Chat Line Üyelik İptali | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Chat Line Üyelik İptali

Chatline birçok insan için yeni arkadaşlar yöntemi ve metodudur. Hem sohbet etmeyi seven hem de sohbet ederken bir yandan da gizliliğe önem verenler için tasarlanmış olan Chat line uygulaması birçok GSM operatörü üzerinden de kullanıma açık olduğu için hemen hemen herkes tarafından kullanılabilmektedir. Fakat eğer 18 yaşından küçükseniz bu servisten yararlanmanız mümkün değildir. Chat line ile yapılan görüşmelerde telefon numaranız Yalnızca cep telefonunuz üzerinden sohbet edebileceğiniz gibi kişisel bilgilerinizi de başkalarıyla paylaşmanıza gerek kalmadan sadece bir kullanıcı adı yani rumuz kullanarak sohbetlerinizi sürdürebilir ve yeni arkadaşlıklara adıma atabilirsiniz. Bu servisten alınan her ücretli mesaj kırk kuruştur. Avea ve Vodafone üzerinden kırk kuruş iken Turkcell GSM operatörü üzerinden elli kuruştur.

Bu uygulamayı kullanan kişi sayısının yaklaşık olarak iki milyon olduğu tahmin edilmektedir. Bu sebeple de Türkiye’nin üç ana operatörünün de dikkatini çekmiş ve bu uygulmaya üzerine yenilikler yapmışlardır.ız.

Chat Line Nasıl İptal Edilir?

Vodafone GSM operatörü kullanıcısı iseniz yapabileceğiniz birkaç şey bulunuyor. Vodafone için genel geçer olarak yer alan bir takım kodlar bulunmaktadır. Chat line iptal etmek için bu kodları kısa mesaj şeklinde göndermeniz gerekmektedir. IPTAL LISTE yazdıktan sonra 5454 numarasına kısa mesaj gönderdiğiniz taktirde chat line iptal olacaktır ve artık her gün size gönderilen rahatsız edici rumuz listelerini almaktan kurtulabilirsiniz. IPTAL HABERCI yazdıktan sonra 5454 numarasına kısa mesaj gönderdiğiniz taktirde haberci üyeliğiniz de iptal edilecektir. IPTAL ILAN yazdıktans onra 5454 numarasına kısa mesaj gönderdiğiniz taktirde ilan üyeliğiniz iptal olacaktır. Bir başka iptal seçeneği ise oda adı iptal etmektir. IPTAL ODA_adı yazdıktan sonra 5454 numarasına kısa mesaj gönderirseniz, yazmakta olup içinde yer aldığınız odadan çıkartılırsınız. IPTAL MAGAZIN yazdıktan sonra 5454 numarasına kısa mesaj göndermeniz dahilinde Magazin odasından çıkartılırsınız.

Turkcell chat line üyelik iptal etmek için 532 numarasını arayarak Turkcell operatörünün sunduğu müşteri hizmetleri servisine bağlanabilir ve bu konu hakkında bilgi alabilrsiniz. Yine aynı şekilde 0532 532 00 00 numaralı müşteri hizmetleri numarasını arayarak müşteri temsilcilerinden yardım alabilirsiniz.

Avea GSM operatörünü kullanan müşterilerin chat line üyeliklerini iptal edebilmek adına yapabilecekleri şey ise pek farklı değil. Avea kullanıcıları 505 numaralı Avea müşteri hizmetlerini arayarak bu konu hakkında yardım almalılar. Ayrıca 444 1 500 numaralı müşteri hizmetleri numarasını kullanarak da chat line iptal ettirme işlemleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Avea chat line üyeliğinizi iptal etmek için 505 numaralı operatörü arayarak yardım alabilirsiniz. Chat line firması GSM operatörlerinin alt yapılarını kullanan bir firma olduğundan dolayı Turkcell, Turk Telekom ya da Vodafone’u arayarak yapacağınız şikayetlerin herhangi bir sonuca varmayacağını bilmeniz gerekiyor. GSM operatör kullanıcıları bu konu hakkında oldukça yakınıyor. Kullanıcılar, Vodafone chat line iptal edilmiyor, Turkcell chat line neden iptal olmuyor, Avea chat line smsleri sürekli rahatsız ediyor gibi mesajları gerek kendi GSM operatörlerinin üzerinden gerekse internet üzerinde yer alan şikayet siteleri üzerinden gerçekleştiriyorlar. Fakat bu problemlerinizin çözümünü GSM operatörlerinde bulamayabilirsiniz. Yapmanız gereken, GSM operatörlerinizin müşteri hizmeti numaralarıyla iletişime geçtikten sonra onların size vereceği iletişim adresini kullanarak chat line ile iletişim geçmektir. GSM operatörlerinin bu konuda yapabileceği tek şey servisin iptal edilmesini talep etmektir. Bunun dışında yaptığınız şikayetlerin bu GSM operatörleri açısından herhangi bir yaptırımı olması da beklenmeyeceğinden yaptığınız şikayetlerin de herhangi bir anlamı olmuyor esasında. Bu sebeple müşteri hizmetleriyle iletişimie geçerek, chat line servisini iptal ettirebilirsiniz. Eğer gerekli işlem adımları neticesinde iptal teyit mesajı almazsanız, GSM operatörünüzün müşteri temsilsi ile tekrar iletişime geçmenizi öneririz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz