Gamyun Üyelik İptali | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Gamyun Üyelik İptali

Gamyun.net sitesi 2000 yılından beri aktif halde yayın hayatını sürdüren ve Türkiye yazılım sektöründe faaliyet göstermekte olan iki girişimci tarafından kurulmuş olan şahsına münhasır bir oyun sitesi olmakla birlikte aradan geçen yıllar boyunca hem giderek gelişim gösteren teknolojiye ayak uydurmayı başarmış hem de gelişim göstermeye devam eden Türk internet sektörü içerisinde tanıtım yapmaya devam etmiştir. Gamyun site logosunda da görülebileceği üzere hem oyun hem de arkadaşlık sitesi olma özelliğini de taşımaktadır. Sahip olduğu özellikler ve sunduğu güzellikler sayesinde site sahip olduğu üye sayısını 2015 yılının Aralık ayı itibarı ile yedi milyona çıkarmıştır ve her gün oynanan oyun sayısını da iki yüz elli binin üzerine çıkarmıştır. Gamyun sitesine üye olan kişilerin dörtte üçü Türkiye üzerinden siteye giriş yapsa da, siteye giriş yapan üyelerin beşte biri Avrupa ülkelerinden ve siteye giriş yapan her yirmi kişiden biri de Amerika kıtasında yer alan ülkelerden gelmektedir. Geriye kalan kişiler ise Arabistan, Afrika ve Uzak doğu ülkelerinden az miktarlarda olmaktadır.

Fakat sitenin sahip olduğu üye sayısı içerisinde büyük bir yanılgıyı da barındırmaktadır. Siteye üye olup, üyeliklerini kısa bir süre sonra kullanmamaya başlayan, Gamyun üyelik iptalini gerçekleştirmek isteyen kişilerin, üyeliklerini nasıl iptal edeceklerini bilememelerinden kaynaklı olarak site kullanımı da bir kenara bırakmaları gibi sebeplerden dolayı yedi milyon üyeye sahip olan Gamyun sitesinin sahip olduğu bu kullanıcıların tamamının da aktif olduğu söylenemez. Çünkü Gamyun üyelik iptali için site üzerinde üyelerin gerçekleştirebilmeleri için bir üyelik iptal menüsü, bağlantısı ya da linki yer almamaktadır. Bundan kaynaklı olarak da üyeliklerini iptal etmek isteyen kişiler bu konu hakkında bir şey yapamamaktadırlar.

Gamyun üyelik iptali konusunu ele alma sebebimiz de bundan kaynaklanmaktadır. Gamyun üyelik iptali hakkında ne yapacağını bilmeyen yüzlerce kişi olduğu için bu yazıyı ele almayı uygun gördük. Siz de aşağıda yer alan anlatımı okuyarak Gamyun üyelik iptali işlemlerini nasıl gerçekleştirebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Gamyun Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Gamyun üyelik iptali işlemlerini gerçekleştirmek isteyen Gamyun üyelerinin sahip oldukları üyelikleri üzerinden yani hesap ayarları ya da profil ayarları gibi bölümler aracılığı ile Gamyun üyelik iptal işlemlerini gerçekleştirmeleri mümkün olmadığından dolayı, Gamyun üyelik iptalini gerçekleştirmek isteyen kişilerin yapması gereken şeyleri için internet üzerinde ve Gamyun sitesi içerisinde çeşitli aramalar yaptığı bilinmektedir. Zira herhangi bir menü ile üyelik iptali yapılamaması, sitenin art niyetinden kaynaklanmaktadır. Ne yazık ki internet ortamı üzerinden yer alan oyun ve arkadaşlık sitelerinin üyelerinin, üyeliklerini iptal etmesini zorlaştırmak gibi bir huyları vardır. Zira böyle sitelere üye olan kişilerin kalıcı oldukları da pek nadirdir. Bundan dolayı da üye sayısında bir düşüş yaşamak ve sitenin görünürde sahip olduğu bilinirliği kaybetmek açısından Gamyun üyelik iptali yapmak isteyen kişilere kolay ve hızlı bir şekilde üyeliklerini iptal edebilecekleri bir yol ya da yöntem sunmamıştır.

Bundan dolayı da Gamyun Üyelik İptali gerçekleştirmek isteyen kişilerin, doğrudan doğruya site yetkilileri ya da müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekmektedir. Site ile ilgili herhangi bir sorun yaşayan ve Gamyun üyelik iptali işlemlerini gerçekleştirmek isteyen herhangi bir üyenin yapması gereken tek şey, sorun ve önerilerini dile getirmek adı “destek@gamyun.net” e posta adresine, sahip olduğu hesaba ait e posta adresi, rumuz, kullanıcı adı gibi bilgiler ile birlikte bu adrese bir e posta göndermeleri ve bu e posta içerisinde Gamyun üyelik iptalinin gerçekleştirilmesini istediğini yazmaları gerekmektedir. Üyeliklerine ait bilgilerin yazılmasının sebebi, Gamyun müşteri temsilcilerinin hangi üye hakkında işlem yapmalarını doğrulamaları açısından önem taşımaktadır. E posta ile Gamyun üyelik iptali işlemlerini başlatan kişilerin üyelikleri kısa bir süre içerisinde silinecek ve üyelikleri geri döndürülemez bir şekilde kaybolacaktır. Gamyun sitesine üye olan kişilerin akıllarından çıkarmamaları gereken şey, Gamyun üyelik iptali işlemlerinin henüz başka bir yol ile gerçekleştirilemiyor olmasıdır. Elbette site kurallarına aykırı davranışlarda bulunan kişilerin üyelikleri, üyeye sorulmaksızın, üyenin sahip olduğu ve para ile aldığı özellikleri bakılmaksızın fesh edilebilmektedir. Fakat bu tür bir üyelik iptalini herhangi bir şekilde önermiyoruz. Zira bu sebeple diğer üyelere rahatsızlık verilmesi ve başkalarının oynadıkları oyunlardan ve yaptıkları arkadaşlıklar üzerinden edindikleri deneyim ve eğlenmeye dair hislerini olumsuz yönde etkileyecektir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz