Eyeem Şifremi Unuttum | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

EyeEm Şifremi Unuttum

Günümüzün en büyük trendlerinden bir tanesi olan sosyal medya üzerinde yapılması mümkün olan fotoğraf paylaşımları günden güne daha da fazla ilgi görmeye başlamıştır. Sayısız fotoğraf ve video uygulamaları bulunmaktadır. Bunlar mobil veya bilgisayar üzerinden kullanılabilinen sosyal medya uygulamalarıdır. Bu yazımızda sizler için bahsedecek olduğumuz konu da tam olarak sosyal medya üzerinde paylaşım yapabilen bir uygulama olan EyeEm uygulamasıdır. Yazımızın devamında EyeEm uygulaması hakkında detaylı bilgiler ile birlikte uygulama üzerindeki şifrenizi unutmanız durumunda yapabileceğiniz şifre yenileme işlemlerini bulabilirsiniz. Bu işlemleri adım adım takip ettiğinizde şifre yenileme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

EyeEm Nedir, Ne İşe Yarar?

EyeEm bir sosyal medya uygulamasıdır. Bu uygulama üzerinden fotoğraf paylaşımı yapılmaktadır. Bu uygulama da diğer fotoğraf paylaşım uygulamaları gibi kendine ait fotoğraf filtreleri ve kesme biçimlendirme efektlerine sahiptir. Bu uygulama üzerinden dijital fotoğrafçılık alanında ilgi duyan ve bu işi profesyonel anlamda yapan insanlar için oldukça yararlı ve güzel bir uygulamadır. Bu uygulama oldukça merak uyandıran bir uygulamadır. Ülkemizde de geçen yıllara oranla kullanımı oldukça artmış durumdadır. Kullanıcıları tarafından da oldukça beğenilen bir uygulamadır.

EyeEm bir fotoğraf düzenleme uygulaması olsa da, özünde bir sosyal medya ki uygulaması özelliğini taşımaktadır. Uygulamaya giriş yapabilmek için mutlaka bir kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Kullanıcı hesabınız olmadan EyeEm’e giriş yapabilmeniz mümkün değildir. Bu uygulamaya aynı zamanda EyeEm hesabı oluşturmadan, bunun yerine Facebook’a ait giriş bilgileri ile EyeEm girişi yapılması mümkündür. Uygulamaya giriş sağlandıktan sonra EyeEm, yeni kullanıcısına uygulama içerisinde bulunan başlıklardan 3 tanesini seçmesini istiyor. Bu seçim doğrultusunda kullanıcıya ait yeni bir alan oluşturuyor ve ana ekranda seçimlere uygun fotoğraflar yer alıyor. Uygulama oldukça kapsamlıdır. Uygulama üzerinden arkadaşlarınızı takip etmek isterseniz Facebook ve Twitter uygulamaları ile giriş yapıp kişi listenizdeki arkadaşlarınıza erişebilmeniz mümkündür.

EyeEm Şifremi Unuttum, Ne Yapmalıyım?

İlk olarak yapmanız gereken işlem aşağıda bulunan fotoğrafta kırmızı daire içerisindeki alana sayfa üzerinde tıklamaktır. Bu alan sizi giriş platformuna götürecektir.

EyeEm Şifremi Unuttum

Daha sonra açılacak olan giriş sayfası aşağıdaki gibidir. Bu sayfa üzerinde şifre unutma seçeneği olan kırmızı daire içerisine alınmış olan “Forgot your password?” seçeneğine tıklayınız.

EyeEm Şifremi Unuttum

Bu sayfadan sonra karşınıza çıkacak olan aşağıdaki gibidir. Bu alana kayıtlı olduğunuz e-posta adresinizi yazmanız gerekmektedir.

Eyeem 2

Daha sonra e-posta adresinize gelecek olan doğrulama bağlantı adresi ile yeni şifre oluşturma sayfasına gidebilir ve şifrenizi tekrar oluşturabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz