Clash Of Clans Şifremi Unuttum | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Clash Of Clans Şifremi Unuttum

Clash of Clans, Supercell adlı oyun şirketi tarafından üretilmiş gerçek zamanlı ve çok oyunculu bir oyundur. Merkezi Finlandiya’nın Helsinki şehri olan Clash of Clans şirketinin, bu oyunu hem ücretsiz bir şekilde hem de premium özelliklere sahip bir şekilde sunduğu bilinmektedir. Her iki özelliğe sahip olan bu çevrim içi strateji oyunu kendisini freemium kategorisi içinde bulmaktadır.

ios işletim sistemi yüklü akıllı cihazlar ve Android işletim sistemi yüklü akıllı cihazlar üzerinden yer alan uygulamalar üzerinden kayıt olunabileceği ve bağlanılabileceği gibi aynı zamanda bu oyuna Facebook sosyal paylaşım sitesi aracılığı ile de üye olunabilmekte ve oynanabilmektedir.

Savunma binaları, kışla ve kara kışla, büyü ve kara büyü fabrikası, asker vb. adlar altında birçok seçenek sunan oyun, en fazla elli kişiden oluşabilen klanlar aracılığı ile klana üye olan kişilerin çevrim içi sohbet etmesine imkan vermektedir.

Clash of Clans’ın sahip olduğu birçok özellik kendisine üye çekmesinde yardımcı olmuştur. Fakat kullanıcılar oyuna üye olurken çok hızlı davranmış ve şifrelerini unutmuş olabilirler. Bu nedenle burada olan herkes aşağıda yer alan Clash of Clans şifremi unuttum içeriğini okuyarak şifrelerini geri alabilmenin yollarını öğrenebilirler.

Clash Of Clans Şifremi Unuttum Ne Yapabilirim?

Clash Of Clans Şifremi Unuttum diyen kişilerin esasında unuttukları şey siteye üye olurken ve üye olduktan sonra giriş yaptıkları hesaplarına ilişkin yani Google ya da Game Center hesaplarına ait olan şifreyi unutmaları anlamına gelmektedir. Clash Of Clans Şifremi Unuttum diyen kişiler bu sebepten dolayı da aslında ya Google şifrelerini ya da Game Center şifrelerini unutmuş demektir. Bu sebeple de yapılması gereken bu hesaplara ait olan şifreleri kurtarmaya yönelik işlemlerdir. Eğer Google şifrenizi unuttu iseniz sadece Google sitesine ya da Clash of Clans oyununa olan erişiminiz kesilmez. Çünkü Google tek bir kullanıcı adı yani hesap üzerinden kendi sunduğu hizmetlerin birçoğuna bu hesap ile girmenizi sağlar.

Clash Of Clans Şifremi Unuttum diyorsanız ve Clash Of Clans oyununu üye olurken Google hesabını kullandıysanız yapmanız gereken ilk şey herhangi bir Google sayfasına girmek ve bu sayfanın sağ üst köşesinde yer alan “oturum açın” butonuna tıklamaktır. Ardından şifresini unutmuş olduğunuz bu hesaba ait e posta adresini girmeli ve “İleri” seçeneğine basmalısınız. Böylece giriş ekranı altında yer alan “Şifrenizi mi unuttunuz?” bağlantısını görmüş olursunuz. Bu bağlantıya tıklayarak Gmail şifre kurtarma işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Şifrenizi kurtarmak için karşınıza çıkacak olan ilk soru aşağıda yer alan görselde de görülebilmektedir.

sifre

Bu kısma hesabınıza ilişkin hatırlamakta olduğunuz son şifreyi girmelisiniz. Eğer bu kısma hesabın size ait olduğuna kanıt sayılabilecek bir niteliğe sahip olan şifre girerseniz karşınıza “İstem Gönder” şeklinde bir bölüm gelecektir. Fakat “Farklı bir soru deneyin.” seçeneğini kullanarak da hesap kurtarma işlemlerinize aşağıda yer alan soru ile devam edebilirsiniz.

ay-yil

Bu kısımda Google hesabınızı oluşturma tarihiniz ile alakalı olarak ay ve yıl bilgilerini girmeniz gerekmektedir. Bu tür bir soru size zor geldiyse farklı bir soru deneyebilirsiniz. Bu sefer ise karşınıza aşağıdaki gibi bir soru gelecektir.

abc

Bu bölümde kısa bir süre içinde kontrol edebileceğiniz bir e posta adresi girmeniz gerekmektedir. Bu e posta adresine gönderilecek olan doğrulama kodunu bir sonraki aşamada karşınıza gelecek olan kutucuğa girebilirsiniz. Bu nedenle de “İleri” dedikten sonra girmiş olduğunuz bu e posta adresine gitmeli ve bu e posta adresi üzerinde yer alan linke tıkladıktan ya da burada yer alan doğrulama kodunu ilgili yere girdikten sonra Google’ın bu hesabın size ait olup olmadığını doğrulaması açısında sorulacak olan sorulara doğru bir şekilde yanıt verebilirseniz, hesabınıza kavuşabilirsiniz. Böylece Clash of Clans Şifremi Unuttum sorunundan da kurtulmuş olursunuz.

Eğer farklı bir soru denemeye kalktığınız taktirde elinizdeki tüm yolları da tüketmiş olursunuz. Bu durumda ise karşınıza şöyle bir ekran gelecektir.

acamadk

Bu nedenle yukarıda yer alan yollardan birini kullanmalı ve Clash of Clans şifremi unuttum sorunundan kurtulmalısınız.

.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz