Badoo Hesap Kurtarma | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Badoo Hesap Kurtarma

Badoo, merkezi arkadaş odaklı olan bir sosyal paylaşım platformu olmak ile birlikte 2006 yılında kurulmuştur. Bu siteye üye olan birçok kişi kayıt işlemleri sırasında sohbet etmek, buluşmak ve yeni arkadaşlar edinmek gibi seçenekler arasından siteye üye olma sebebini de işaretlemiş olur. Bu işlemi geçtikten sonra kişinin seçmiş olduğu seçeneği hangi cinsiyet ya da cinsiyetlere karşı yapacağını işaretledikten sonra üye olma işlemlerine başlayacaktır. İster sadece erkeklere karşı ister sadece kadınlara karşı isterseniz ise her iki cinse karşı da ilgi duyabilir ve Badoo keyfinizi istediğiniz şekilde çıkartabilirsiniz. Her iki cinsiyetten her biri ile ya da her iki cinsiyet ile aynı anda sohbet edebilir, bu kişilerle arkadaş olabilir ve istediğiniz taktirde de buluşabilirsiniz.

Badoo Android işletim sistemi yüklü olan akıllı telefon ya da tablet gibi diğer akıllı cihazlar ile birlikte ios işletim sistemine sahip olan akıllı telefon ya da ipad gibi diğer akıllı cihazlar üzerinden üyelerinin kullanabileceği bir uygulama geliştirmiştir. Bu sayede de birçok kişinin ilgisini daha fazla çekmeyi başarmış ve günümüzde üç yüz milyondan fazla üye elde etmeyi tüm bu özellikleri sayesinde başarmıştır.

İşte bu kadar çok arkadaşlık ilişkileri için arayışa giren üyeye sahip olduğu için Badoo sitesine üye olan kişilerin de karşılaştıkları çeşitli sorunlar yer almaktadır. Bu sorunlardan biri de şifresini unutup hesap kurtarma işlemleri ile ilgili herhangi bir şey bilmeyen kişilerin başına gelmektedir. Üç yüz milyonu aşkın üyeye sahip olan bir site üzerinde yer alan üyelerin de hesap kurtarma işlemleri konusunda bir hayli soru yöneltiyor olması da tuhaf değildir.

Badoo Hesap Kurtarma İşlemleri Nasıl Yapılır?

Badoo hesap kurtarma işlemlerini yapmak isteyen kişilerin şifre kurtarma işlemlerini gerçekleştirmesi gerekmektedir. Badoo hesap kurtarma işlemleri de aslında oldukça kolay işlemler bütününden oluştuğu için hemen hemen herkes Badoo hesap kurtarma adımlarını kolaylıkla gerçekleştirebilir. Bu nedenle de Badoo hesap kurtarma adımları konusunda Badoo üyelerinin endişelenmesi için herhangi bir sebep bulunmamaktadır.

Badoo hesap kurtarma adımlarının ilki Badoo sitesine girmekten geçer. Ardından Badoo hesap kurtarma işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişilerin sitenin sağ üst köşesinde konumlandırılmış olan “Giriş Yap” butonuna tıklamaları gerekmektedir. Böylelikle karşınıza giriş yapma ekranı gelecektir. Bu giriş ekranının hemen sağ alt köşesinde yer alan “Şifrenizi mi unuttunuz?” bağlantısına tıkladığınız taktirde Badoo hesap kurtarma işlemlerini gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

Badoo hesap kurtarma ekranına ulaşmak için buraya Tıklayabilirsiniz!

bado

Karşınıza gelecek olan bu ekrana girmeniz gereken şey Badoo hesabınız ile ilişkilendirilmiş olan e posta adresinizdir. Bu e posta adresine Badoo hesap kurtarma işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi adına yeni bir şifre gönderileceğinden dolayı e posta adresinizi doğru bir şekilde girmeniz gerekmektedir. Bu nedenle profilinize girerken kullanmış olduğunuz e posta adresini girdiğinizden emin olmalısınız. Aksi taktirde Badoo hesap kurtarma işlemlerini gerçekleştirmeniz mümkün olmayacaktır.

Ardından e posta giriş bölümünün hemen altında yer alan güvenlik resmi üzerinde yer alan harf ve rakamları güvenlik resminin karşısında yer alan kutucuğa girmeniz gerekiyor. Bu bölümde herhangi bir sorun ile karşılaştığınız taktirde güvenlik resminin altında yer alan ve “Farklı semboller deneyin” yazısının yanında yer alan yenileme sembolüne tıklayabilir ve güvenlik resmini değiştirebilirsiniz.

Bu adımları geçtikten sonra “Yeni şifre al” butonuna tıklamanız gerekiyor.

Böylece Badoo hesap kurtarma işlemleriniz için girmiş olduğunuz e posta adresine yeni şifreniz gönderilecektir. Girmiş olduğunuz e posta adresine kısa bir süre içerisinde herhangi bir link e posta almadıysanız gereksiz ya da spam kutusunu kontrol etmenizi öneririz.

Size gönderilen e postaya ulaştığınız taktirde yapmanız gereken şey bu e postanın içinde yer alan şifre kurtarma bağlantısına tıklamaktır. Böylece karşınıza yeni şifre alma ekranı gelecektir. Bu ekran iki aşamadan oluşmaktadır. Bu iki aşamanın ilkinde kendiniz için yeni bir şifre belirlemeniz gerekmektedir. Hesabınız için belirleyeceğiniz şifrenin kolay bir şekilde tahmin edilmemesi için güvenli bir şifre koymanızı ve bu şifreyi bir başkası ile paylaşmamanızı öneririz.

Ardından hesabınız için belirlemiş olduğunuz şifreyi bir kez daha girdikten sonra yeni şifre almak için Badoo hesap kurtarma işlemlerinizi sonlandırabilirsiniz. Her iki şifre arasında herhangi bir farklılık olmadığı sürece şifrenizi başarılı bir şekilde yenilemiş ve Badoo hesap kurtarma işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmiş olursunuz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz