Gayet Net Üyelik İptali | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Gayet Net Üyelik İptali

Gayet Net internet ortamında benzerine sıklıkla rastlanabilen bir arkadaşlık sitesidir. Bu site de diğer siteler gibi kullanıcı bilgilerinize göre size en uygun kişileri yönelteceğini ve bu sayede iyi bir arkadaşlık ve belki de çok daha ilerisinde çeşitli ilişkiler kurabileceğinizi vaadetse de işin gerçeği hiçbir zaman bu tür konuların bu kadar kolay bir şekilde gerçekleştirilemeyecek olmasıdır. Zira siteye üye olan kişilerin üyeliklerini iptal etmek istemelerinin sebeplerinden biri arasında bu sebep de yer almaktadır.

Gayet net sitesi üzerinde yüzlerce test ve bir o kadar da eğlenceli sorular yer almaktadır. Çeşitli konular üzerinde üyelerin dikkatini çekebilecek birçok içerik sunan bu site, sahip olduğu akıllı eşleştirme özelliği ve canlı sohbet yeniliği ile kendisine üye çekmeyi başarmıştır.

Gayet Net her ne kadar 3.5 milyon üyeye sahip olsa da aktif kullanıcı sayısı oldukça azdır. Bunun sebebi ise sitenin eskisi kadar revaçta olamamasıdır. Zira kurulduğu zamanlarda birçok kişinin ilgisini çekmeyi başarsa da son zamanlarda ortaya çıkan benzeri siteler ve bu benzeri sitelerin üyelerine ya da bu sitelere üye olmayan kişilere çok daha güzel ve kaliteli içerikler sunmaları ve bu kişilerin zamanını daha iyi geçirmelerini sağlamasından kaynaklanmaktadır.

Gayet Net üyelik iptali gerçekleştirrmek isteyen kişilerin internet ortamında yer alan benzeri sitelerin ücretsiz bir şekilde arkadaşlık hizmeti vermesine rağmen bu sitenin sunduğu gold üyelik ve benzeri ücretli hizmetlerden kaynaklandığı da bilinmektedir.

Gayet Net Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Gayet Net Üyelik İptali işlemlerini gerçekleştirmek isteyen gayet net kullanıcılarının üyelik iptali işlemlerini gerçekleştirmeden önce yaşadıkları sorunlar ile ilgili olarak bilgi@gayet.net e posta adresi üzerinden bu sorunlarını iletebilme ve çözüm olanağı arama şansları da yer almaktadır. Fakat Gayet net Üyelik İptali isteyen kişilerin herhangi bir üyelik tipi üzerinden ve herhangi bir zaman içerisinde üyeliklerini iptal edebileceklerini de bilmeleri gerekmektedir. Fakat Gayet net üyelik iptali işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilerin bilmeleri gereken şeylerden biri de gayet net üyelik iptali sonrasında bu üyeliklerine ait tüm kayıtlı bilgi ve verilerin silineceğini ve bu kayıtlı verilerin her ne olursa olsun geri döndürülemeyeceğini, yani kalıcı olarak silineceğini de bilmeleri gerekmektedir. Gayet net üyelik iptalini gerçekleştiren kişiler yeniden üye olmak isteyen kişiler site üzerinde sahip oldukları herhangi bir profil bilgisine, eski arkadaşlarına ve eski mesajlarına herhangi bir şekilde sahip oldukları kayıtlara ulaşamazlar. Ayrıca Gayet net üyelik iptalini gerçekleştiren kişilerin aynı rumuz ya da e posta adresi ile birlikte siteye üye olma şansları yoktur. Gold üyeliğe sahip ya da diğer ücretli paketlerden alan kişilerin satın oldukları bu ürün ve hizmetlerin, gerçekleştirecekleri gayet net üyelik iptali işlemlerinin ardından tüketici hakları mevzuatında da belirtildiği üzere üyelik ücretlerini geri iadesini alamayacaklarını da söylemek isteriz.

Gayet Net üyelik iptali gerçekleştirmek istiyorsanız bu linke tıklayın!

Gayet net üyelik iptali işlemlerini gerçekleştirmek istiyorsanız vermiş olduğumuz linke tıkladıktan sonra siteye giriş yapmadığınız taktirde kullanıcı adınız ve şifrenizi girerek giriş yapmalı ve ardından üyelik iptal işlemlerini gerçekleştirmelisiniz. Gerekli bağlantılara dokunduktan sonra karşınıza gelecek ekran aşağıdaki görselde yer almaktadır.gayet-net-uyelik-iptali

Bu görsel üzerinde Gayet Net üyelik iptali gerçekleştirmek isteyen kişilerin, üyeliklerini iptal etme sebeplerine dair bir form yer aldığı gözükmektedir.

Gayet Net üyelik iptali nedeninizi yukarıdaki görselde de görebileceğiniz seçeneklerden birini tercih ederek işaretlemesi ya da “Diğer” seçeneğine tıklayarak çıkacak olan metin kutusu üzerinden üyelik iptal gerekçelerini yazmaları gerekmektedir. Bu işlemin yapılması sebebi, Gayet Net site yetkililerinin sitelerinden üyeliklerini iptal eden kişilerin, üyeliklerini iptal etme sebeplerini öğrenerek, kaybettiği üyelerin en çok hangi sebepten dolayı üyeliklerini iptal ettiklerini anlayıp bu konu ve konular üzerinden daha iyi bir hizmet vermek amacından kaynaklanmaktadır. Yani burada doğru bir şekilde yanıt verdiğiniz taktirde yeni bir üyelik açmanız dahilinde siz, yeni bir üyelik açmadığınız taktirde ise diğer kullanıcılarının daha iyi bir hizmet almasına yardımcı olursunuz.

Dilediğiniz seçeneği işaretledikten sonra Gayet Net üyelik iptali işlemlerinizi tamamlayabilmek adına şifrenizi girmeli ve ardından “Gönder” seçeneğine basmaları gerekmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz