EyeEm Hesap Silme | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

EyeEm Hesap Silme

30EyeEm, kendi sitelerinde anlattıkları şekliyle yeni yetenekleri keşfetmek için kurulan uluslararası bir fotoğraf paylaşım sitesidir. Bu sitede çektiğiniz fotoğrafları pek çok insanlar paylaşabildiğiniz gibi bu fotoğraflarınızı satmanızda mümkün oluyor. Çektiğiniz fotoğrafları Spotify, Airbnb, Mercedes-Benz gibi büyük şirketlere de satma imkanı sağlayan bu site fotoğrafçılar için gelir kaynağı ve isimleri duyurmak için önemli bir ortam teşkil etmektedir.

Özellikle fotoğrafçılar ve profesyonel fotoğraf satın alacak olan kullanıcılar için önemli bir ortam olan EyeEm’de hesabınızla ilgili sorunlar yaşamak istemezsiniz. Bazı sebepler dolayısıyla kapatmak durumunda kaldığınız EyeEm hesabınızı nasıl kapatacağınızı anlatacağız.

EyeEm Hesap Silme

EyeEm Hesap Silme işleminizi gerçekleştirmek için en basit yöntemlerden biri olan paylaştığımız EyeEm Hesap Silme linkine tıklayarak başlayabilirsiniz: http://www.eyeem.com/settings/delete

EyeEm Hesap Silme

Yukarıda paylaştığımız EyeEm Hesap Silme linkini bastıktan sonra sizi bu ekran karşılıyorsa hesabınıza işlemi gerçekleştirmek istediğiniz tarayıcıdan giriş yapmamışsınız demektir. Buraya EyeEm hesabınızı bağladığınız e-posta adresinizi veya nickname’iniz ile parolanızı yazarak giriş yapmanız gerekmektedir. Eğer daha önceden EyeEm hesabınıza zaten giriş yapmışsanız sizi aşağıdaki gibi bir ekran karşılayacaktır:

EyeEm Hesap SilmeEğer hesabınıza daha önceden giriş yaptıysanız veya yukarıdaki süreci izleyerek giriş yaptıysanız hemen arkasından sizi karşılayacak ekran bu olacaktır. Burada EyeEm size hesabınızı gerçekten silip silmek istemediğinizi sormaktadır. Eğer EyeEm Hesap Silme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız aşağıdaki kırmızı butona basmanız gerekmektedir.

EyeEm Hesap Silme

Butona bastıktan sonra sizi herhangi bir uyarı veya bilgilendirme ekranı göstermeden ana sayfaya yönlendirecektir. Merak etmeyiniz EyeEm hesap kapatma işleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşmiştir.

EyeEm Hesap Silme İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz