Clash Of Clans Hesap Kurtarma | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Clash Of Clans Hesap Kurtarma

Clash of Clans, merkezi Finlandiya’nın Helsinki şehri olan Supercell adlı oyun şirketi tarafından üretilmiş gerçek zamanlı, çok oyunculu, hem bedava hem de premium özelliklere sahip yani freemium olan çevrim içi bir strateji oyunudur. Oyuncular en fazla elli kişiden oluşan klanlara katılabilmek imkanına sahiptir. Topluluk ya da klan içi çevrimiçi sohbet etme imkanı da ayrıca vardır. Her oyuncu kendi köyünü kurduktan sonra bu köyü koruyabilmek için kendi savunma sistemlerini inşa eder ve aynı zamanda diğer köylere saldırıp ganimet elde edebilmek amacıyla asker üretir. Aynı klandaki kişiler de birbirlerine asker gönderebilmektedir ve böylelikle birlikten güç doğar. Savunma binaları, asker, kışla ve kara kışla, büyü ve kara büyü fabrikası adı altında birçok seçenek sunarken muazzam bir oyun deneyimi verir.

iOS ve Android üzerinden de oynanabilmekte olan Clash of Clans, Facebook üzerinden de oynanabilmektedir.

Clash of Clans oyununda köy silinmesi, köy kaybetme ya da hesap taşıma işlemlerine dayalı olarak birçok sorun oldukça sık karşılaşılan bir durumdur. Birden fazla hesap açılması halinde her hesabınızın kaybedilme imkanı olduğundan dolayı her cihaz için farklı bir hesap açmanızı öneririz.

“Clash of Clans köyümü kaybettim, ne yapabilirim?”, “Köyümü nasıl geri alabilirim?”, “Hesabımı geri almak istiyorum?” gibi sorulara bu içerikle birlikte yanıt vereceğiz.

Clash of Clans Hesabı/Köyü Nasıl Kurtarılır?

Oyuna bağlanmak için kullanılan Google ya da Game Center hesabınız ile birlikte sadece bir köyü idare edebileceğiniz için hesabınıza Google ya da Game Center üzerinden bağlanmanızı tavsiye ediyoruz.

Eğer Google Play üzerinden hesabınıza üye olduysanız öncelikle cihazınıza doğru Google Play hesabınızı girdiğinize emin olun. Oyunun sol üst köşesinde bulunan oyun içi ayarlardan kırmızı “Google Play” düğmesine bastıktan sonra ( 1. seviye ) Belediye Binası ve kayberttiğiniz eski köyünüzün arasından doğru köyü yüklemenizi isteyen bir ekran çıkacaktır. Burada karşınıza çıkan köyünüzün adı, seviyesi ve en son ne zaman oynadığınıza dair bilgileri onaylayarak köyünüzü seçin.

Game Center ile bağlanmanıza rağmen köyünüzü geri alamıyorsanız, hesabınıza bağlanmak için kullandığınız e posta adresini kullandıktan sonra “Game Center” a giriş yapın. Bunu yapabilmek için cihazınızın “Ayarlar” kısmından “Game Center” bölümüne girip “Apple ID” i seçmeniz gerekiyor. Ardından doğru Game Center yani Apple ID ile giriş yapmalısınız. Bu işlemin ardından oyun tarafından karşınıza doğru köyü yüklemenizi isteyen bir mesaj çıkartılacaktır. Kayıp köyünüzü şu an kullandığınız adresle geri alamıyorsanız doğru adresi girdiğinizden emin olunuz.

Eğer bu yolları deneyerek hesabınıza ulaşamıyorsanız yapmanız gereken şey Supercell destek ile iletişime geçmektir.

Dilerseniz G+ hesabınız üzerinden hesabınıza bağlamamanız dahilinde, Clash of Clans’ın “Ayarlar” bölümünden “Yardım ve Destek” kısmına girerek, Clash of Clans ile irtibata geçmektir. Facebook hesabınızdan giriş yapmanız bu konuyla ilgili değildir. Köyünüze bağlı olan G+ hesabını değiştirmek için, “Yardım ve Destek” bölümüne girip, “Köyüme bağlı Google+ hesabımı değiştirmek istiyorum. Bunu nasıl yapacağım konusunda bana yardımcı olabilir misiniz?” içerikli bir yardım mesajı attıktan sonra sabırlı bir şekilde beklemeniz gerekiyor. Çünkü Clash of Clans’ı milyonlarca kişi oynuyor ve bu kadar oyuncunun yardımına koşmak ne hafife alınacak ne de kolay bir şeydir. Size gelecek cevaba aşağıdaki bilgileri girmeniz ve yanıt vermeniz gerekmektedir.

Dilerseniz bu işlemi beklemeden “clashofclans.feedback@supercell.com ” adresine yine aşağıdaki bilgileri doğru bir şekilde girdikten sonra mail gönderebilirsiniz.

Bu adrese göndereceğiniz mailin içeriği şu şekilde olmalıdır;

Köyünüzün adı ya da köyünüzü kaybetmeden önce bağlı olduğunuz klanın adı ( Doğru girdiğinize emin olun. )

Köyünüzün belediye binasının seviyesi ( Seviyenin doğru girilmesi büyük önem arz ediyor, aksi taktirde köyünüzü geri alamayabilirsiniz. )

Kaybettiğiniz köyünüzün TP seviyesi ( Bu seviyeyi de tam bir şekilde girmeniz gerekiyor. Oyun ekranınızın sağ üst köşesindeki mavi halkada yazan sayıdır. )

Bu bilgileri girdikten sonra hesabınızı neden ya da nasıl kaybettiğinize dair kısa bir açıklama yazarsanız, hesabınız adına yapılacak işlemler için oldukça faydalı bir şey yapmış olursunuz.

Eğer daha Eğer daha önce taş siparişinde bulunduysanız, buna dair ayrıntılarla birlikte “payments.gooogle.com” adresinden ilk sipariş ettiğiniz gpa ya dair işlem kodunu da göndermeniz, sizin yararınıza olacaktır.

G+ profilinizi göndermeniz de yine işinize yarayacak işlemlerden biridir. Ayrıca köyünüzü oynadığınız cihazları da dilerseniz söyleyebilirsiniz. Tüm bunları yapmamış ya da bilmiyor olsanız dahi, köyünüzün adıyla birlikte, köyünüzün bağlı olduğu klan adıyla birlikte köyünüzün belediye binasının ve köyünüzün TP seviyesini göndermeniz de yeterli olacaktır.

Bu işlemin ardından Clash of Clans yetkilileri size yardımcı olacaktır.

Eğer oyunu, Blackberry, nokia X- Serisi, Kindle HD ya da diğer akıllı cihaz platformları üzerinden emülatör yardımıyla kullanıyorsanız, kaybolan köyünüzün geri alınması mümkün değildir. Çünkü Clash of Clans emülatörleri desteklememektedir.

Eğer daha fazla sormak istediğiniz soru ya da almak istediğiniz bir yardım ve destek varsa öncelikle, ” http://supercell.com/en/ ” adlı siteye gidiniz. Ardından sağ üst kısımda yer alan “Support” bölümüne tıklayınız. Beraberinde imlecinizi aşağıya doğru kaydırdıktan sonra “Clash Of Clans” yazılı butona tıklayınız.

Bu bölümde “Player Support” yani “Oyuncu Desteği” yer almaktadır. Clash of Clans hakkında merak ettiğiniz ve cevabını öğrenmek istediğiniz ne varsa bu destek bölümünden öğrenmek istediğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz.

Clash of Clans Oyuncu Desteği Bölümüne Gitmek İçin Buraya TIKLAYINIZ!!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz