Deezer Üyelik İptali | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Deezer Üyelik İptali

Deezer internet tabanlı bir müzik yayın servisidir. Kullanıcılarına çevrim dışı ya da çevrim içi olarak farklı cihazlarda müzik dinleme imkanı sunar. Deezer, Fransa ülkesinin Paris şehrinde 2007 yılının Ağustos ayının 22. gününde oluşturulmuş olup, aktif olarak on iki milyon kullanıcıya hizmet vermektedir. Servisin, ücretsiz ve premium üyelikleri bulunurken, 182 ülkede kullanılabilirliği bulunmaktadır. Android, iOS, BlackBerry ve Windows Phone işletim sistemine sahip tüm cihazlarda uygulama bulunmaktadır.

Deezer sahip olduğu kırk milyon lisanslı müzik parçasıyla birlikte oldukça geniş bir müzik arşivini sunarken internet üzerinden aranılan müzikleri bulmanıza ve popüler olmuş hit şarkıları keşfetmenize yardımcı olmaktadır.

Deezer kullanıcılarına 15 günlük premium deneme süresi sunmaktadır. Dilerseniz bu deneme fırsatından yararlanabilir ve ardından performanstan memnun kalırsanız Deezer’ı aylık aboneliklerle ücretli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Deezer Üyeliğinizi İptal Etmeden Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Deezer hesap silme işleminizi gerçekleştirmeden önce bilmeniz gereken şeyler var. Eğer hesabınızı silerseniz, hesabınızda yer alan çalma listelerini ve favori şarkılarınız olarak işaretlediğiniz müzik parçalarını kaybedersiniz. Bu sebeple üyelik iptali işleminizi gerçekleştirmeden önce bu şarkıların, sanatçıların ve çalma listesini kaydetmek isteyebilirsiniz.

Deezer Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

İnternet üzerinden size teklif hakkı sorunu yaşatmadan müzik dinlemenizi yardımcı olan yüksek kaliteli milyonlarca şarkıyı size sunup, müzik keyfinizi başka bir boyuta taşıyan Deezer’dan kullanıcıların üyeliklerini, premium üyeliklerini ve Deezer family üyeliklerini silmek için birçok sebebi bulunuyor. Beklediği performansı alamayan kullanıcılar olabileceği gibi, bu uygulamadan daha iyisini bulduğunu düşünen kişiler de olabiliyor. Kimileri reklam ve kesintilerden dolayı bunalıp hesabını silmek isterken, kimileri ise uygulamayı yaşarken telefonlarından ya da diğer cihazlarından karşılaştıkları sürüm sorunları nedeniyle hesaplarını iptal etmek istiyor. Bu ve daha başka birçok sebeple Deezer üyeliğini iptal etmek istiyor olabilir ve hesabınızı nasıl iptal edeceğinizi bilmiyor olabilirsiniz.  Deezer üyelik iptal edilme sebeplerinden bir diğeri de çevrim içi kullanım esnasında çok fazla internet harcamasıdır. Bunun sebebi de sadece ses olarak değil aynı zamanda video olarak da arka plandan ara belleğe alınmasıdır.

Fakat kullanıcıların en çok karşılaştığı sorunlardan biri Premium üyeliklerini iptal etmek. İnternet üzerinde Deezer hakkında yer alan şikayetlerin büyük bir çoğunluğu da ne yazık ki bu konu hakkında. İnsanlar üyeliklerini iptal etseler dahi hesaplarından para çekilmeye devam ediyor. Ve bu sebeple de Deezer’dan şikayetçi oluyorlar.

Bu içerikle beraber tüm sorunlarınızdan teker teker kurtulacak, üyeliğini nasıl iptal edebileceğinizi adım adım anlatacağız.

Öncelikle Deezer’ın web sitesine giriş yapınız.

1

Ardından kullanıcı adınızın sağında yer alan çark sembollü simgeye tıklayınız ve açılır menüden “Ayarlar” adlı seçeneği seçiniz.  2

Beraberinde karşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa gelecektir.

3

Bu kısımda yapmanız gereken şey sayfanın en altında yer alan “Hesabımı sil” bağlantısına tıklamaktır.

Ardından karşınıza “Çıkmak istediğinize emin misin?” adlı bir bölüm gelecektir. Hesap iptalini onaylamak adına şifrenizi girmeniz gerekmektedir. Şifrenizi girdikten sonra talebinize dair bir e posta alacaksınız. Bu e posta Deezer hesabınızda tanımlanmış olan e posta adresine gönderilecektir. Eğer e posta adresiniz geçerli değilse hesap iptal işleminiz gerçekleşemeyecektir.

4

Eğer şifrenizi doğru bir şekilde girdiyseniz, “Sana bir e-posta gönderildi”

adlı yeşil renkli bir bilgilendirmeyle karşılaşacaksınız. Eğer bu yazıyı görürseniz üye olurken giriş yaptığınız mail adresine girerek size gönderilmiş olan e postayı açınız ve bu postanın içinde yer alan linke tıklayarak hesap silme işleminizi devam ettiriniz.

5

Son bir defaya mahsus daha “Hesabımı sil” butonuna tıklayarak hesabınızı silme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Şifrenizi doğru yazdıysanız hesabınız silinmiş olacaktır. Bu işlemin ardından Deezer ana sayfasına yönlendirileceksiniz.

Eğer, üyeliğinizi Facebook hesabınız üzerinden yaptıysanız, Facebook hesabınızda kayıtlı olan e posta adresinize gidiniz. Tarayıcılar üzerinden hesap silme işlemleri bu şekildedir.

Mobil Cihazlar Üzerinden Hesap Silme İşlemleri

Mobil akıllı cihazlarınız üzerinden hesap silme işlemlerini gerçekleştirebilmek için yapmanız gereken şey aşağıda bulunan Deezer hesap silme bağlantısına tıklamak ve ardından mobil cihazınızda yer alan tarayıcı üzerinden Deezer’a giriş yapmak. Ardından aynı adımları takip ederek hesap silme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Deezer Hesap Silme İşlemlerini gerçekleştirmek için buraya TIKLAYINIZ!

Deezer Premium Üyelik iptalini gerçekleştirebilmek için, üyelik ödemelerini iptal etmek adına hesabınıza giriş yaptıktan sonra aşağıdaki linke tıkladıktan sonra hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Ardından bu sayfada bulunan iptal seçeneğine tıklayınız. Bilgilerinizi girdikten ve birkaç kısa soruyu yanıtladıktan sonra üyeliğiniz iptal edilecektir. Bir sonraki ödemenizden önce üyeliğinizi iptal ettiğinizden emin olabilmek adına bir sonraki ödemenin gerçekleşeceği tarihten en az iki gün önce üyeliğinizin iptal edildiğinden emin olmanız da yarar var.

Deezer üyeliğiniz iptal edildikten sonra, ödemesi yapılan mevcut dönemin son gününe kadar üyelik devam edecektir. Üyelik sona erdiği zaman, Deezer’ın sunduğu reklam destekli ve sınırlı erişime ücretsiz bir şekilde üye olmaya devam edeceksiniz. eğer üyeliğinizi yeniden ve farklı bir Premium üyelikle başlatmak istiyorsanız, gerekli işlemleri tekrar yapmanız gerekirken, bu ücretsiz üyeliğinizi de silmek istiyorsanız yukarıda anlatmış olduğumuz adımları takip ederek hesap silme işlemlerinizi gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Deezer Üyelik Ödemeleri İptal Etmek İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz