Edarling Üyelik İptali | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Edarling Üyelik İptali

Edarling üyelik iptali işlemlerini anlatmaya geçmeden önce size biraz edarling sitesinden ve Edarling üyelik iptali sebeplerinden bahsedelim.

Edarling uzun yıllar boyunca hizmet vermiş olan ve üyelik işlemini ardından üyelerin birbirleriyle arkadaşlık, flört ve benzeri ilişkiler içerisine girmesini sağlayan bir arkadaşlık sitesidir. Bu konuda Edarling sistemi kendisini başarılı bir şekilde ilerletmeyi başarmış ve üyelerin üye olma aşamasında girdiği bilgiler ile o kişiye en uygun profili çeşitli algoritmalar sayesinde mümkün kılarak, her üye için en iyi sonuçları sunmuştur. Bu sayede her üye kendisine uygun olacak kişiye bir adım daha yaklaşmaktadır. Edarling bu yönden bakıldığında bir çöp çatanlık sitesi olarak da görülebilmektedir. Fakat Edarling gibi arkadaşlık, flört ve çöp çatanlık sitelerinde en sık karşılaşılan hesap türleri fake hesaplardır. Gerek başkaları adına gerek ise başkarıymış gibi açılan profil hesapları ile insanları kandırmaya çalışan kişiler vardır. Bu sebeple de sanal ortamda insanların daha fazla dikkatli olmaları gerekmektedir. Ayrıca üyelerin profillerinde yer alan fotoğraflarda çoğu zaman aldatıcı olabilmektedir.  Bu site ile üyeler, ilişkilerine önce arkadaşlıkla başlayıp ardından bir flört dönemini geçerek yeteri kadar birbirlerini tanıdıktan sonra buluşmaya karar verip birkaç sayıda yapılan buluşmalar ile birlikte birbirleri ile sevgili olabilmekte ve beraberinde iş ciddileştiği taktirde de bu kişiler evlenebilmektedir. En azından sitenin iddia ettiği ve sunduğu şey budur.

Fakat benzeri sitelerin çokluğu, kişilerin fake hesaplar yüzünden aradığı kişileri bulamaması, istenilen kriterlerde kişilere rastlanılamaması, para karşılığında satın alınan premium hesapların herhangi bir getirisinin görülememesi ve benzeri bir çok sebepten dolayı Edarling üyeleri, edarling üyelik iptali işlemleri konusunda bilgi edinmek ve edarling üyelik iptali işlemlerini gerçekleştirmek isterler. İnternet sitesinde oldukça fazla arkadaşlık sitesi olması da bu kişileri diğer arkadaşlık sitelerine yönelten etkenlerdendir.

Ayrıca Edarling Türkiye’den çekileli yıllar olduğu için de Edarling üyelik iptali ile ilgilenen kişiler yer almaktadır. Şimdi herkes için Edarling üyelik iptali işlemlerini anlatmaya geçelim.

Edarling Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Edarling üyelik iptali ile ilgili bilmeniz gereken iki şey vardır. Edarling üyelerinin iki farklı şekilde üye olduğu bilinmektedir. Bunlardan ilki normal üyelikken diğer para yolu ile belirli haklara sahip olunabilen premium üyeliktir. Her iki Edarling üyeliğinin de Edarling üyelik iptali işlemleri aşağıda yer almaktadır. Adımları tek tek dikkatli bir şekilde takip ettiğiniz sürece Edarling üyelik iptalinizi başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Edarling Üyelik İptali işlemlerini yapmak isteyen kişilerin ilk olarak Edarling üyelik iptali için eDarling sitesine giriş yapması gerekmektedir. Edarling Üyelik İptali’nin ikinci aşamasında yapılması gereken şey “Kullanıcı Hesabı” bölümüne girmektir. Ardından “Üyeliğim” bölümüne girmeli ve Edarling Üyelik İptali için “Profilimi silmek istiyorum” alanında yer alan bağlantıya tıklayarak edarling üyelik iptali gerçekleştirilmelidir. Edarling üyelik iptali işlemleri yapıldığı taktirde Edarling sitesine ait olan tüm bilgiler geri döndürülemez bir şekilde silinecektir. Yeniden kayıt yapılması dahilinde dahi hiçbir bilginin geri getirilemeyeceğini ve ne olursa olsun tüm bilgilerin silineceğini bir kez daha tembih etmek isteriz. Edarling üyelik iptali işlemleri normal üyelikler için böyleyken, edarling üyelik iptali işlemlerinin premium üyeler için bir takım farklılıklar taşımaktadır. Edarling premium hesabını iptal etmek isteyen kişilerin bilmesi gereken şey premium hesabına ait geri ödeme alınamayacağıdır. Edarling Üyelik İptali için premium üyelerin yapması gereken şey e posta, faks ya da posta yolu ile Edarling müşteri hizmetlerine ulaşmaktır. Bunun için aşağıda Edarling sitesine ait iletişim bilgileri verilmiştir. Yazılı olarak edarling üyelik iptali yapmak isteyen kişilerin, kimliklerinin net bir şekilde belirlenebilmesi ve çeşitli kötü amaçlı kişilerin başkalarının sahip olduğu edarling üyeliklerini sabote etmemesi amacı ile, yazılı edarling üyelik iptali iletilerinde, kullanıcılar Edarling’e üye olurken kullandıkları e posta adreslerini de yazmalıdır. Edarling üyelik iptali yazılı feshinde kullanabileceğiniz hazır formu kullanabileceğiniz gibi bu formu kullanmadan da edarling üyelik iptal işlemlerinizi yazılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Fakat üye olurken kullandığınız e posta adresini bu gönderiye iliştirmeyi de unutmayınız.

E-Posta: yardim@edarling.net
Faks: +49 30 992968648
Affinitas GmbH
– Kundenservice/Müşteri Hizmetleri
Kohlfurter Straße 41/43
10999 Berlin
Almanya
Premium fesih iptali yapıldıktan sonra yukarıda yer alan anlatımdaki adımları tek tek takip ederek Edarling Üyelik İptali işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Böylece Edarling üyeliğiniz geri döndürülemez bir şekilde kalıcı olarak silinecektir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz