Chatwalk Üyelik İptali | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Chatwalk Üyelik İptali

Sosyal medyanında gelişmesi ile birlikte internet üzerinde yer alan chat sitelerine olan rağbet de giderek azalmaktadır. Chat üzerine kurulmuş servislerden biri olan Chatwalk servisine isteğiniz olmadan kayıt olma ihtimaliniz bulunuyor.

Chatwalk iki milyondan fazla kullanıcıya sahip kısa mesaj üzerinden sohbet kanallarına üye olmanızı sağlayan ve bu kanallar aracılığıyla başkalarıyla konuşmanıza imkan veren bir chat servisidir. Fakat bu servise katılan birçok insan servisi istemsiz bir şekilde kullanmaktadır.

Chatwalk chat servisine kayıt olmanız için sizin onay mesajı vermenize gerek yok. Bu tip sitelere cihazlarınıza giren virüsler neticesinde otomatik olarak kaydolabiliyorsunuz. Bu tip virüsler belirli şartları kabul etmenizi sağlıyor ve otomatik olarak servise üye olmuş oluyorsunuz. Mobil internet kullananan kişilerin bir anlık dalgınlıkları ya da ne yaptığını bilmemeleri sonucunda bu tip bir virüsle karşı karşıya gelmeleri ve karşı karşıya kaldıkları şeyin bir virüs olduğunu bile anlamamları aslında bu sebeple oldukça normal kaçıyor. Siz ne olursa olsun önleminizi bir an önce almalı ve size gelen ilk chatwalk mesajından sonra bir an önce Chatwalk servisini iptal ettirmelisiniz.

Chatwalk sms ücretleri Turkcell operatörü üzerinden 50 kuruşken Avea ve Vodafone GSM operatörleri üzerinden 40 kuruştur. Kayıt sırasında Turkcell sizden 90 kuruş alacakken, Avea ve Vodafone hizmet bedeli olarak 40 kuruş alacaktır.

Chatwalk Nasıl İptal Edilir?

Chatwalk servisini iptal etmek için farklı operatörler üzerinden farklı işlemler yapmanıza gerek yok. Tüm operatörler üzerinden işlemleriniz aynı şekilde olacaktır. Ne de olsa bu servis temel olarak hiçbir gsm operatörünüzle herhangi bir bağlantı içinde olmadığı için işlemleriniz de tek bir servis üzerinden halledilebilecektir. Bu nedenle hangi operatörü kullanıyor olursanız olun aşağıdaki işlemleri yaparak bu chat servisinden kurtulabilir, üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

Chatwalk iptal etmek için KULLANICI IPTAL yazarak 3300 a kısa mesaj gönderebilir ya da 0 555 738 33 00 – 0 532 755 77 75 – 0 212 987 30 73 numaralarını arayarak chat servis üyeliğinizin iptalini sağlayabilirsiniz. Fakat iptal edildiğine dair teyit mesajını aldığınızdan emin olmadığınız taktirde mesajlar gelmeye devam edeceği için bu süreç içerisinde hem sizin paranız gidebilir hem de size gelen bu mesajlardan rahatsız olabilirsiniz.

Chatwalk 3300 servis üyeliğini iptal etmek için IPTAL LISTE yazdıktan sonra 3300 a gönderdiğiniz kısa mesaj ile birlikte liste üyeliğiniz iptal edilirken, size her gün gönderilen rumuz listesinden de kurtulmuş olursunuz. IPTAL HABERCI yazdıktan sonra 3300 ‘ a kısa mesaj gönderebilirsiniz. IPTAL ILAN yazıp 3300 a kısa mesaj gönderdiğiniz taktirde ilan üyeliğiniz iptal edilecektir. Bu süre zarfı içerisinde kısa mesaj alımlarınız bitecek ve sizde rahat edebileceksiniz. Eğer 3300 chatwalk üyeliğine ve diğer tüm aboneliklerinize dair her şeyi iptal etmek ve beraberinde bu servis üzerinden hiçbir mesaj almak istemiyorsanız BITIR yazdıktan sonra 3300 ‘ a kısa mesaj göndermeniz gerekiyor.

Daha sonra AC ya da ON yazarak 3300 ‘a kısa mesaj gönderdiğiniz taktirde eski ayarlarınız ile sms almaya devam edebilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz