Flickr Şifremi Unuttum | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Flickr Şifremi Unuttum

Sosyal medya uygulamalarından mutlaka haberdar olmuşsunuzdur. Günümüzde herkesin en az bir tane sosyal medya uygulamasında hesabı bulunmaktadır. Farklı ilgi alanlarına göre oluşturulmuş birçok sosyal medya hesabı bulunmaktadır. Bu uygulamalar arkadaşlık, fotoğraf, video, müzik, kısa film veya daha başka şeyler üzerinden olabilmektedir. Siz değerli okuyucularımız için bu yazımızda bahsedecek olduğumuz sosyal medya uygulaması Flickr uygulamasıdır. Flickr uygulaması bir arama motoru olan Yahoo’nun geliştirdiği bir resim fotoğraf yayınlama uygulamasıdır. Bu uygulama üzerinde giriş yaparak resim ve fotoğraf paylaşımı yapabilirsiniz.

Flickr’a Nasıl Üye Olunur?

Uygulama üzerinden resim ve fotoğraf paylaşımı yapabilmeniz için uygulamaya ait bir hesabınızın olması gerekmektedir. Uygulama üzerinde hesabınız yani üyeliğiniz yoksa bu uygulamadan yararlanmanız mümkün değildir. Uygulamaya üye olmak oldukça kolaydır. İlk olarak bir Yahoo hesabınızın bulunması gerekmektedir. Yahoo hesabı edindikten veya zaten bir hesabınız var ise yapmanız gereken diğer bir işlem Flickr adroid uygulamasına girmektir. Eğer cihazınızda yüklü değilse Play Store’den Flickr uygulamasını yükleyin. Daha sonra uygulamayı açarak ekranda bulunan “Get Started” seçeneğine tıklayınız. Açılacak olan yeni ekranda bulunan “Hesap Oluştur” seçeneğine tıklayınız. Diğer seçenek olarak Facebook & Google girişlerini de seçebilirsiniz. “Kaydol” sekmesinde bulunan gerekli bilgileri yani Ad, Soyad, Kullanıcı adı ve doldurmanız gereken diğer bilgileri doldurduktan sonra “Hesap Oluştur” seçeneğine tıklayınız. Böylelikle Flickr kullanmaya başlayabilirsiniz.

Flickr Şifremi Unuttum, Ne Yapmalıyım?

Uygulama içerisinde giriş sorunu yaşayabilirsiniz ve bunun nedeni şifrenizi unutmanız olabilir. Flickr şifremi unttum, ne yapmalıyım, diyenler için sizler için bu konuda detaylı bir bilgi topladık ve şifrenizi nasıl yenileyebileceğinizi adımlar halinde sizlere anlattık. Yazımızın devamından bu bilgilere ulaşabilir ve bu adımları uygulayarak şifrenizi yenileyebilirsiniz. İlk olarak Flickr uygulama sayfasına gitmeniz gerekmektedir. Yazımızın sonunda sitenin bağlantı adresini sizler için paylaşmış bulunmaktayız. Bu adrese tıkladığınızda açılacak olan sayfa aşağıdaki gibidir.

Flickr Şifremi Unuttum

Yukarıda bulunan resimde olduğu gibi kırmızı daire içerisine alınmış seçeneğe sayfa üzerinde tıklamanız gerekmektedir. Bu seçeneğe tıkladığınızda açılacak olan sayfa aşağıdaki gibidir ve bu sayfa da tıklamanız gereken bir bölüm bulunmaktadır. Kırmızı daire ile işaretlenmiş olan seçeneğe tıklayıp girişinizde sorun yaşadığınızı belirtmeniz gerekmektedir.

Flickr Şifremi Unuttum

Bu seçeneğe tıkladığınızda açılacak olan yardım sayfası aşağıdaki gibidir. Bu sayfa üzerinde yazacağınız doğrulama bilginize göre çözüm bulunmaktadır.

Flickr Şifremi Unuttum

İstenilen bilgileri yazdıktan sonra doğrulama yapılacak hesabınıza giriş yapıp gelecek olan maili ya da cep telefonu ile işlem yapılacak ise gelecek olan doğrulama mesajını; açılacak olan ekrandaki alandan öğrenebilir ve şifrenizi yenileyebilirsiniz.

Flickr Site Girişi İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz