Findeks Üyelik İptali | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Findeks Üyelik İptali

Türkiye’nin en güvenilir ve en önemli finansal hizmet kurumlarından biri olarak sektörde kendine oldukça sağlam bir şekilde yer edinmiş olan Findeks, tüm tüketicilerin talep ettikleri kredilere bağlı olarak bu kişilere bir kredi notu belirler. Kredi notu, krediyi alan kişinin kredi kartı ödeme performansına ya da aldığı krediye bakılarak verilen bir finansal nottur. Müşterilerin kredi notlarını bireysel olarak belirleyen Findseks, belirli bir ücret karşılığında üye olan kişilere özel olarak bilgi ve belge paylaşımında bulunmakta olduğu için bu yönden de ayrıca bir caziplik taşımaktadır.

Findeks üyeliğiniz ya da üyelik iptaliniz için herhangi bir ücret talep etmezken, üye olduktan sonra öğrenmek istenilen kredi notu karşılığı olarak dört lira gibi cüzi bir miktarda ücret talep edecektir. Findeks aynı zamanda kredi notunun haricinde müşterilerine çeşitli paket hizmetleri de sunmaktadır. Bireysel paketler oldukça makul fiyatlarda iyi kalitede sonuçlar verirken, ticari amaçlı kullanılan paketlerin fiyatları sunulan hizmete paralellik göstererek oldukça yüksek meblağlara kadar çıkabilmektedir.

Tüketiciler adına hazırlanan paketlerin içinde risk raporu ve kredi danışmanlık hizmetleri gibi hizmetler yer almaktadır. Müşteriler için hazırlanan bu paketler içinde ayrıca bir ücret ödemek gerekmektedir. Paket içeriğine göre ödenecek olan ücret miktarı da değişim göstermektedir. Bireysel ya da kurumsal müşterilere göre farklılık gösteren birbirinden farklı içeriklere sahip olan çeşitli hizmet paketlerine sahip olan Findeks müşterilerine oldukça geniş bir finansal hizmet sunmaktadır.

Finsek sayesinde finans sektörü üzerinde nasıl göründüğüne dair bilgi edinebilirsiniz. Findeks hizmetini kullanarak finansal durumunuz ve itibarınız hakkında bilgi edinebilir ve bunu kontrol altına alarak kendinizi, durumunuzu ve itibarınızı daha iyi yönlere doğru götürebilirsiniz. Finansal kontrolünüzü sağlarken, banka ve diğer finansal kurumlar tarafından sunulan kredi borç ve limitlerini de takip edebilirsiniz. Dünyada yaygın olarak kullanılan  ve hemen hemen tüm sektörlerde itibar göstergesi olarak bakılan finansal derecelendirme sonuçlarına uzman görüş ve Findeks tarafından sunulan gelişmiş kimlik doğrulama hizmeti sayesinde ulaşabilirsiniz.

Üstelik Findeks’in Android ve iOS işletim sistemi yüklü cihazlar üzerinde yer alan marketlerden indirebileceğiniz ücretsiz bir uygulaması da bulunmaktadır.

Findeks üyelik esnasında herhangi bir ücret talep etmediği için üyelik ardından yapacağınız işlemler sırasında da sizden herhangi bir ücret talep edilmeyeceğini düşünerek siteye üye olmuş olabilir ve ardından kredi notunuzu hesaplatmak için işe koyulduğunuzda karşınıza gelen ücret talebini görerek şaşırmış olabilirsiniz. Bu sebeple de herhangi bir ücret ödemekle karşılaşmayan kişiler de Findeks üyeliklerini iptal ettirmek isteyebiliyorlar.

Findeks Üyelik İptali Nasıl Olur?

Findeks, Türkiye’nin önde gelen 9 bankasının bir araya gelerek kurduğu bir ortaklıkla doğmuş olan Kredi Kayıt Bürsou adına finansal hizmet vermekte olan bir kuruluştur. Bu sebeple de findeks üyelik iptal işlemleri bireysel müşteriler tarafından gerçekleştirebilecek bir işlemdir. Findeks üyelik iptali gerçekleştirmek adına ne internet ne de uygulama üzerinden herhangi bir yol bulunmamaktadır. Bu sebeple ne IOS işletim sistemi yüklü akıllı cihazlarınızda yer alan ne de Android işletim sistemi yüklü akıllı cihazlarınızda yer alan Findeks uygulaması üzerinden Findeks üyelik iptal işlemlerini gerçekleştiremezsiniz.

Findeks üyeliğinizi iptal edebilmek için elinizde iki yol bulunuyor. Bu yollardan ilki müşteri hizmetleri numarasını arayarak Findeks üyeliğinizi iptal ettirmek. Findeks müşteri hizmetleri numarası 444 45 32 ‘dir. Bu numarayı arayarak Findeks üyeliğinizi kolaylıkla iptal edebilirsiniz.

Findeks üyeliğinizi iptal etmek için kullanabileceğiniz bir diğer yol ise Findeks mail adresine üyelik iptaline ilişkin bir mail yollamaktır. Üyelik iptal talebi içeren bir mail yazdıktan sonra konu başlığı olarak örneğin “Findeks üyelik iptali” yazarak bu maili iletişim@findeks.com adresine gönderebilir ve üyeliğinizi iptal ettirebilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz