Bilyoner Şifremi Unuttum | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Bilyoner Şifremi Unuttum

Bilyoner 26 Mart 2004 tarihinde kurulmuş olan Türkiye’nin ilk çevrim içi şans oyunları platformu olma özelliğini taşımaktadır. Bu site üzerinden spor toto, milli piyango ve iddaa gibi şans oyunları oynanabilmektedir.

Ayrıca Bilyoner sitesinin iPhone, iPad ve Android işletim sistemi yüklü akıllı telefon ya da akıllı cihazlar için ürettiği uygulamalar bulunmaktadır. Bununla birlikte Bilyoner sitesi interaktif masa üstü uygulaması olan BilyonerLİve ile birlikte wap, sms, mobil site, müşteri hizmetleri ve digitürk interaktif gibi aracılıklar ile bilyoner sitesi üzerinden şans oyunları oynanmasına imkan vermektedir.

Sahip olduğu özellikler ile birlikte cezbeden Bilyoner sitesinde sıklıkla karşılaşılan sorunlardan birisi “Bilyoner Şifremi Unuttum” sorunudur.

Bilyoner Şifremi Unuttum Ne Yapabilirim?

Bilyoner şifremi unuttum diyen kişilerin yapması gereken işlemler oldukça basittir. Bilyoner şifremi unuttum diyen kişilerin ilk yapması gereken şey bilyoner sitesine girmektir. Bilyoner sitesine giren kişilerin ilk yapması gereken şey ise siteye giriş bölümünün de yer aldığı ve ana sayfanın en üst ve orta köşesinde yer alan bölümün hemen sağ köşesinde yer alan “Şifremi Unuttum” bağlantısına tıklamaktır. Bu linke tıklayan kişilerin karşılarına “Şifremi Unuttum” bölümü gelecektir. Bu bölüm üzerinden Bilyoner şifremi unuttum diyen kişilerin yapabilecekleri çeşitli işlemler yer almaktadır. Bilyoner şifremi unuttum diyen kişilerin bu bölümde dört farklı seçeneği kullanarak şifre kurtarma işlemlerini gerçekleştirebileceklerini söylemek isteriz.

Bilyoner şifre kurtarma işlemlerinin ilk yolunda yapmanız gereken şey bu bölüm üzerinde yer alan “Üye Numarası” kutucuğunu tıklamak ve ardından alt kısımda yer alan şifre kurtarma formunu doldurmaktır. Siteye üye olduktan sonra size verilen ve siteye üye olduktan sonra görme imkanını bulduğunuz üye numarasını ilk olarak “Üye Numaranız” bölümüne girmeniz gerekiyor. Beraberinde ise yine siteye üye olurken vermiş olduğunuz Türkiye Cumhuriyeti Kimlik numaranızı girmelisiniz. Ardından doğum günü tarihinizi gün,ay ve yıl şeklinde girmeli ve güvenlik kodlarını gösteren güvenlik resminde yer alan harf ya da rakamları hemen altında yer alan kutucuğa yazmanız gerekmektedir. Bu işlemin ardından girmiş olduğunuz bilgilerde herhangi bir hata var mı yok mu diye kontrol etmelisiniz. Ardından “Gönder” butonuna basabilirsiniz.

Bilyoner şifremi unuttum ile ilgili olan ikinci yol ise üst kısımda yer alan “Cep Telefonu Numarası” bölümünü seçmelisiniz. Bu bölümü seçtikten sonra site üzerinde yer alan ve hesabınız ile ilişkili olarak duran cep telefonu numarasını başında sıfır olmadan ve ardından gelen üç haneyi ilk kutucuğa girdikten sonra kalan yedi haneyi de ikinci kutucuğa girerek doldurunuz. Ardından yine Türkiye Cumhuriyeti Kimlik numaranızı girmeniz ve doğum günü tarihinizi gün, ay ve yıl şeklinde doğru bir şekilde doldurmanız gerekiyor. Bu sayede şifre kurtarma işlemlerinin doğru hesaba yönelik olduğu güvence altına alınacaktır. Ardından güvenlik resminde yer alan sayı ve harfleri altında yer alan kutucuğa girebilir ve “Gönder” butonuna basabilirsiniz.

Bu işlemlerle ilgili olarak kullanabileceğiniz bir üçüncü yol ise yine biraz önce yaptığınız işlemlerdeki gibi seçenekler arasında “E posta adresi”ni seçmektir. Böylece sahip olduğunuz ve hesabınız ile ilişkilendirmiş bulunduğunuz e posta adresini girdikten sonra biraz önceki gibi kimlik numaranız ve doğum günü bilgileriniz ile birlikte formu doldurabilir ve ardından güvenlik kodunu da doğru bir şekilde kodlayarak “Gönder” seçeneğine basabilirsiniz.

Bu işlemler esnasında herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız form üzerine girmiş olduğunuz bilgileri kontrol etmeniz de fayda vardır. Ayrıca güvenlik kodu üzerinde yer alan harf ya da rakamları görmekte sorun çekiyorsanız, bu resmin sağ köşesinde yer alan yenileme simgesine tıklayarak, güvenlik resminin yenilenmesini sağlayabilirsiniz.

Eğer herhangi bir sorun ile karşılaşmazsanız hesabınız ile ilgili şifre değiştirme işlemlerini gerçekleştirebilir ve kendinize yeni bir şifre belirleyebilirsiniz. Ardından belirleyeceğiniz bu şifreyi bir kez daha girerek belirlemiş olduğunuz şifreyi hatırladığınızdan emin olursunuz.

Fakat bu yollar haricinde de bilyoner şifremi unuttum diyen kişilerin kullanabileceği bir yol daha yer almaktadır.

Eğer Turkcell GSM operatörüne ait bir cep telefonu numarası kullanıyorsanız yapmanız şifre kurtarma işlemleri ile ilgili yapmanız gereken şey “Sifre” yazdıktan sonra 2525 numarasına kısa mesaj göndermektir. Göndereceğiniz bu kısa mesaj üzerinden alınacak ücret Turkcell tarifeleri üzerinden iki mesaj ücretine tekabül edecektir.

Bilgilerinizi doğru bir şekilde girdiğiniz taktirde, “Bilgilerim” sayfası üzerinden yapacağınız olan seçime göre e posta adresi ya da sms üzerinden yeni şifrenizi elde edebilirsiniz.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz