Clash Of Clans Hesap Silme | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Clash Of Clans Hesap Silme

Mobil uygulamalar üzerinde binlerce uygulama bulunmaktadır. Hemen hemen her yaştan insanın ilgiyle oynadığı binlerce oyun vardır. Cep telefonlarının uygulama indirme bölümünden indirilmesi gereken oyunun adı yazılır. Sonrasında ise uygulama telefona indirilir.

Clash of clans adı ile bilinen köy oyunu da tüm herkesi sarmıştır. Oyun çiftlik tarzında bir oyundur ve istediğiniz gibi köyünüzü yönetebilirsiniz. Eski imparatorluklardan devam eden sömürge yolu ile toprak alma yöntemi bu oyun için de geçerlidir. Yani oyuncular Clash Of Clans oyununu oynarken çeşitli sömürge yollarını kullanarak köylerindeki alanı büyütürler, köylerinin çevresini genişletirler. Oyun içinde bazı zamanlarda köylerine çeşitli saldırlar düzenlenebilir. Bu nedenle temkinli olmak ve savaşmak için gerekli malzemelerin onarımını yapmanız gerekir. Bunun için de oyunu sürekli olarak oynamak ve takip etmek gerekmektedir.

Clash Of Clans Oyunun İçeriği

Clash of clans köy oyunu, en popüler mobil oyunlar içerisinde en üst sıralara adını yazdırmıştır. Oyuna devam edilmek istendiğinde belirli bir saatlik dilimin dolması beklenir. Bu nedenle oyun, istenilen herhangi bir anda oynanamaz. Bazı kişiler Clash of Clans oyununu bağımlılık yapması sebebi ile oyunu silmek isterler. Ancak Clash of clans oyunu telefonun uygulamalarından silindiğinde oyun ile olan bağınız tamamen ortadan kalkmaz. Oyuna ilk girişte kullanılan çeşitli bilgiler sonucunda herkes oyuna üye olur. Bu üyelik sonucunda clash of clans hesabınız oluşturulur. Bu hesabı kaldırmak ve tamamen silmek için de Clash of Clans hesap silme işlemini yapmanız gerekir. Yazımızın devamında Clash of Clans hesap silme işleminin nasıl yapılacağı yer almaktadır.

Clash Of Clans Hesap Silme İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Her mobil oyunu kullanıcısı bazı zamanlarda oyundan sıkılır. Ya da oyunun fazla bağımlılık yapmasından kaçınarak artık oyunu silme kararı alır. Ancak yeni nesil oyunları cep telefonlarından uygulamanın kaldırılması ile bitmez. Bunun için ayrı bir işlem yapmaları gerekir. Aşağıdaki maddeleri gerçekeştirerek sizler de clash of clans hesap silme işlemini kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

1. Öncelikle oyunu cihazınızdan silmeniz gerekmektedir. Karşınıza gelecek olan uyarı bildirisi de bu oyunu telefondan kaldırmak içindir. Karşılaşacak olduğunuz tüm uyarıları onaylayınız. Game Center ile ilgili bir bildiri de gelirse bunu da onaylayın.

2. Birinci aşamadan sonra da ayarlar menüsünden Game Center bölümünden de çıkışınızı yapmanız gerekmektedir.

3. Hemen sonrasında Ayarlar, Genel, Sıfırla yolunu takip ediniz. Ve oyunun uygulamasını silmek için gördüğünüz seçeneklere tıklayınız.

4. İşlemin tamamlanıp gerekenleri sildikten sonra cihazınız kapatılır ve yeniden açılır. Açılmasının ardından cihazınız Game Center’a bağlanmak ister. Ancak bu anda sakın eski Game Center hesabınıza girmeyiniz. Yeni bir Game Center adresi ile giriş yapınız.

5. Açmış olduğunuz yeni Game Center hesabına bir köy bulundu şeklinde uyarı karşınıza çıkabilir. Bu gelen uyarıyı kesinlikle iptal ediniz. İptal demez iseniz eski oyununuz cihaza yeniden yüklenecektir.

Bu adımları tek tek takip ederek İOS cihazlarınızdan Clash of clans hesap silme işlemini gerçekleştirmiş olursunuz. Eğer Android cihazlarından uygulamayı silip yeniden yüklemek isterseniz Clash Of Clans İndir isminden yeni sürümü indirebilirsiniz. Bu adımlar sayesinde Clash of Clans hesap silme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz