Eçift Üyelik İptali | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Eçift Üyelik İptali

Eçift yenilikçi ve güvenilir ciddi ilişki, seviyeli arkadaşlık ve hayat arkadaşı bulma sitesidir. Eçift üzerinden yüz binlerce insan ciddi bir ilişki bulma konusunda bu ciddi ilişki bulma sitesine güveniyor. Bunun en büyük sebebi bilimsel araştırmaları temel olarak alıp ideal çift metodu ile üyelerine ideal bir uyumluluk içerisinde bulundukları, uzun süreli ve mutlu bir ilişki yaşama ihtimalini oldukça arttırıyorlar. Bu sayede de üyeler aradıklarına kavuşmakta hiç zorlanmazlar.

Eçift hizmetlerine ücretsiz bir şekilde kayıt olabilmek için e posta adresiniz ve kendi belirlediğiniz bir şifre yeterli olacaktır. ardından yapılacak olan kişilik analizi testi neticesiyle birlikte çeşitli kategori ve ölçülerde sizinle en yüksek uyum içerisinde olan belirli kişiler size önerilecektir ve bu önerilerle birlikte tanışabileceğiniz kişileri görebileceksiniz.

Eçift üyelerinin sahip olduğu fotoğrafları kimin göreceğine kendisi karar vermek yetkisine sahiptir. Aynı zamanda sadece bununla da kalmayıp adınızı ya da sahip olduğunuz e posta adresinizi de sadece sizin belirlediğiniz kişiler görebilir. Özel bilgilerinizi ya da fotoğraflarınızı bir başka üyeyle paylaşmak istemiyorsanız, eçift sitesi üzerinden anonim bir şekilde tanışma ve konuşma şansına da sahip olduğunuz için kendinize ideal birini bulma yolunda devam edebilirsiniz. Bu site sayesinde seviyelik arkadaşlıklar ve ciddi ilişkiler bulmak hem güvenli hem de oldukça kolaydır.  Bilinen sosyal paylaşım ağlarından ve diğer birçok arkadaşlık sitesinden farklı olarak üyelerine uzun süreli birliktelikler sunan eçİft , kısa süreli flörtlere ya da sıradan arkadaşlıklara imkan tanıyan diğer arkadaşlık sitelerinin aksine Türkiye’de yaşayan tüm bekârlara ciddi bir ilişki ve uzun süreli bir ilişki ömrü sunar.

Sıradan, alışılmış ve artık kalıplaşmış arkadaşlıklar ya da belli kriterlerle donanmış eş arama ilanları her daim bekârları klasik zorluklarla karşı karşıya bırakmak durumundadır. Hiç tanımadığınız, hakkında herhangi bir şey bilmediğiniz kişilerle bir yerde buluşmak ya da bu kişilerle telefon üzerinden konuşmak sizi hiçbir şekilde rahat ettirmez ve ciddi bir strese sokar. Bu stres ve rahatsızlık sebebiyle de ne siz gerçek bir ilişki içine girebilirsiniz ne de karşı taraf sizi doğru şekilde tanıyabilir. Sizin karşılaştığınız zorlukları karşı tarafta çekeceği için o da kendini iyi bir şekilde ifade edemeyeceğinden herhangi bir uzun soluklu ve ciddi bir ilişki ihtimali oldukça düşecektir. Fakat eçift sayesinde ilişki arayan kişiler bu sıkıntıdan tamamen kurtulur ve çeşitli analiz ve kişilik testleri neticesinde size önerilen üyeler hakkında anında bilgi almaya başlarsınız Ayrıca eÇift’in size sunduğu mesajlaşma özelliği sayesinde tanışma süreci oldukça kontrollü, güvenli ve rahat bir şekilde gelişir ve işler. Isınma turu, yorum yapma ve gülümseme özellikleriyle birlikte hem eğlenceli hem de oldukça kolay bir arkadaşlığa başlayabilir ve ciddi bir ilişkinin ilk adımlarını temkinli bir şekilde atabilirsiniz.

Eçift üyelik iptali için birçok sebebiniz bulunabilir. Karşılaştığınız çeşitli sorunlar, tanıştığınız insanlarla uyuşamamanız – ki girdiğiniz bilgilerin doğruluğuna dikkat etmelisiniz – ya da başka birçok sebep sizi üyeliğinizi iptal etmeye yöneltmiş olabilir. Ayrıca premium üye iseniz, kredi kartınızdan para çekimi gibi sorunlarla da karşılaşmış olabilirsiniz. Bu tip sorunlarla karşılaşmamak adına kullanıcı sözleşmelerini iyi bir şekilde okumanız gerekmektedir.

Eçift Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Eçift üzerinden iki türlü hesaba sahip olabilirsiniz. Bu hesaplar standart üyelik ve premium üyeliktir. İki üyelik çeşidinin de farklı üyelik iptal etme metodu bulunmaktadır.

Eçift üzerinden sahip olduğunuz standart üye olarak kullandığınız profilinizi silmek için öncelikle eÇİft’e giriş yapmanız gerekmektedir. Ardından “Profil” menüsüne tıklamalısınız. Bu kısımda yer alan “Üyelik Ayarlarım” seçeneğine tıkladıktan sonra, ilk olarak “Üyelik Ayarlarınız” sekmesini daha sonra ise “Profil statünüz” bölümünde yer alan “düzenle” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Ardından karşınıza “Profilinizi silmek için tıklayın.” yazılı bir link gelecektir. Bu bağlantıya tıklayarak profil silme işlemlerinize başlayabilirsiniz. Bu kısımda yer alan şifre bölümüne hesabınızda kullandığınız şifreyi girdikten sonra profilinizin ve kişisel bilgilerinizin silinmesini onaylamış olursunuz.

ecift-uyelik-iptali

Eğer, eÇift üzerinde premium bir üyeliğe sahip iseniz üyeliğinizi iptal edebilmek için kullanım şartları kısmında da yazıldığı üzere Eçift’le yazılı olarak faks ya da e posta aracılığı ile irtibata geçmeli ve bu hesapta yer alan premium üyeliğinize ilişkin iptal talebinizi eÇift’e iletmek durumundasınız.

Kimliğinizi doğrulamak adına, e posta adresinizi, sahip olduğunuz kullanıcı kodunu ve güvenlik parolanızı belirtmeniz gerekmektedir. Güvenlik parolanızın yerini bilmiyorsanız hesabınıza giriş yaptıktan sonra “Profil” bölümüne girip “Üyelik Ayarlarım” seçeneğine tıklayarak “Üyelik Ayarlarınız” adlı bölüm kısmında güvenlik parolanıza ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz.

Eçift üyelik iptalinizi, üyelik süresi dolma zamanından en geç otuz gün önce yapabilirsiniz. Eğer otuz günden daha kısa bir süre kaldıysa üyeliğiniz otomatik olarak yenilenebilir. Eğer zamanında üyelik iptali yaparsanız, her türlü otomatik üyelik yenilemeniz de iptal edilecektir.

Fesih bildiriminizi destek@eCift.com e-posta adresine, 0212-233 35 10 numaralı faks numarasına ya da aşağıda yer alan adrese göndermeniz gerekmektedir.

Elit Teknoloji Hizmetleri İnternet A.Ş.
Mevlüt Pehlivan Sok.
Yılmaz İş Merkezi No: 26/7
34349 Gayrettepe / İstanbul

Kullanım şartlarında da belirtildiği üzere üyenin hangi sebeple olursa olsun üyelik sözleşmesinden cayma hakkı bulunmamaktadır.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Yorum Yaz