D SMART ÜYELİK İPTALİ | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

D Smart Üyelik İptali

D-Smart, 2007 yılından beri Doğan Tv Holding bünyesinde faaliyet göstermektedir. Pazarın yeni dinamikleri doğrultusunda kendini sürekli geliştiren D-Smart, dijital yayın platformları sektöründe ülkemizin önde gelen platformlarındandır. Tamamı HD kalitesinde, sinema ve dizi kanalları, Discovery ve National Geographic dahil 14 belgesel kanalı ile birlikte tüm ulusal kanallara sahiptir. Türksat ve Hotbird uydularında yayın yapan yüzlerce uydu kanalının, 82 tanesi HD’dir. 280’den fazla kanala sahiptir.

İnternet teknolojileri ve dijital yayıncılığında kesişimi doğrultusundaki yatırımlarıyla büyüyen D-Smart, pazarın kendini sürekli yenileyen dinamiklerini takip ederek müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere 2010 yılında internet erişimi sunan Smile markasıyla bir anlaşmaya varmıştır. 2012 yılında D-Smart Net internet hizmetleri devreye girmiştir. 2014 yılında ise D-Smart İnternet markasıyla internet hizmeti sunmaya başlamıştır.

Bu değişikliklerle birlikte D-Smart, televizyon ve internet hizmetlerini müşterilerine tek elden sunabilecek bir platform yaratarak, tüketicilere uygun fiyatlarla birlikte hizmette kolaylık da sağlayan bir eğlence platformu sunmayı başarmıştır. D-Smart, Türkiye’nin ilk ikili oyun(İnternet+TV) hizmeti sunan platform olmasıyla beraber aynı zamanda tek fatura sunan ilk DTH platformu olma özelliğini de taşımaktadır.

Uydu üzerinden verilen hizmetlerin yanında D-Smart Go ile abonelerine internet keyfini de D-Smart özgünlüğüyle sunmaktadır. D-Smart GO tabletler, akıllı telefonlar ve bilgisayalar üzerinden kullanıcılarına zengin bir içerik sunmaktadır.

Futboldan, basketbola, moto GP’den, voleybola, hentboldan diğer spor dallarına oldukça zengin bir spor içeriğine sahip olmasının yanı sıra, bünyesinde birçok film ve dizi kanalı da bulundurmaktadır. Birbirinden farklı konularda yayın yapan belgesel kanallarından, 49 radyo kanalına kadar da zengin bir içeriğe sahiptir.

D Smart Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Abonelik fesih işlemlerini yapmak için birden fazla yol bulunmaktadır. D-Smart bayilerine bizzat başvurabileceğiniz gibi, iptal talebinizi posta yoluyla da gönderebilirsiniz. Ayrıca faks da gönderebileceğinizi unutmayın. Abonelik fesih dilekçesi, mutlak surette, TC Kimlik Numarası ile ADSL hesap numarası/D-Smart Üyelik Numarası bilgilerini, güncel irtibat telefon numarası ile imzanızı da barındırmalıdır. Abonelik bilgileriniz ve işlemlerinizin gerçekleştirilebilmesi için bu bilgiler önem taşımaktadır. Dilekçenin yanında resimli kimlik belgenizin de bir kopyasını göndermeniz gerekmektedir. İptal işlemleri sadece aboneler ya da vekâletname ile yetkilendirilen kişiler tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

D-Smart aboneliğinizi kolaylıkla iptal ettirebilirsiniz. Öncelikle müşteri hizmetlerini arayarak abonelik iptal işlemleriniz başlatın. Müşteri temsilcinizle yaptığınız görüşmenin ardından gerekli bilgileri 0212 478 03 33 nolu numaraya aşağı kısımda bulunan dilekçeyi kendi bilgilenirinizle doldurarak yollayınız. İşleminizi başlattıktan sonra süreç yaklaşık bir hafta sürecektir. D Smart güncel telefon numaranıza, işlem talebinize ve işlem süresine dair bir mesaj olarak yollayacaktır.

D Smart Üyelik İptali işlemleriniz için gerekli tüm bilgiler aşağıda bulunmaktadır.

D-Smart Müşteri Hizmetleri : 444 55 65
D-Smart Abonesi iseniz: 08502660266 nolu müşteri hizmetlerini arayarak da iptal işlemini başlatabilirsiniz.
Faks Numarası : 0212 478 03 33
E-Posta Adresi : info@dsmart.com.tr
Posta Adresi : PK:138 Şişli İstanbul

D Smart üyeliğinizi iptal edebilmeniz için gerekli olan dilekçe örneği aşağıda verilmiştir.

dilekce

D Smart Üyeliğinizi İptal Etmeden Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Abonelik fesih dilekçesi için gereken bilgilerin güncelliği oldukça önemlidir. Bilgilerinizdeki herhangi bir değişiklik abonelik bilgilerinize ulaşılmasında sorun çıkartabilir. Bu yüzden, TC Kimlik Numaranızın, D-Smart Üyelik Numaranızın/ADSL Hesap Numarası bilgilerinizin ve irtibat telefonlarınızın güncelliğinden emin olarak, imzanızı da atmayı unutmadan iptal başvurunuzu yapınız.

Aboneliğinizi iptal ettirdikten sonra cihazını en yakın D Smart bayisine teslim etmeyi unutmayın!

D Smart’a Borcu Sorgulama için TIKLAYINIZ!

Linke tıkladıktan sonra gerekli bilgileri girip en alt kısımda bulunan “Uydu Platform İşletmecileri” başlığının altında D Smart ile ilgili borç/alacak bilgilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Aynı linkten tüm Mobil/Sabit/İnternet/Kablo TV/Uydu İşletmecilerinden Borç/Alacak Sorgulama ve Ödeme/İade işlemlerinize bakabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz