Digg Şifremi Unuttum | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Digg Şifremi Unuttum

Digg Nedir, Nasıl Kullanılır?

2004 yılının Kasım ayında kurulmuş olan Digg, sosyal haber okuma ve yayınlama platformudur. 2012 yılında ise format değişikliği yaparak haberlerin sosyal medya üzerinden paylaşılmasını sağlamıştır.

Bu yazımızda Digg şifremi unuttum konusunu detaylı olarak anlatacağız. Yazımızda ilk olarak Digg nedir ve nasıl kullanılır onu anlatacağız. Bu bilgileri okuyarak Digg nedir ve nasıl kullanılır öğrenebilirsiniz. Yazının devamında Digg şifre unutma ile ilgili çözümleri sizler için anlatmış bulunmaktayız.

Digg uygulaması ülkemizde çok fazla yaygın olan bir uygulama olmamakla birlikte Amerika’nın New York şehrinde kurulmuş olan bir sosyal haber okuma ve yayınlama platformudur. Bu platform üzerinden teknoloji, bilim, haberler, etkinlikler, siyasal ve daha birçok başlık altında haber bulmanız mümkündür. Bu platform üzerinden ayrıca yazılmış olan haberler, internet trendleri ve popüler kültür ile ilgili haberleri oylayıp, yorumlamanız mümkündür. Uygulama tam adı ile Digg Reader; bağlı olduğu Google Reader’ın kapanacağı duyurusunun ardından, 14 Mart 2013 tarihinde Digg’in kendine ait RSS okuyucusu olarak duyuruldu. 28 Haziran 2013’te Digg Reader’ın web (internet sayfası) ve iOS uygulamaları; 29 Ağustos 2013’te ise Android uygulaması yayımlandı. Bu sistem üzerindeki şifrenizi unutabilmeniz oldukça normal bir durumdur. Site ana dili Türkçe olmadığı için şifre yenileme konusunda da sorun yaşamış olabilirsiniz. Sistem üzerinde şifremi unuttum butonunun olmaması da ayrıca zorlayıcı bir durumdur. Ancak kendine ait sekme olarak şifre yenileme sayfası bulunmaktadır. Bu sayfayı da yazımızın sonunda bulunan bağlantı adresi ile birlikte sizlerle paylaşmış bulunmaktayız.

Digg Şifremi Unuttum, Ne Yapmalıyım?

Yazımızın devamında sizler için vermiş olduğumuz bağlantı adresi üzerinden şifrenizi yenileyebilirsiniz. Şifrenizi yenileyebilmeniz için sizlere işlemleri adım adım hemen aşağıdaki bölümde anlatmış bulunmaktayız. Bu işlemleri adım adım takip ettiğinizde şifre yenileme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

  • İlk olarak sizler için vermiş olduğumuz bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir.
  • Sonrasında açılacak olan sayfa üzerinde bulunan “Ben robot değilim” doğrulamasını yapmanız gerekmektedir.
  • Daha sonra hemen aşağıda bulunan kutucuğa sisteme kayıtlı olan e-posta adresinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde yazmanız gerekmektedir.
  • E-posta adresinize bu doğrulamayı yaptığınızda bir elektronik posta gelecektir ve bu posta içerisinde sistem üzerinde şifre sıfırlayabilmeniz için gerekli bağlantı adresi olacaktır. Bu adrese tıklayarak açılacak sayfa üzerinden şifrenizi yenileyebilirsiniz.
  • Şifrenizi yeniledikten sonra bir yere yazmanızı tavsiye ediyoruz, unutmanız durumunda yardımcı olabilir.

Böylelikle işleminizi tamamlamış olacaksınız ve Digg Reader uygulamasını kullanmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Digg Reader Uygulaması Şifre Yenileme İnternet Bağlantı Adresi İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz