sonra size şifre işlemi yapabileceğiniz bir bağlantı linki gönderilecektir. Bağlantı linkinden şifrenizi yeniden belirleyebilirsiniz. Bunun için gerek gelen kutunuzu gerekse spam kutunuzu kontrol etmeyi unutmayınız.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz