Deezer Şifremi Unuttum | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Deezer Şifremi Unuttum

Deezer, web tabanlı müzik dinleme servisidir. Bu ve benzeri servisler müzik piyasası için önem arz etmektedir. Bilindiği üzere internet üzerinden korsan müzik dinleme ve film izleme sitelere çok fazladır. Müzik piyasası 90’ların sonunda ve 2000’lerinde başında internet hızının bu kadar büyük bir ivme ile yükseleceğini hesap edemediği için internet üzerinde kendi yayın hakları dışında yayınlanan bu tür içeriklerini korumak adına herhangi bir adım atma ihtiyacı hissetmedi. Bahsedilen bu tarihlerde varolan internet hızları ile bir gecede ancak 5-10 müzik indirmek ancak mümkündü. Ancak internet hızlarının çok artması ile bu işlemler çok basit hale geldiğinden beri film ve müzik piyasasındaki organik satışlar çok gerilemiştir. Bunun için çeşitli hukuki önlemler alınsa bile korsan kullanımın önüne geçilememiştir. Kullanıcılar çok yüksek ücretler karşılığında bu içeriklere ulaşmak yerine onları korsan olarak tüketme yolunu izlemektedirler. Deezer, Spotify, iTunes gibi çeşitli hizmetler sayesinde artık çok cüzzi ücretler karşılığında sınırsız tüketim hizmeti verilmektedir. Bu sayede hem müzik piyasası belli oranlarda yayın haklarının karşılığını alabilmektedir. Hem de kullanıcılar uygun fiyatlara bu içerikleri ulaşma şansı yakalamıştır.

Hak sahipleri ve kullanıcılar arasında bu dengeyi kuran müzik yayın servisleri gün geçtikçe popüler hale gelmektedir. Deezer da popüler hale gelen müzik yayın servislerinden biridir. Deezer’ın bir masaüstü uygulaması bulunmamaktadır. Bu sebeple çeşitli kullanıcılar Deezer’ı tercih etmemektedir. Ancak Deezer’ın müzik arşivi ve sunduğu hizmetler azımsanamayacak kadar büyüktür.

Deezer 22 Ağustos 2007’den beri hizmet sunmaktadır ve şu sıralarda aktif üye sayısı 12 milyonu geçmiştir. Eylül 2013 itibariyle 182 ülkede kullanılabilir olan Deezer’ın aynı zamanda Android, iOS, Windows Phone ve BlackBerry işletim sistemlerinde de uygulamaları bulunmaktadır.

Deezer’ın sahip olduğu aktif üye sayısı bu kadar çok olması dolayısıyla hesap güvenliği sisteminin de güçlü ve stabil olması gerekmektedir. Sizlere bu yazımızda Deezer Şifremi Unuttum işleminin nasıl gerçekleştirileceğini ekran görüntüleri ile açıklayacağız.

Deezer Şifremi Unuttum Ne Yapabilirim?

Deezer Şifremi Unuttum özelliği diğer pek çok elektronik serviste önemli bir özellik olduğu gibi Deezer için de önemli bir özelliktir. Bu özellik sayesinde ücret ödediğiniz veya ücretsiz kullandığınız bir hesabınıza erişiminizi kaybettiğiniz zaman bu hesabınızı geri almanızı sağlayacak olan sistem bu sistemdir. Sizlere Deezer Şifremi Unuttum özelliğini en kolay şekilde nasıl gerçekleştirebileceğinizi açıklayacağız. Deezer Şifremi Unuttum özelliğini kullanabilmek için yazının sonunda verdiğimiz linke tıklayınız.

Deezer Şifremi Unuttum

Deezer Şifremi Unuttum özelliğini kullanmak için paylaştığımız bağlantıya tıkladığınız zaman karşınıza yukarıdaki sayfa yeni bir pencerede çıkacaktır. Burada ilgili özelliğe gidebilmek için yukarıda işaretlediğimiz “Şifremi unuttum” ifadesine tıklamanız gerekmektedir.

Deezer Şifremi Unuttum

İlgili yere tıkladıktan sonra karşınıza gelecek olan kutucukta Deezer hesabınızın bağlı olduğu e-posta hesabınızı yazarak “Şifremi sıfırla” butonuna tıklayarak devam edebilirsiniz. Bu işlemden sonra e-posta hesabınıza şifre sıfırlama bağlantısı gelecektir. E-posta hesabınızdan bu postaya ulaşarak ilgili bağlantıya tıklamanız gerekmektedir.

Deezer Şifremi Unuttum

Bu bilgi kutucuğunu gördüğünüz zaman Deezer sisteminin yazdığınız e-posta hesabınıza bir posta gönderdiğini anlayabilirsiniz. E-posta hesabınıza giderek ilgili postaya ulaşmanız gerekmektedir.

Deezer Şifremi Unuttum

E-posta hesabınıza gelen Deezer postasına girdiğiniz zaman yukarıda örneği görüldüğü gibi bir bağlantı sizinle paylaşılmış olacaktır. Bu bağlantıya tıklayarak Deezer Şifremi Unuttum özelliğini kullanabilir. Deezer hesabınız için yeni bir şifre belirleyebilirsiniz.

Deezer Şifremi Unuttum

İlgili bağlantıya tıkladıktan sonra “Şifremi sıfırla” sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu sayfada Deezer hesabınız için yeni bir şifre belirleyerek “Sıfırla” butonuna tıklamanız gerekmektedir.

Deezer Şifremi Unuttum

Eğer yukarıda görünen mesajı aldıysanız Deezer Şifremi Unuttum özelliğini başarıyla kullanmış, ve Deezer hesabınız için yeni bir şifre belirlemişsiniz demektedir. Artık Deezer hesabınıza yeni şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

Deezer Şifremi Unuttum Özelliği için TIKLAYINIZ!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz