Bkm Express Üyelik İptali | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Bkm Express Üyelik İptali

BKM yani Bankalararası Kart Merkezi, 1990 yılında 13 kamu ve özel Türk bankasının ortaklığı ile birlikte kurulmuş olup Türkiye üzerinde yer alan ödeme sistemleri içerisinde yapılacak işlemlerde nakit kullanımını gerek duymadan her türlü ödemenizi ya da para transferinizi sağlamayan ya da destek olan bu sistem, altyapı ve platform oluşturmak, bu platform ya da altyapıları işletmek ve geliştirmek amacı ile çalışmakta olan ve kâr amacı gütmeyen bir kurumdur.

Bankalar arası Kart Merkezi, banka kartı ve kredi kartı uygulaması içerisinde yer alan bankalar arasında uygulanacak olan prosedürleri geliştirip, belirli bir standardı oluşturmak amacı ile çalışmalar yaparken bu yönde kararlar almak, Türkiye’nin dört bir yanında yapılan uygulamalar ile birlikte yurt içi kurallarını belirlemek, yine bu bankalar arasında yapılacak olan takas ya da hesaplaşma ilişkilerini yürütmek, yurt dışında yer alan kuruluş ya da komisyonlarla birlikte ilişkiler kurmak, geliştirmek ve gerektiği zaman bu kuruluş ya da komisyonlar doğrultusunda temsil etmekle birlikte her banka tarafından yapılan ve devam ettirilmekte olan işlemleri daha hızlı, daha güvenli ve çok daha az maliyet ile tek bir merkezin üzerinde yürütmek gibi faaliyetler çerçevesinde ana faaliyetlerini oluşturmuştur.

Bankalar arası Kart Merkezi hizmet ve ürünleri arasında BKM Express, Troy, temassız ödeme işlemleri, NFC, en yakın ATM, ulaşım projeleri kamu tahsilat çözümleri, POSPara, switch, yurt içi takas ve 3D Secure gibi birçok ürün ve hizmet yer almaktadır.

BKM tarafından 2011 yılında başlatılan “BayBayNakit” kampanyası ile hedeflenen şey, Türkiye topraklarında yaşamakta olan kişilerin kart kullanma bilincini ön plana çıkartmaktır. Nakit işlemler yerine banka kartı yardımıyla yapılan kart işlemlerinin topluma, devlete, ticarete, çevreye ve tüketiciye getireceği katkılar vurgulanmıştır.

BKM Express’e üye olmak ücretsiz olduğu gibi yine BXM Express ile yaptığınız ek işlemler için de ek bir ücret ödemezsiniz. BXM Express’i kullanırken kart numaranızın tamamını girmez ve böylelikle kart bilgilerinizi güvence altına almış olursunuz. Ayrıca BXM Express’e kartlarını birden fazla tanımlamanıza gerek yoktur. Böylelikle her yapacağınız işlemler doğrultusunda kart bilgilerini girmek zorunda kalmaz ve kartınızı bir defa tanımlayarak tüm bu dert ve zahmetten kurtulursunuz.

BKM Express’in App Store ve Google Play üzerinden indirebileceğiniz, ios işletim sistemi yüklü akıllı cihazlar ve android işletim sistemi yüklü akıllı cihazlar için üretilmiş olan bu uygulamaları da telefonunuza ya da diğer akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz.

BKM Express sayesinde internet üzerinden alışveriş yaparken kart bilgilerinizi vermek zorunda kalmaz ve herhangi bir ek ücret ödemeden alışverişinizi gerçekleştirirsiniz. BKM Express üyesi olmayan kişilere dahi iPhone ve Android uygulamaları ile istediğiniz kişiye dilediğiniz zaman para gönderebilirsiniz. Ayrıca çeşitli üye iş yerlerinde yapacağınız işlemlerde BKM Express sayesinde sıra beklemeden işleminizi iPHone ya da Android uygulamaları sayesinde kolay ve zahmetsiz bir şekilde halledebilirsiniz. Ayrıca yine bu uygulamalar üzerinden sivil toplum kuruluşlarına bağışta da bulunabilirsiniz.

BKM Express, Akbank, AlBaraka, DenizBank, QNB Finansbank, Garanti Bankası, Halkbank, HSBC, ING BANK, Kuveyt Türk, Odeabank, Şekerbank, TEB, Türkiye İş Bankası, Türkiye Finans, VakıfBank, Yapı Kredi Bankası ve Ziraat Bankası ile çalışmaktadır. Bu bankalardan birinin kartını BKM Express’e ekleyebilirsiniz.

BKM Express Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

BKM Express’i kullanan kişi sayısı bir hayli fazladır. BKM Express’in bu kadar kullanıcı çekmesinin sebebi anlaşmalı birçok banka, iş yeri, mağaza ve online alışveriş sitelerinden yapacağınız işlemlerin oldukça kolay bir şekilde halledilirken aynı zamanda BKM Express tarafından sunulan çeşitli indirim ve kampanyalardan yararlanabilmenizdir. Fakat bu kadar çok kullanıcısı olan bir uygulamanın da elbette bir miktar şikayet edeni oluyor. BKM Express için yapılan şikayetlerin büyük bir çoğunluğu alışveriş sırasında ortaya çıkan aksaklıklardır. Bu tip alışveriş aksaklıkları genellikle verilen para karşılığında ürünün alınamaması gibi sorunlardan oluşur. Bu tip sorunların temel nedeni banka ve ürün satın alınan yer arasındaki bağlantıdır. BKM Express kullanıcılarının üyeliklerini iptal etmek için farklı sebepleri de olabilir. Biz şimdi herkes için BKM Express üyeliğinin nasıl yapılacağını ve varsa farklı yollarını anlatalım.

BKMkitap.com Express üyeliğinizi iptal etmek istiyorsanız yapmanız gereken şey site üzerinde yer alan destek sistemi yardımıyla siteye bir e posta göndermeketdir.  BKM Express Destek Sistemi’ne göndereceğiniz bir mesajla birlikte üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Üyelik iptali konusunda göndereceğiniz bu e postanın içinde üyeliğinizi iptal etmek istediğinize dair bir mesajla birlikte adınız, soyadınız, BKM Express kullanıcı adınız ve telefon numaranızı içeren iletişim bilgilerinizi bıraktığınız taktirde üyelik iptal işlemlerinizi de hızlandırmış olursunuz. Göndereceğiniz bu e postanın konu başlığını da “Üyelik İptali” ya da “Üyelik İptali Hakkında” olarak atmayı unutmayınız. Üyelik iptali hakkında atacağınız e postayı hazırladıysanız bu e postayı “expressdestek@bkm.com.tr” bu adrese atabilirsiniz.

3 gün içerisinde talebiniz gerçekleşecek ve üyelik iptaliniz hakkında size detaylı bilgi verilecektir.

Üyelik iptaliniz hakkında destek almak için BKM Express’in Twitter destek sayfasını da kullanabilirsiniz. BKM Express’in Twitter üzerinde yer alan destek hesabı şu şekildedir; “@BKMExpress_MH”

BKM Express üyeliğinizi iptal etmek için  0850 201 0 256 numaralı BKM Express destek merkezi numarasını da arayabilirsiniz. Bu numarayı aradığınız taktirde bir müşteri temsilcisi üyelik iptaliniz hakkında size yardımcı olacaktır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz