Blablacar Şifremi Unuttum | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Blablacar Şifremi Unuttum

Blablacar, Avrupa’nın en önde gelen yolculuk paylaşım ağlarından biridir. Ülkemize de giriş yapmayı başarmış olan bu uygulama ile birlikte araçlarında boş yer olan sürücüler ile aynı istikamette yol alacak olan kişiler bir araya gelerek kişiler tarafından belirlenmiş olan ücretle ya da bazen ücretsiz bir şekilde istenilen yere seyahat edilebilmektedir. Ülkemizde ilk bata pek olumlu karşılanmasa da birçok kişi tarafından kullanılmakta olan bu uygulama Dünya’nın 22 ülkesinde ve toplam 35 milyon üye ile birlikte geniş bir ağa yayılmış durumdadır. Blablacar aynı zamanda hem mobil hem de web sitesi ile birlikte kullanıcılarına her yoldan hizmet vermektedir. Şehirler arası kara yolu ile yapacağınız yolculukları bu uygulama sayesinde yaparak hem masraflarınızdan tasarruf edebilir hem de arabaların çevreye yaydıkları olumsuz etkileri araba sayısını düşürerek azaltabilirsiniz. Yani bu uygulama hem araç sürücüleri hem de bu sürücülere misafir olan yolcular için oldukça avantajlı bir uygulamadır.

Blablacar sitesi ülkemizde yeni yeni tanıtılmaya başladığı zamanlarda sıklıkla seyahat eden kişilerin oldukça büyük dikkatini çekmeyi başarmıştır. Bu da siteye hızlı bir şekilde üye olunmasına sebep olmuştur. Bu şekilde dikkatsiz ve hızlı bir şekilde Blablacar sitesine üye olan kişiler kısa bir süre sonra şifrelerini unutmaktadır. Bununla birlikte birçok farklı sitede hesabı olan kişilerin her sitede farklı bir şifre kullanması gibi sebeplerden dolayı şifrelerini unutmaları oldukça normaldir. Burada yapılması gereken şey şifrelerimizi bir başkasının görmeyeceği yani kendimize özel bir alanda saklamaktadır. Şimdi Blablacar Şifremi Unuttum diyen kişilerin sorunlarını gidermek üzere yapacağımız anlatımımıza geçelim.

Blablacar Şifremi Unuttum Ne Yapabilirim?

Blablacar şifresini unutan kişiler siteye sadece Facebook üzerinden giriş yapılabildiği için esasında Facebook şifrelerini unutmuş demektir. Bu durumda yapılması gereken şey Facebook şifrenizi geri almaktır. Facebook şifrenizi unutmuş, kaybetmiş ya da hatırlamıyor olabilirsiniz. Bunun için yazımızın sonunda yer alan bağlantıya tıklayarak sitemizde yer alan “Facebook Hesap Kurtarma” içeriğini okuyabilir ve Facebook şifrenizi geri alabilirsiniz.

Fakat bu tür bir işlem ile birlikte de siteye giriş yapamıyor olabilirsiniz. Bu durumda yapmanız gereken şey yine yazımızın sonunda yer alan BlaBlaCar iletişim linkine tıklamaktır. Bu linke tıkladığınız zaman karşınıza gelen ekrana “Şifremi Unuttum” yazmanız halinde aşağıda yer alan görselde görebileceğiniz gibi bir görüntü ile karşılaşırsınız.

şifre

Bu durumda “Soruma cevap bulamadım” seçeneğine basmanız gerekiyor. Böylece karşınıza üç seçenek çıkacaktır. Üç seçenekten hangisini seçerseniz seçin alt kısımda yer alan konu bölümünde “Kullanıcı ismimi/şifremi unuttum” seçeneğini seçmelisiniz. Böylece karşınıza bir iletişim formu gelecektir.

asdfas

Bu formu konu, mesaj, e posta ve cep telefonu numarası şeklinde adımlarla takip ettiğiniz takdirde “Gönder” seçeneğine basabilirsiniz. Bu işlemin ardından kısa bir süre içinde BlaBlaCar iletişim ekibi tarafından girmiş olduğunuz iletişim adreslerinden biri aracılığı ile sizinle iletişime geçilecektir.

Bununla birlikte sitenin eski üyelerinden biriyseniz “Şifremi Unuttum” yazımızın sonunda yer alan ilgili bağlantıya tıklayarak şöyle bir ekran ile karşı karşıya gelebilirsiniz.

şifre

Bu ekrana geçerli bir e posta adresi girmeniz ve ardından “Gönder” seçeneğine basmanız halinde “E-posta gönderildi. Posta kutuna bak!” adlı bildirimle karşılaşırsınız. Fakat hemen ardından “Facebook ile Giriş Yap” seçeneği de çıkacaktır.

Bu yollardan herhangi birini deneyerek BlaBlaCar şifrenizi geri alabilir ve siteye başarılı bir şekilde giriş yapabilirsiniz.

Facebook Hesap Kurtarma İşlemleri İçin TIKLAYINIZ!

BlaBlaCar İletişim Sayfasına Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!

BlaBlaCar Şifremi Unuttum Linki İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz