Badoo Şifremi Unuttum | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Badoo Şifremi Unuttum

Badoo 2006 yılında kurulan ve merkezi arkadaşlık odaklı olan bir sosyal paylaşım platformudur. Badoo sitesine üye olan kişilerin siteye üye olma işlemleri sırasında da belirleyebileceği üzere sohbet etmek, yeni arkadaşlar edinmek ve buluşmak gibi seçeneklerden birini seçtikten sonra bu etkinlikleri hangi cinsiyetle yapmak istediğini seçerek üye olma işlemlerine başlayabilirler. İsteyen, erkeklerle, isteyen kızlarla isteyen ise her iki cinsiyet ile birlikte etkileşime girerek ister konuşabilir ister ise buluşabilirler.

Badoo aynı zamanda Android işletim sistemi yüklü akıllı telefon ya da diğer cihazlar ile birlikte ios işletim sistemi yüklü akıllı telefon ya da benzeri akıllı cihazlar üzerinden de sahip olduğu uygulama ile birçok kişinin ilgisini çekmektedir. Belki de sahip olduğu çeşitli özellikler sayesinde şu anda üç yüz milyondan fazla sahip olduğu üyeyi de çekmeyi başarmıştır.

Fakat bu kadar çok üyeye sahip olan bir sitenin üyelerinin de başına sıklıkla gelebilen bir sorun vardır. “Badoo şifremi unuttum” sorunu ile ilgili bilmeniz ve dikkat etmeniz gereken her şeye aşağıda yer alan anlatım sayesinde ulaşabilirsiniz.

Badoo Şifremi Unuttum Ne Yapabilirim?

Badoo Şifremi Unuttum unuttum diyen kişilerin şifresini kurtarmak için yapması gereken şeyler aslına bakılırsa oldukça kolay işlemler bütününden oluşmaktadır. Bu nedenle Badoo Şifremi Unuttum diyen kişilerin bu konu hakkında endişe etmelerine hiç gerek yoktur. Zira Badoo Şifremi Unuttum adlı bu içeriği ele almamızın da sebebi budur. Badoo Şifremi Unuttum diyen herkesin ilk yapması gereken şey Badoo sitesine giriş yapmaktır. Beraberinde sağ üst köşede yer alan “Giriş Yap” seçeneğine dokunmanız gerekiyor. Bu aşamadan sonra karşınıza bir giriş yapma ekranı gelecektir. Bu bölüm üzerinde yer alan ve giriş yapma ekranının sağ alt köşesinde yer alan “Şifrenizi mi unuttunuz?” bağlantısına tıklarsanız badoo hesap kurtarma işlemlerine başlayabilirsiniz.

Eğer bu işlemler sırasında herhangi bir sorun ile karşılaşıyorsanız aşağıdaki link ile ilgili sayfaya erişim sağlayabilirsiniz.

Badoo Şifre Yenileme İçin TIKLAYINIZ!

Her iki yol üzerinden de Badoo şifremi unuttum işlemleri için gerekli sayfaya geldiyseniz karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir.bado

Bu bölüm üzerinden işlemlerinize devam etmek için yapmanız gereken şey bir e posta adresi girmektir. Hesabınız ile bağlantılı olan ve üye olurken kullandığınız ya da üye olduktan sonra hesabınızın ana e posta adresi olarak değiştirdiğiniz yani şu anda hesabınız üzerinden kullanmakta olduğunuz e posta adresini girmeli ve ardından alt kısımda yer alan güvenlik harf ve rakamlarını karşısında yer alan boş kutucuğa yazmanız gerekiyor. Bu kutucukları doğru bir şekilde doldurduğunuz taktirde “Yeni Şifre Al” butonuna basabilirsiniz. Zaten herhangi bir sorun ile karşılaşmadığınız taktirde girmiş olduğunuz e posta adresine gelecek olan badoo hesap kurtarma linkini görebilirsiniz.

E posta adresinize gittikten sonra eğer badoo sitesi tarafından güncel olarak gönderilmiş bir e posta görmüyorsanız bir de spam kutunuzu yani gereksiz maillerinizi kontrol edin. Bu şekilde de e ilgili e postaya ulaşamıyorsanız girmiş olduğunuz e posta adresini kontrol etmenizi öneririz.

Eğer bu e postaya ulaştıysanız ve içerisinde yer alan badoo şifre kurtarma linkine tıkladıysanız karşınıza bir yeni şifre alma ekranı gelecektir. Bu ekran üzerinden kendinize yeni bir şifre belirleyebilir ve belirlemiş olduğunuz bu şifre ile Badoo hesabınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kendinize belirleyeceğiniz şifrenin güvenli olmasını istiyorsanız başkaları tarafından kolay bir şekilde tahmin edilemeyecek bir şifre seçmenizi öneririz. Yani kullanıcı adınız ile aynı olan, içerisinde e posta adresinizi, adınızı ya da soyadınızı içeren, doğum günü tarihinizle herhangi bir şekilde alakalı olan ve benzeri şifrelerden uzak durmanızı şiddetli bir şekilde tavsiye ederiz.

Kendinize güvenli olduğunu düşündüğünüz bir şifre belirledikten sonra bu şifreyi bir kenara en azından kısa bir süreliğine not ederseniz, badoo şifremi unuttum şeklinde aramalar yapmanıza da gerek kalmayacaktır. Bu nedenle yeni Badoo şifrenizi unutmamak için bu şifreyi not etmek isteyebilirsiniz.

Hesabınız için yeni bir şifre belirledikten sonra bu şifreyi bir kez daha girmeniz gerekiyor. Böylece her iki arasında herhangi bir sorun çıkmadığı taktirde işlemi devam ettirerek yeni şifrenizle birlikte hesabınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer girmiş olduğunuz bu şifreler arasında herhangi bir hata varsa bu şifreleri kontrol etmeniz ve şifre alma işlemlerini tekrarlamanız gerekecektir.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz