Facexl Üyelik İptali | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Facexl Üyelik İptali

Facexl üyelik iptali işlemlerine geçmeden önce Facexl sitesinden kısaca bahsettikten sonra Facexl üyelik iptali isteyen kişilerin sebeplerine değinecek ve ardından Facexl üyelik iptali işlemlerini adım adım anlatacağız. Ayrıca Facexl üyelik iptali işlemleri sonrasında üyeliklere neler olacağından da bahsedeceğiz.

Facexl sitesi diğer arkadaşlık sitelerinden kendini ayıran bir niteliğe sahiptir. Facexl sitesi kişilere cinsel partner aramaları ve bulmaları konusunda yardımcı olarak üyelerinin cinsel ilişkiye girmesi kosununda onlara bir aracı gözüyle yaklaşır. Elbette bu tür sitelerin de bu işten bir kazancı olmak zorundadır. Zira Facexl gibi siteler, genellikle gold ya da premium üyelik gibi daha fazla seçenek sunan üyelik çeşitleri ile üyelerine göz kırpar. Üstelik siteye üye olurken ücretsiz bir şekilde kayıt olan kişilerin herhangi bir sonuca varamamasının ardından bu tür üyelik çeşitlerini de denemesi kaçınılmazdır. Fakat biraz sonra anlatacağımız sebeplerden dolayı da bu tür kişilerin kısa bir süre içinde Facexl üyelik iptali işlemlerini gerçekleştirmek isterler.

Bu tür sitelere ait üyelik iptal işlemleri ile ilgili yapılan aramaların ortak sebeplerinden biri de üyeleri, paralı yani premium üyeliklere sevk etmek ve üyelerin paralarını almak amacı ile açılan sahte hesaplar üzerinden bu üye ile ilgilenildiğine dair çeşitli imalarda bulunmak, bu kişiye mesajlar atmak, bu kişiyi etkileyecek, harekete geçirecek sahte mesajlar ve fotoğraflar göndermek sureti ile bu kişileri aldatmalarından kaynaklanmaktadır. Zira bu tür sahtekarlıklara Facexl sitesinde de rastlanılmaktadır. İnsanların temel ihtiyaçlarından gelen cinsel ihtiyaçlarına hitaben, bu kişileri tuzağa düşürmek isteyen site yetkilileri ya da site tarafından gönderilen kişiler tarafından yapılan bu sahte girişimler en nihayetinde üyeler tarafından öğrenilmekte ya da çeşitli sebepler ile bu kişiler tarafından bilinmektedir. Bir kez tuzağın içine düştüğünü anlayan üyeler hemen üyelik iptali işlemlerini gerçekleştirmek için harekete geçerler. Facexl üyelik iptali gerçekleştirmek isteyen kişilerin de muzdarip olduğu konulardan biri de budur.

Üstelik siteye üye olan kişilere, üye olurken kullandıkları e posta adresi üzerinden sürekli gönderilen mesajlar ve e postalar da bu kişilerin bir süre sonra bunalmasına ve facexl üyelik iptali işlemlerini gerçekleştirmek istemelerine sebep oluyor.

Facexl Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Facexl üyelik iptali işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişilerin yapması gereken şey üyelik ayarlarır bölümüne giderek burada yer alan üyelik iptali bölümü üzerinden üyeliklerini iptal etmektir. Facexl üyelik iptali işlemlerini gerçekleştiren kişilerin sahip olduğu rumuz Facexl üyelik iptali işlemleri ile birlikte iptal edilecek ve bu rumuz bir başkası tarafından herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalınmaksızın kullanılabilecektir. Ayrıca Facexl üyelik iptali işlemlerinin ardından başkalarına ya da profillere göndermiş olduğunuz mesajlarınız, profilinizde yer alan profil bilgileri, site üzerinde yaptığınız birçok şey ve kısacası hesabınızla alakalı olan her şey silinecektir. Fakat Facexl üyelik iptali işlemlerinin ardından güvenlik amacı ile Facexl üyeliğinize ait üye bilgileri bir aylık süre boyunca sitenin sahip olduğu veritabanda yer alacaktır. Bu süre zarfının geçmesinin ardından facexl üyelik iptali işlemini gerçekleştiren kişilerin üyeliğine ait tüm veri, bilgi ve kayıtlar kalıcı olarak silinecektir. Üyeliğine ait bilgileri silinen kişilerin, üye bilgileri herhangi bir şekilde geri döndürülemeyecektir. Hesabı ile alakalı herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalıp facexl üyelik iptali işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişilerin, ya da facexl üyelik iptali işlemlerini gerçekleştiremeyen kullanıcıların info@facexl.com adresine e posta yollamaları hem kendileri hem de facexl müşteri hizmetleri açısında yapılması en doğru şey olacaktır.

Eğer Facexl sitesi üzerinden paralı bir üyelik aldıysanız ilk önce bu konu üzerine sitenin sahip olduğu müşteri hizmetleri ile e posta, posta ya da iletişim bölümünde yer alan yollar ile iletişime geçmeli ve sahip olduğunuz bu paralı üyeliği iptal etmelisiniz. Fakat Facexl üyelik iptali işlemlerini gerçekleştirmek isteyen ve para vererek üye olan kişilerin, Facexl üyelik iptali işlemlerinin ardından bir defalık para ödediği üyelik çeşitleri üzerinden paralarını geri iade almaları mümkün gözükmemektedir. Zira bu tür sitelere yatırılan paranın genellikle herhangi bir geri dönüşü olmaz. Bu sebeple Facexl üyelik iptali işlemlerini gerçekleştirmek istiyorsanız, paranızı geri alamayacağınızı da söylemek isteriz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz