Ersağ Üyelik İptali | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Ersağ Üyelik İptali

Ersağ vizyonunu, üretim ve dağıtım konusunda firma tarafından yapılan temizlik ve kişisel bakım ürünlerinde, yarınlarımız diye hitap ettikleri çocuklara daha sağlıklı ve daha temiz bir toplum bırakma bilincine güçlü bir şekilde inanmak ve dürüst bir şirket olmaktır. Ayrıca amaçları olarak, hem kendi ülkelerine hem de kendi insanlarına kendi ürünlerini önce Türk milleti için ardından tüm dünyaya kullandırmaktır. Hem müşterilerinin desteğini hem de Ersağ tarafından yapılan çalışmalarla bu yolda yılmadan ve yorulmadan beraberce ilerlemektir ve bu yolda ilerlemeye de devam etmektedir ve edecektir.

Ersağ misyon olarak, müşterilerine dama sağlıklı ve daha temiz bir şekilde temizlik yapabilmeleri adına kaliteden ödün vermeyip, günümüz teknolojisi şartları içerisinde olabilecek en güvenilir ve en hesaplı bir şekilde ürünlerini sunmaktır. Müşterileri olarak tüm dünyanın dört bir yanından insanları görürken, Türkiye’deki hem her üstü hem de yer altı suları kirletmeyip, yarınları olarak kabul ettikleri çocuklara daha temiz ve herkesin yaşayabileceği türden temiz bir çevre bırakmaktır.

Ersağ Temizlik ve Kozmetik Ürünleri olarak karar kıldıkları politika ise, evsel ve kozmetik ürünlerin üretimini yaparken, Network Marketing Sistemini kullanarak müşterilere doğrudan satış yaptıkları pazar payında, müşterilerdn aldıkları öz güvenle ve onlara sürekli güçlenip, yenilenen ve daim gelişen bir hizmet anlayışı ile yaklaşarak her zaman faydalı ve yararlı olabilmektir. Modern üretim metodlarını olabilecek en iyi ve kaliteli bir şekilde kullanarak üretimi gerçekleştirirlerken çeşitli ürün gruplarına ait alternatif ve başka yerde yer almayan ürünler sunup, dünya genelinde tanınan, tanınmayı arzulayan ve bunu hep hedefleyen bir marka haline gelmektir. İnsan haklarına ve çevre haklarına bağlı olan bir etik ticaret ahlakını benimseyip, bu amaç doğrultusunda sahip oldukları değer yargılarının hiçbirinden ödün vermeden hiçbir şekilde amaç dışına çıkmadan yollarına devam etmektir.

Ersağ Limited şirketi 2006 yılında Denizli’de kurulmuş bir yerli kuruluştur ve o günden beri temizlik ve kozmetik ürünleri firması olarak kurulduğu günlerden bu yana hem insan hem de çevre sağlığını düşünerek üretim yapmaktadır. Modern teknolojinin yardımı ve kalifiye personel uzmanlığıyla birlikte kaliteli ürünleri üretmiştir ve üretmeye de devam etmektedir. Network şirketleri arasında hızla büyümüş olan bu firma ek gelir arayan kişiler için kaçınılmaz bir fırsat olmayı başarmıştır. Çevre dostu olmasının en büyük ispatlarından biri de doğaya zarar veren fosfat maddesini hiçbir üründe bulundurmamasıdır ki bilindiği üzere fosfat maddesi ne toprakta ne de suda çözülemeyen bir maddedir. Üretilen tüm ersağ temizlik ürünlerinin ana maddesi olarak RİTHA bitkisi kullanılmaktadır. Ürünlerin hiçbirinde petrol artığı kimyasal maddeler bulunmamakla birlikte, bitki yağlarından ve özlerden elde edilen karışımlar kullanılmaktadır. Ek gelir kazanmak isteyen kişiler ücretsiz bir şekilde üye olabilirler üye olduktan sonra ürünlere indirimli temsilci fiyatları doğrultusunda sahip olarak aile bütçelerine katkı sağlayabilirler.

Fakat Ersağ üyelik iptalinizi gerçekleştirmek için de farklı farklı sebepleriniz olabilir. Örneğin sıkça rastlanılan sebeplerden birkaçını sayacak olursak, çağrı merkezinin iş yapmaması, yaptığınız yorumların silinmesi, verilen siparişin gelmemesi, ürünleri beğenmemek, ürünlerin etkisiz olması ve hatta ürün kullanımı neticesinde geçici görme kaybı gibi birçok sebep, üyeliğinizi iptal etme isteğiniz arasında yer alabilir.

Ersağ Üyeliğimi Nasıl İptal Edebilirim?

Ne yazık ki Ersağ üyeliğinizi iptal etmenizin diğer siteler üzerinde yaptığınız hesap işlemleri gibi bir yolu bulunmamaktadır. Ersağ üyelik iptaliniz üye olduğunuz tarihten itibaren iki yıl süre içinde herhangi bir sipariş vermediğiniz taktirde gerçekleşir. Üye olduktan sonra siparişlerde bulunduysanız da yine son sipariş ettiğiniz tarihten itibaren sipariş vermeyi bıraktığınız taktirde aradan geçen iki yıl boyunca herhangi bir siparişte bulunmazsanız üyeliğiniz iptal edilecektir. Ersağ üyelerinden üyelik için aidat ya da diğer türlü çeşitli ücretlerden hiçbirini almadığı için iki yıllık süre zarfı boyunca herhangi bir sipariş talebinde bulunmadığınız taktirde bir sorunla karşılaşmazsınız.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Atilla Kalkan dedi ki:

    Üyeliğimi 2 yıl iptal edememem beni üzdü. Böyle yapmakla hoş bir durum olmadı. Bundan dolayı hiçbir ürününüzü almama kararı aldım. Beğenmiştim ürünüzü. Fiyatı uygun olur diye üye oldum ama hiçbir fiyat farkı göremedim piyasaya göre.. hayırlısı…. iyi günler… görüşmemek dileğiyle…

  2. Songul sarisaksl dedi ki:

    Nedir bu uyelik sistemi anlamiyorum, burolar guzel egitim vermiyor bilgi yokk…. anca siparis verirsen mutlular, ben uyeligimi baska bi oncunun altina gecirmek istiyorum sevmiyorum benden ustteki muduru bilgi vermiyor…

Yorum Yaz