Deezer Hesap Silme | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Deezer Hesap Silme

Deezer web üzerinden çalışan bir müzik dinleme servisidir. Bu müzik dinleme servisi ile çevrimiçi müzik dinlemenizin yanı sıra çevrimdışı da müzik dinleyebilmektesiniz. Ağustos 2007 Fransa’nın Paris kentinde oluşturulmuş ve ülkede hizmete girmiştir. Şu anda otuz milyonun üzerinde lisanslı müzik parçası, otuz binin üzerinde radyo kanalı bulunan Deezer’ın 12 milyondan fazla aylık aktif kullanıcısı bulunmaktadır. Deezer özellikle Youtube gibi her müzik parçasını o ya da bu şekilde barındıran ancak dinlerken sadece ses olarak değil video olarak ara belleğe alındığı için interneti çok fazla harcamasından muzdarip olan kişiler tarafından tercih edilebilir. Deezer üzerinden mp3 indirmek resmi olarak mümkün değildir. Üçüncü parti yazılımlar ile mp3 indirmek mümkün olsa bile yasal değildir.

Deezer kullanıcıları bazı sebeplerden ötürü hesaplarını silme ihtiyacı duyabilmektedirler. Sizlere Deezer üyelik iptal etme adımlarını resimli olarak açıklayacağız.

Deezer Hesabınızı Silmeden Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Deezer Hesap Silme işlemini gerçekleştirdiğiniz zaman hesabınızda bulunan çalma listelerinizi ve favori şarkılarınız olarak işaretlediğiniz müzik parçalarının silineceğini hatırlatmak isteriz. Bu işlemi gerçekleştirmeden önce kaybetmek istemediğiniz parçalarınızın isimlerini ve listelerinizin isimlerini kaydetmek isteyebilirsiniz.

Aşağıdaki yazımızda sizlere Deezer hesabı nasıl silinir açıkladık.

Deezer Hesap Silme Resimli Anlatım

Deezer hesap silme linki olarak paylaşacağımız link aslında Deezer hesap ayarlarına kolay yoldan gitmemizi sağlayan bir linktir. Eğer linke tıklamak istemezseniz Deezer hesap ayarlarına da kolaylıkla gidebilirsiniz. Ancak işlemimizi kolay yoldan ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmek adına Deezer Hesap Silme linkini paylaşıyoruz: http://www.deezer.com/account/

Eğer Deezer hesabınıza daha önceden giriş yapmışsanız ikinci ekran görüntüsünden işlem adımlarınıza devam edebilirsiniz.

Deezer Hesap Silme

Deezer Hesap Silme linkine tıkladıktan sonra karşınıza yukarıdaki sayfa geliyorsa işlemi gerçekleştirmek istediğiniz Deezer hesabınıza henüz giriş yapmamışsınız demektir. Hesap bilgilerinizi ilgili yerlere yazdıktan sonra “Giriş” butonuna tıklayarak hesabınıza hızlıca giriş yapabilirsiniz. Eğer Deezer hesabınız Facebook hesabınız ile bağlantılı ise sağda gördüğünüz “Facebook ile giriş yap” butonuna da tıklayarak Deezer hesabınıza giriş yapmanız mümkün.

Deezer Hesap Silme

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra yukarıdaki sayfa sizi karşılamıyorsa yapmanız gereken yazımıza tekrar gelerek Deezer Hesap Silme linkine tekrar tıklamak olacaktır. Daha sonra karşınıza gelecek olan bu sayfada sayfanın en aşağısında bulunan bizim dikdörtgen içine alarak işaretlediğimiz “Hesabımı sil” yazısına tıklamalısınız.

Deezer Hesap Silme

“Hesabımı sil” yazısına tıkladıktan sonra açılacak olan kutucukta yapmanız gereken ilgili yere Deezer hesabınızın şifresini doğru bir şekilde yazarak sağ altta görülen “Hesabımı sil” butonuna tıklamalısınız.

Deezer Hesap Silme

Eğer şifrenizi doğru yazdıysanız sayfanın en altında küçükbir kutucuğun içinde “Sana bir e-posta gönderildi” bilgilendirme yazısını göreceksiniz. Bu yazıyı gördükten sonra Deezer hesabınızın bağlı olduğu e-posta adresinizi veya Facebook adresiniz ile kayıt yapıp hesabınıza Facebook hesabınız ile giriş yapıyorsanız Facebook hesabınızın bağlı olduğu e-posta adresine giderek Deezer tarafından gönderilen e-postayı beklemelisiniz.

Deezer Hesap Silme

E-posta hesabınıza gelecek olan yukarıdaki Deezer elektronik postasında da görüleceği üzere gönderilen linke tıklayarak Deezer Hesap Silme işleminize devam edebilirsiniz.

Deezer Hesap Silme

E-posta içerisinde gönderilen linke tıkladıktan sonra açılacak olan sayfada Deezer hesabınıza ait şifrenizi son kez girerek “Hesabımı sil” butonuna tıklayarak Deezer Hesap Silme işleminizi onaylamanız gerekmektedir. Şifrenizi doğru yazdığınız taktirde butona tıkladıktan sonra hesabınız silinecek ve site sizi Deezer ana sayfasına yönlendirecektir.

Mobil Cihazdan Deezer Hesabı Silme

Telefondan Deezer hesabını silmek için yukarıda ve aşağıda paylaştığımız Deezer Hesap Silme linkine tıklayarak ilgili hesap silme sayfasına mobil cihazınızın tarayıcısı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Daha sonra yazımızda bahsetmiş olduğumuz hesap silme adımlarını takip ederek mobil Deezer Hesap Silme işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Deezer Hesap Silme İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Arat dedi ki:

    Deezer hesap silme

Yorum Yaz