FilesFetcher Üyelik İptali | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Filesfetcher Üyelik İptali

Filesfetcher sitesi internet üzerinden dosya indirmeye yarayan fakat muadillerinin aksine ücretli olan bir sitedir. Her ne kadar güvenilir ve yenilikçi bir dosya indirme sitesi olarak kendini tanıtsa da siteye üye olan birçok kişi siteye üye olmalarının ardından kısa bir süre geçtikten sonra Filesfetcher üyelik iptali işlemleri konusunda üyelik ayarlarını kontrol etmeye ve hesaplarını incelemeye başlar. Fakat Filesfetcher sitesi üzerinden Filesfetcher Üyelik İptali’ne ilişkin herhangi bir şey bulamazlar. Bu nedenle de internet üzernden Filesfetcher üyelik iptali konusunda araştırma yaparlar. Zira biz de Filesfetcher üyeliklerini iptal etmekte zorluk çeken ve hesaplarını silemeyen kişiler için bu yazıyı ele aldık.

FilesFetcher sitesi sanal bir kütüphane olarak işlem görmekte olup istediğiniz dosyayı bulmanıza yardımcı olan bir platform sunmaktadır. Bu siteye üye olmak kolay olduğu kadar hızlıdır ve bu sayede de site ile ilgili çeşitli bilgilere erişme imkanı ve sitenin sunduğu özellikler hakkında bilgi edinme imkanına erişirsiniz. Sanal doküman ve bilgi erişim platformu olan FilesFetcher sitesine üye olmanın iki yolu vardır. Bunlardan biri yedi günlük üyelik iken diğeri bir aylık üyeliktir. Aynı zamanda yedi günlük üyeliğin bir haftalık ücretsiz bir deneme üyelik verdiği de görülmektedir. Fakat bu deneme üyeliğinin sonuna gelen kişilerin, hesaplarından para çekilecektir. Zira deneme üyelik hesabı da bir haftalık paralı üyelik ile gelen bir üyelik sistemidir. Bu nedenle de üyelerin bu hesabı kabul etmelerinin ardından hesaplarından para çekilmesi ile ilgili şikayette bulunmaları herhangi bir şeyi değiştirmeyecektir. Çünkü ücretsiz deneme hesabını kabul eden üyeler aynı zamanda bir haftalık ücretli FilesFetcher üyeliğini de kabul etmiş olurlar. Fakat bunun farkında olmadıkları için şikayetlerde bulunarak Filesfetcher üyelik iptali işlemlerini gerçekleştirmek üzere bir arayışa girerler. FilesFetcher üyelik iptali hakkında bilgi edinmek isteyenler, aşağıda yer alan Filesfetcher hesap silme anlatımını okuyabilirler.

Filesfetcher Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Filesfetcher üyelik iptali gerçekleştirmek isteyen kullanıcıların birçoğu Filesfetcher sitesinin ücretsiz deneme hesapları üzerinden normal şartlarda herhangi bir şekilde para ödemek ile yükümlü olmayan kişilerin hesap üzerinde tanımladıkları kredi kartı numarası üzerinden yapılan para çekme işlemleridir. Filesfetcher üyelerinin en çok muzdarip olduğu konulardan biri de budur. İnternet ortamı üzerinde şikayet üzerine kurulmuş sitelerde ya da bu tür sitelere ait yorumların atılabileceği herhangi bir platform üzerinde bu konuda sorun yaşayan ve haksız yere parası çekilen kişiler bu konudan oldukça rahatsız olmakta ve dolayısı ile Filesfetcher üyelik iptali işlemlerini gerçekleştirmek istemektedirler.

Ayrıca siteye giriş yapmanız ile birlikte -ki burada kullanıcı adınız ve şifreniz ile birlikte yaptığınız kullanıcı girişinden bahsetmiyoruz. – herhangi bir yere tıklasanız da tıklamasanız da otomatik olarak açılan ve birçoğu kötü amaçlı yazılım ya da virüs içeren reklamlar tarafından rahatsız edilirsiniz. Bu yüzden de bu tür sitelerin kullanılması kullanıcılar açısından oldukça zararlı olup, ne olursa olsun son çareniz olsa dahi kullanmamanız gereken sitelerin başında yer almaktadır. Zira bu tür kötü amaçlı yazılımları görebilen bir antivirüs programı kullanıyorsanız, bu antivirüs uygulamasının da sizin siteye girmenize izin vermeyeceğini görebilirsiniz. Ayrıca tarayıcılarınızda yer alan site güvenilirliği hakkında bilgi veren uygulamalar da bu sitenin güvenilir olmadığını size söyleyecek ve çeşitli semboller ile iletecektir.

Filesfetcher Üyelik İptali işlemlerini gerçekleştirmek isteyen tüm üyelerin ilk olarak üye girişi yapmaları gerekmektedir. Filesfetcher sitesine üye girişi yapan kişilerin üye girişlerinin ardından sitenin destek bölümü üzerinde yer alan formu doldurarak, Filesfetcher üyelik iptali işlemleri adımlarını atmaları gerekmektedir. Filesfetcher üyelik iptali işlemlerini bundan başka herhangi bir yol üzerinden gerçekleştirme imkanınız yer almamaktadır. Zira Filesfetcher üyelik iptali işlemlerini gerçekleştirmek için site üzerinde yer alan üyelik ya da hesap ayarları içerisinde herhangi bir üyelik iptal bağlantısı, linki, yolu ya da yöntemi yer almadığı için Filesfetcher üyelik iptalini gerçekleştirmek isteyen kişilerin izleyebilecekleri tek yol ne yazık ki budur.

Ayrıca Filesfetcher üyelik iptalini gerçekleştirmek isteyen kişiler müşteri hizmetleri ile telefon ya da e posta aracılığı ile kendileri iletişime geçebilir ve Filesfetcher üyelik iptali konusunda isteklerini belirterek bu konu hakkında bu kişi ile konuşacak olan müşteri temsilcilerinden alacakları talimatları takip ederek Filesfetcher üyelik iptali işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz