Deviantart Şifremi Unuttum | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Deviantart Şifremi Unuttum

2000 yılında kurulan deviantart sitesinde fotoğraf, geleneksel çizim, dijital çizim, edebiyat gibi çeşit çeşit sanatlarda paylaşım yapılabiliyor. Olağanüstü çeşitlikte yelpazeye sahip deviantart her kullanıcıya hitap edecek sanat barındırabiliyor.

35 milyondan fazla kayıtlı üyesi tarafından yüklenen 265 milyondan fazla resim barındıran DeviantArt, Temmuz 2011 itibarıyla en büyük çevrimiçi sanat topluluğuydu. DeviantArt üyeleri, siteye “özgür bir akran değerlendirmesi uygulaması” olarak adlandırılan bireysel kullanıcı sayfalarında yorumlar ve eleştiriler bırakabilirler. Böylelikle diğer sanatçılarla ya da hitap ettikleri kitleleriyle konuşabilir, geri dönüş alabilirler.

Kullanıcılar bir resim koymaya karar verdiklerinde bu resmi belli kategorilere koymak zorundadır. Bunun sayesinde kullanıcılar kategori yoluyla arama yapıp yeni resimler keşfedebilirler. Aynı zamanda bu sitede sık sık temasal yarışmalar da düzenlenmektedir. Bazen bir film için afiş yarışması bile yapılmaktadır. Ödülleri de oldukça ilgi çekicidir. Eğer kendinize güvenen bir sanatçıysanız bu kısımları da incelemelisiniz.

Ocak 2017 itibarıyla, site 26 milyondan fazla üye ve 251 milyon giriş yapılmıştı. 23 Şubat 2017’de şirket, Wix.com tarafından 36 milyon dolarlık bir anlaşma ile satın alınacağını açıkladı.

Deviantart Şifremi Unuttum, Ne Yapmalıyım?

Deviantart için şifre yenileme işlemi nasıl yapılır, aşağıdaki yazımızda görseller ile adım adım anlattık.

Öncelikle siteyi açtığımız zaman sağ üstte login kısmını göreceğiz. Oraya tıklıyoruz.

login kısmıDaha sonra ise kırmızı yuvarlığın içinde bulunan sarı tonlama ile vurgulanmış “Forgot Password or Username?” kısmına tıklamanız gerekmektedir.

şifremi unuttum

Sonrasında ise iki seçenek karşımıza çıkacak. Bizim seçeceğimiz sol taraftaki “I forgot my Password” yazan kırmızı yuvarlak ile gösterilmiş kısım. Eğer kullanıcı adınızı unuttuysanız sağ tarafta bulunan “I forgot my Username” kısmına tıklayabilirsiniz.

şifreyadakullanıcı

Şimdi ise karşınızda çıkan boşluğa kullanıcı adınızı yazabilirsiniz. Böylelikle e-posta adresinize şifrenizi yenileyecek bir kod alacaksınız.

Kullanıcıadıgir

Şimdi ise sıra e-posta adresinizi kontrol etmekte. E-posta adresinize buna benzer bir posta gelecek. İşaretle gösterilmiş linke tıklayın.

eposta

Bu linke tıkladığınızda ise karşınıza yeni şifrenizi isteyen kutular gelecek. Yeni şifrenizi üst ve alt kısma girdikten sonra submit kısmına basarak onaylayabilirsiniz.

submit

Bundan sonraki çıkan kısımdan ise yeni girdiğiniz şifre ile giriş yapabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz