DİGİTÜRK ÜYELİK İPTALİ | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Digitürk Üyelik İptali

Türkiye’nin ilk dijital televizyon yayıncılığı platformu olarak 1999 yılında kurulan Digitürk, kısa bir süre içinde bünyesine radyo, müzik, televizyon ve interaktif kanalları katarak gelişmiş görüntü ve ses kalitesiyle müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Digitürk’ün sahip olduğu gelişmiş teknolojik altyapısıyla birlikte Türkiye’nin en büyük teknoloji yatırımlarından biri haline gelmesi kaçınılmaz olmuştur. Bu altyapılarla birlikte uluslararası düzeye de ulaşmayı başararak birçok ülkeye de ulaşmayı başarmıştır.

Tekdüzeleşmiş televizyon izleme alışkanlıklarını kendi tarzıyla şekillendiren Digitürk dijital platformu, Türkiye’nin lider markası olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Sahip olduğu teknolojik altyapı ve geliştirdiği benzersiz televizyon yayıncılığıyla birlikte sunduğu içeriklerle ilklerin şirketi olmayı başaran Digitürk, dünya çapında gelişen teknolojiye hızla adapte olarak izleyicilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Her daim kendini geliştirmeye ve yenilemeye devam eden Digitürk, yatırımlarını da bu doğrultuda yapmaktadır. “Dilediğin Zaman, Dilediğin Yerde” uygulamasıyla birlikte sıradanlaşan televizyon izleme deneyimini baştan aşağıya değiştiren ve izlenmek istenen her tür program, dizi, film vb. içeriklere istenildiği zaman erişilmesine imkan veren teknolojiyle birlikte sadece Türkiye’de değil dünya çapında da kendine bir yer edinmeyi başarmıştır. Teknolojik gelişmeleri, adım adım takip ederek, piyasanın önünde yol almaya devam eden Digitürk dijital televizyon yayıncılığı platformu Türkiye’yi HD ve 3D yayınlarıyla buluşturduktan sonra dünya çapında güncel olarak en gelişmiş görüntü kalitesine sahip olan 4K teknolojisinin de ilk test ve canlı yayını da gerçekleştirerek ilklerin şirketi olma yolunda sağlam adım atmaya devam etmiştir.

Sadece Türkiye’nin en önde gelen teknoloji şirketi olmakla kalmayıp, özellikle Avrupa’da da kendine iyi bir yer edinmiş ve sayılı platformlar arasında yer almıştır. Geniş içeriği ve özgün televizyon izleme deneyimi sayesinde her müşterinin ilgi alanına özel sunulan kanallarla hayatın her alanından sunduğu geniş içeriklerle kalite bile bir hizmet sunmaya devam etmektedir.

Digitürk Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Bildiğiniz gibi bu tip üyeliklere giriş kolaydır fakat çıkış da bir o kadar zordur. Tek tıkla üye olduğunuz sistemlerden üyeliğini iptal ettirebilmek için uzun, sıkıcı ve bunaltıcı uğraşlar vermeniz gerekmektedir. Uğraşacağınız bir çok şey olduğunu bildiğiniz için de bu işlemleri yapmaya çekiniyor ve belki de bu yüzden üyelik iptal işlemlerinizi başlatmıyor olabilirsiniz. Fakat bu rehber sayesinde üyeliğinizi iptal etmeniz gereken şeyleri ve bunu yaparken dikkat etmeniz gerekenleri göreceksiniz. Digitürk kullanmak için birçok sebebiniz olabileceği gibi iptal etmeniz için de birçok sebebiniz olabilir. Endişe etmenize gerek yok, biz sebeplerinizle değil ulaşmak istediğiniz sonuçlarınızla ilgileniyoruz.

Digitürk üyeliğinizi iptal etmeniz için mutlak surette faks çekilmesi gerekiyor. Faksı kendiniz çekebileceğiniz gibi kimliğinizle birlikte en yakın Digitürk bayiine giderek üyeliğinizi iptal etme işlemlerine başlayabilirsiniz.

İptal işlemleriniz için çeşitli evraklar gerekmektedir. Bu evraklar aşağıda verilmiştir.

1-) Nüfus cüzdanınızın arkalı önlü fotokopisi,
2-) İmzanız,
3-) Size ulaşılabilecek bir cep telefonu numarası,
4-) Neden iptal etmek istediğiniz,
5-) İptalini istediğiniz üyeliğinizin numarası ya da dijital kart numarası.

Bu evrakların yanında bir de iptal dilekçesi hazırlamanız gerekiyor.

Hazırladığınız iptal dilekçesini ve evrakları (0212) 473 99 99‘a faks göndererek ya da

Krea İçerik Hizmetleri ve
Prodüksiyon Anonim Şirketi
Abbasağa Mah. Sungurlar İş Hanı
No: 45 Kat: 1-2-3
Beşiktaş 34353 İstanbul

adresine mektup ile göndererek iptal işlemlerinize başlayabilirsiniz. Bunlarla uğraşmak istemiyorsanız en yakın Digitürk bayiine gidebileceğinizi aklınızdan çıkarmayın.

İptal talebiniz müşteri hizmetlerine ulaştıktan sonra size sms ile bilgi verilecektir. Yaklaşık üç gün içinde telefon ile geri dönüş almadığınız taktirde (0212) 473 73 73 numaralı Müşteri Hizmetlerini arayabilir ve iptal işlemlerinizin ne durumda olduğnu öğrenebilirsiniz. Digitürk aboneliğinizin iptali gerçekleştirdikten sonra ekipmanlarınız kiralık ise en yakın Digitürk Teknik Servisine teslim etmeniz gerekmektedir.

İptal dilekçesinin bir örneği aşağıda verilmiştir.

Digitürk İptal Dilekçesi

…../…./…….

Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon Anonim Şirketi

        Digitürk Müşteri Hizmetleri’ne

Digitürk Abone Numarası        :…………………………….
Digital Kart Numarası               :…………………………….
Cep Telefonu                         :.…………………………….
Konu                                       : Digitürk abonelik iptali talebidir.

Digitürk Üyelik İptal Sebebi     : ………………………………………………………………………………………..

………………………………………………………………………………………..

…………………………………………………………………………………………

…………………………………………………………………………………………

…………………………………………………………………………………………

…………………………………………………………………………………………

…………………………………………………………………………………………

Digitürk Müşteri Hizmetleri ile ……./……./20…… tarihinde yapmış olduğum telefon görüşmesinde Digitürk Aboneliğimin iptalinin gerçekleşebilmesi için iptal talebimi belirten bir dilekçe ile nüfus cüzdanı fotokopisinin 0212-473 99 99 faks numarasına faks çekilmesi halinde iptal işlemenin gerçekleştirileceği Müşteri Hizmeti tarafından bildirilmiştir.

Yukarıda açıklamış olduğum nedenlerle Digitürk üyeliğimin iptal edilmesini, İptal talebimden sonra tarafınızdan verilen Receiver’i sözleşmedeki adresimden gelip alabileceğinizi, İptal işleminin tarafınızca yapılmaması halinde ya da geç yapılması halinde ve Receiver’in tarafınızca teslim alınmaması halinde sorumluluk kabul etmediğimi bildirir, dilekçemdeki talep doğrultusunda iptal işlemimin gerçekleştirilmesini saygılarımla arz ve talep ederim.

……./……../20……

imza

Ad Soyad         : ………………………..

Ek-1                 : Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

Digitürk Borcunuzu Sorgulamak İçin TIKLAYINIZ!

Digitürk Üyeliğinizi İptal Etmeden Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Digitürk iptal işlemleriniz başladıktan sonra Digitürk sizi sık sık arayacaktır. Bu aramalar her daim sizi kaybetmemek üzere çeşitli konuşmalar üzerine gerçekleşecektir. Bu hususta Digitürk’ün  sizi kaybetmemek için deneyeceği birçok yol vardır. Fakat bu aramalar bir süre sonra sizi rahatsız etmeye başlayacaktır. Aramalar çoğunlukla size özel sunulan kampanyalar üzerine olacaktır.

Faksınızı çektikten sonra dahi üyeliğinizin devam etmesi durumunda gözünüzü dört açmanız gerekmektedir.

Digitürk’ün üyeliğinizi iptal etme işlemleriniz sırasında sizi bu şekilde rahatsız etmesini ya da üyeliğinizi iptal ettirmemek için işlemlerinizi aksatması gibi başka sebepler ile işi yokuşa sürmesi durumunda her daim bir şikayet oluşturabileceğinizi unutmayın. Digitürk’ü şikayet etmek için BTK’ya başvurabilirsiniz.

Digitürk’ü Şikayet Etmek İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz