Doktor Sitesi Üyelik İptali | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Doktor Sitesi Üyelik İptali

Doktor sitesi, gerçek doktorlardan bilgi alınabilen ve bu doktorların meslek hayatında edindikleri tecrübelerinden faydalanabilen bir sitedir. Bünyesinde iki milyonu aşkın üye ve yüz elli binden fazla uzman doktoru barındırmaktadır. Site üzerinde birçok makale ve video vardır. Aynı zamanda üyeler tarafından sorulan sorulara da her daim yanıt gelmektedir.

Doktor sitesi üzerinde 22.098 makale, 14.286 video, 1.781.240 soru ve 6.578 farklı ilgi alanı vardır.

Site ayda dört milyon internet kullanıcısı tarafından ziyaret edilmektedir.

Site üzerinde yer alan içerikler sayesinde istediğiniz ve ilginizi çeken birçok konuda bilgi edinebilirsiniz. Gerek makaleler arasından gerekse sorulan sorular ve bu sorulara verilen cevaplar neticesinde bilgi haznenizi geliştirebilir ve kendinize bir şeyler katabilirsiniz. Aynı zamanda uzmanlar tarafından ele alınmış makaleler ve görüntü olarak kaydedilmiş video içerikleri sayesinde hastalıklarınıza dair bilmediğiniz şeyleri öğrenebilir, bildiğiniz şeyleri de pekiştirebilirsiniz. Bu site üzerinden aynı zamanda randevu da alabilme imkanınız da bulunmaktadır.

Ayrıca site üzerinde sağlık haberlerine ayrılmış bir bölümde yer almaktadır. Bu kısımdan her gün sağlık dünyasında ne tür gelişmeler olduğunu da takip edebilir ve güncellikten geri kalmazsınız.

Siteye bir uzman olarak üye olabilir ve hesabınızı doğrulattıktan sonra uzmanlığınızı sitede yer alan diğer kullanıcılarla paylaşabilir, sorulan sorulara yanıt verebilir, makaleler yayınlayabilir ve diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

Doktor sitesinde yer alan sağlık kütüphanesi sayesinde aradığınız konunun anahtar kelimelerini kullanarak konu hakkında sitede yer alan tüm makale, video ve soru içeriklerine ulaşabilirsiniz.

Doktorlar için ayrıca bir site olan doktor.doktorsitesi.com sitesi üzerinden kendi profilinizi oluşturabilirsiniz.

Doktor sitesinin ücretsiz mobil uygulamaları Google Play ve App Store üzerinden IOS işletim sistemi yüklü akıllı cihazlara ve Android işletim sistemi yüklü akıllı cihazlara indirilebilmektedir.

Doktor Sitesi Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Doktor sitesi üzerinden üyeliğinizi iptal etmek istemenizin birçok nedeni olabilir. Doktor sitesi tarafından sunulan hizmetlerin kendilerinde bir karşılığını görememelerine rağmen aynı zamanda bu hizmetlere ücret ödeyen kişilerin üyeliklerini iptal etmek istedikleri gözlemlenmiştir. Site üzerinde yer alan tüm yorumların hemen hemen olumlu olması neticesinde sitenin verdiği hizmetlerden yararlanmak isteyen üyeler herhangi bir sebepten dolayı da üyeliklerini iptal etmek isteyebilirler.

Doktor sitesi üzerinde sahip olduğunuz üyeliğinizi iptal edebilmek için öncelikle siteye e posta adresiniz ve şifrenizle birlikte giriş yapmalısınız. Siteye giriş yaptıktan sonra aşağıdaki resimde de görüldüğü üzere “Ayarlar” bölümüne tıklamalısınız. ayarlar

Ardından sağ kısımda yer alan seçeneklerin arasından “Üyeliğimi Dondur” bağlantısına tıklamalısınız.

standart

Karşınıza üst tarafta yer alan fotoğrafın sol kısmında görünen “Üyelik Dondurma” sayfası gelecektir. “Size daha iyi hizmet verebilmemiz için üyelik ayrılma nedeninizi öğrenebilir miyiz?” sorusunun yanında yer alan boşluğa üyeliğinizi iptal etmenizin sebebinizi yazmanız gerekmektedir. Bu kısım doldurulmadan üyelik dondurma işlemi gerçekleşemez. Üyeliğinizi neden iptal etmek istediğinizi kısa ya da uzun bir mesaj şeklinde yazarsanız, Doktor sitesi de hatalarından ders çıkartarak gelecek sefer belki size belki de diğer kullanıcılara çok daha iyi bir hizmet verebilme konusunda yol kat edebilir. Yine de bu kısım için herhangi bir şey yazmadan üyeliğini iptal etmek istiyorsanız boşluğun içine herhangi bir noktalama işareti, sayı, harf ya da boşluğu doldurabilecek türden herhangi bir şey yazabilirsiniz. Metin kutusunu istediğiniz şekilde doldurduktan sonra “Gönder” butonuna basarsanız üyeliğinizi iptal etmeyi başarırsınız. Üyeliğinizi iptal ettiğinizi karşınıza gelen “Üyeliğiniz dondurulmuştur!” şeklinde olan uyarı mesajı sayesinde anlayabilirsiniz.

Doktor sitesi üzerinden üyeliğini iptal etmek isteyen kişiler bu isteklerini diledikleri zaman yerine getirebilirler. Fakat Doktor sitesi kullanıcısı olan herhangi bir üye ücretini ödeyerek kullandığı bir hizmetin karşılığını üyeliğini iptal ettikten sonra alamayacaktır. Bu hizmetler anında gerçekleşen hizmetler oldukları için üyelik iptali öncesi ya da sonrası hiçbir şekilde ücret iadesi yapılamaz.

Ayrıca site yetkilileri, üyelerinin kullanıcı şartlarını ihlal edecek türden bir davranış yaptığını tespit ederse bu üyelerin üyeliklerini herhangi bir uyarı yapmaksızın iptal edebilirler.

Üyeliğinizi iptal etmekte bu işlemden sonra da bir sorun yaşadıysanız sitenin “Destek Hattı” bölümünden adınızı, soyadınızı ve e mail adresinizi yazdıktan sonra konu kısmına üyelik iptali yazıp mesaj kısmına da üyeliğimi iptal edemiyorum minvalinde bir mesaj yazarsanız ve doğrulama kodunu doğru bir şekilde girip “Gönder” düğmesine basarsanız site yetkilileri sizinle iletişime geçecektir. Bu tip sitelerden üyeliğinizi iptal etme konusunda bu tip zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Bu sebeple de genellikle bu tür sitelerin kullanılması uzmanlar tarafından önerilmemektedir. Herhangi bir konu da bir şikayetiniz bulunuyorsa hastane de çalışan bir doktordan aldığınız randevu aracılığı ile bu sıkıntınızı ya da rahatsızlığınızı gidermeyi tercih etmeniz sizin için çok daha faydalı olacaktır.

Sorunlarınız için 0212 291 41 89 numarasını arayarak yaşadığınız problemlere çözüm, merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilirsiniz.

Doktor Sitesi Üyelik İptali İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Dr. İsmet A. dedi ki:

    Dolandırıcı bu adamlar, 14bin liraya üyelik sattılar, hasta gelecek dediler birşey olmadı.

Yorum Yaz