Bombom Hesap Kurtarma | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Bombom Hesap Kurtarma

Gerçek adı DDtank olan Bombom oyunu 2009 yılında kurulmuş olup birçok kişi tarafından oynanmakta ve sevilmektedir. Birçok kişi tarafından oynandığı için olsa gerek Bombom şifrelerini kaybeden, unutan ya da hatırlamayan ve bu nedenlerden dolayı da hesabına erişimini kaybeden birçok kişi yer almaktadır. Bu sebeple de Bombom hesap kurtarma içeriğini resimli bir şekilde adım adım anlatarak herkesin anlayacağı şekilde basit bir anlatım sunduk.

Bombom Hesap Kurtarma İşlemleri Nasıl Yapılır?

Bombom oyununa ait hesabınıza ya da hesaplarınıza ait olan şifrenizi unutmuş olablirsiniz. Bu tür zamanlarda yapılması gereken şey Bombom hesap kurtarma işlemleridir. Bombom hesap kurtarma işlemlerini gerçekleştirmek için kayıtlı e posta adresinizi kullanmanız ve bu şekilde hesabınızın şifresini sıfırlamanız gerekiyor. Ardıdnan kendinize yeni bir şifre belirleyebilirsiniz. Öncelikle bu işlem için oyundan tamamen çıkmalısınız. İşlem süresince Firefox, Yandex, Opera, Chrome vb. herhangi bir tarayıcıyı kullanacaksanız da o tarayıcıya ait çerezleri sitemizde yer alan çerez temizleme adımlarını takip ederek temizleyin. Ardından Bombom resmi sitesine giriş yapmalısınız. Bombom sitesi üzerinde görebileceğiniz giriş ekranının hemen altında “Şifremi unuttum?” bağlantısı yer almaktadır.

sifremi_unuttum-yeni

Bu bağlantıya tıkladığınız taktirde Bombom hesap kurtarma işlemleri için karşınıza bir ekran gelecektir. Bu ekrana hesabınıza ait kullanıcı adını ya da e posta adresini yazmanız gerekiyor.
eposta_yaz-yeni

Eğer e posta adresini girdiğiniz zaman size ait olmayan bir hesap adı ile karşılaşırsanız bu ekranın görüntüsünü alarak görevlilere göstermek üzere kaydettikten sonra bu kısımda yer alan bombom hesap kurtarma kutucuğuna e posta adresiniz yerine kullanıcı adınızı yazın. Yine aynı şekilde bu denemenin ardından da karşınıza farklı bir e posta adresi geldiği taktirde de yine bu ekranın görüntüsünü almalı ve bombom forumunda yer alan “Oyuncu sorun bildirimleri” bölümüne yeni bir konu açmalısınız. Böylece görevli moderatör ile iletişim kurmayı başarır ve sorununuzun çözümü konusunda yardım alabilirsiniz.

Girmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda “Başla” butonuna bastıysanız karşınıza gelecek olan ekranda şöyle bir yazı çıkacaktır. “epostaadresinizeposta.com” adresine bir e posta gönderildi. Şifrenizi sıfırlamak için e posta içerisinde yer alan adres koduna tıklayınız.”

Bu aşamada yapmanız gereken şey hangi e posta hizmetini kullanıyorsanız bu hizmete gidip gelen kutunuzu kontrol etmektir. Bombom hesap kurtarma işlemleri ile alakalı olarak e posta adresinize gönderilecek olan adres bağlantısına tıklamanız için bu mutlak bir adımdır.

Eğer girmiş olduğunuz e posta adresine herhangi bir e posta gelmiyorsa yazmış olduğunuz e posta adresini kontrol ediniz. Eğer e posta adresinde herhangi bir sorun yoksa kullanmakta olduğunuz e posta hizmetine göre adı değişen fakat genel olarak bilinen adı ile spam kutunuza bakınız.

kod_linki

E posta adresinizde yer alan yukarıdaki resimde de gördüğünüz linke tıkladıktan sonra karşınıza şifre yenileme ekranı gelecektir. Belirleyeceğiniz şifrenizin içerisinde küçük harf, büyük harf, Türkçe karakterler olan i, ö, ü, ğ, ç ve ü harfleri ile birlikte özel karakterler olan @ işareti, ya da yüzde işareti gibi karakterler ve rakamlardan her birini karışık bir sıra ile en az bir kere kullanmalısınız. Ayrıca belirleyeceğiniz şifrenin en az sekiz karakterden oluşması gerekmektedir. Ancak bu şekilde bombom hesap kurtarma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Hesabınız için kolay tahmin edilemeyen ve güvenli bir şifre belirledikten sonra bu şifreyi hemen altta yer alan kutucuğa tekrar girmeli ve devam etmemelisiniz.

yeni_sifre_onaylama

Böylece bombom hesap kurtarma işlemlerinin sonuna gelmiş olacaksınız. Bu andan itibaren bombom giriş sayfası üzerinden hesabınıza belirlemiş olduğunuz yeni şifre ile giriş yapabilirsiniz. Eğer bu işlem sırasında başarısız olursanız yukarıda yer alan adımları tekrar ederek bir kez daha bu işlemleri deneyin. Zira şifrenizi tekrar unutmuş olabilirsiniz. Bombom şifrenizi belirlerken şifrenizin güvenli olması açısından sizi oldukça zorlar. Bu nedenle de belirleyeceğiniz şifreyi akılda tutması da zor olur. Bu sebeple de hesabınıza ait şifreyi sadece sizin görebileceğiniz ve sadece sizin erişiminizin olduğu bir yere not etmenizi öneririz. Fakat bu işlemi yaparken kimi zaman farklı sebeplerden dolayı da başarısız olmanız mümkündür.

Sunucu birleştirme işlemleri sırasında bazı hesaplar aynı sunucu üzerinden birden fazla karakteri toplayacağından şifre sıfırlama sistemi sahip olunan karakterlerden sadece birini sıfırlayacağı için ana oyun karakterinizin şifresini sıfırlayamıyor hani bombom hesap kurtarma işlemlerini gerçekleştiremiyorsanız öncelikle bu karaktere ait hesap e posta adresini değiştirmelisiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz