Gizli Harem Üyelik İptali | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Gizli Harem Üyelik İptali

Gizli harem arkadaşlık ve çöp çatanlık sitesi olarak yayın hayatına başladığı günden beri siteye üye olan kişilere hem ücretsiz ve normal üyelik sunarken aynı zamanda diğer yandan çeşitli özellikler karşılığında gold üyelikler de sunuştur. Gold üyelik elbette ki ücretli üyelik çeşididir. Bu site sayesinde kişiler kendilerine uygun arkadaşlar arayabilir ve doğru kriterler doğrultusunda bir arama yaptığı taktirde de kendilerine bir arkadaş edinebilir. Edindikleri arkadaşlık ilişkilerini site tarafından sunulan sohbet ve mesaj sistemi üzerinden geliştirme fırsatı bulan kişiler bu arkadaşlıklarını bir adım ileriye taşıma, flört aşamasına getirme, sevgililik adımları atma ve daha birçok türde ilişkiye girme fırsatı yakalarlar.

Fakat bu tür sitelerin siteye üye olan kişiler üzerine herhangi bir araştırma ve denetleme yapmaması nedeniyle kötü amaçlı kişiler tarafından kullanılan hesapların insanları kandırmak için açtıkları sahte hesaplar üzerinden insanları işletmeleri ve konuyu en nihayetinde buluşmaya getirerek beraberinde kötü emellerine alet etmeleri gibi kötü şeylerle sonuçlanması da mümkündür. Üstelik site herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmediği için olan size olur.

Gizli Harem Üyelik İptali gerçekleştirmek isteyen kişilerin karşılaştıkları en büyük sorunlardan biri de aldıkları sahte ilgilerden kaynaklanmaktadır. Bu tür sitelerde yer alan sahte hesaplar site içerisinde yer alan üyelere çeşitli ilgi mesajları atarak bu kişiyle ilgilendiklerini belli etmeye çalışır ve neticesinde ilişkiyi ileriye taşımak isterler. Fakat aslında burada olan şey bir tuzaktır. Zira bu hesaplar aslında bu üyenin ücretli üyelikleri alması ve sadece ücretli üyeliklere sunulmuş olan hizmetleri kullanası için hazırlanmış bir oyundur. Gizli Harem üyelik iptali gerçekleştirmek isteyen kullanıcıların üyelik iptal sebeplerinin arasında bu tür kötü amaçlı kişilerde yer almaktadır.

İnternet ortamında yer alan birçok benzeri sitenin bulunması da bu tür sitelere olan ilgi ve alakayı düşürmektedir. Bu nedenle de kişiler sadece bulundukları siteden değil aynı zamanda bu tür tüm sitelerden elini ayağını çekerek sanal ortamda bu tür site arayışlarını kesmeye başlarlar.

Gizli Harem Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Gizli Harem Üyelik İptali işlemlerini gerçekleştirmek isteye Gizli harem kullanıcılarının yapması gereken ilk şey Gizli Harem sitesini kullanıcı adları ve şifreleri ile birlikte giriş yapmaktır. Ardından Gizli Harem Üyelik İptali işlemleri için kullanıcılar sitenin sağ üst köşesinde yer alan profil sayfalarına girmeli ve burada yer alan üyelik iptal bağlantısına tıklamalarının ardından karşılarına gelecek olan üyelik iptal nedeni sayfası üzerinde yer alan seçeneklerden birini seçmelidir. Gizli Harem Üyelik İptali nedeninizi doğru bir şekilde girmeniz sitede yer alan diğer kullanıcıların daha iyi bir hizmet alabilmeleri açısından Gizli Harem sitesi yetkilileri tarafından yapılacak olan üyelik iptal nedeni analizi yapılacaktır. Yapılan analiz neticesinde site yetkilileri hangi konularda site üzerinde gelişme yapmaları gerektiğini bilecek ve buna göre hareket ederek üyelerine daha iyi bir hizmet verecektir. Eğer sizde Gizli Harem üyelik iptali işlemlerinizin ardından geçen bir sürenin ardından siteye geri dönerek yeni bir üyelik alırsanız belki de sizin gibi Gizli Harem Üyelik İptali gerçekleştiren kişilerin seçmiş oldukları seçenekler sayesinde daha iyi bir hizmet ile karşılaşabilirsiniz. Gizli Harem Üyelik İptali nedeninizi seçtikten sonra hesabınıza ait olan şifreyi girmeli ve “Gönder” seçeneğine basmalısınız. Böylece ister normal üyelik, ister ise Gold üyelik paketi olsun her türlü Gizli Harem üyeliğine ait üyelikler silinecektir. Fakat Gold Üyeliği iptal olan kişileri herhangi bir ücret iadesi yani geri ödemesi yapılmayacaktır. Gizli Harem üyelik iptali gerçekleştiren kişilerin sahip oldukları rumuz artık başka kullanıcılar tarafından kullanılabilir hale geleceğinden dolayı belki de siteye bir kez daha girmek ve yeniden üye olmak isterseniz aynı rumuzu almak istediğinizde bu rumuzun kullanılır halde olduğunu görebilirsiniz.

Gizli harem sitesi arkadaş arayan kişilerin kendi iradeleri ve tercihleri doğrultusunda diğer kişileri tanıma ve bu kişilerle buluşma ve benzeri olanaklar sunarken, internet üzerinde yaptıkları ve daha sonra gerçek hayata taşıdıkları ilişkileri üzerinde herhangi bir sorumluluk kabul etmedikleri için hem Gizli Harem sitesine hem de benzeri sitelere üye olurken ve üyelik iptal ederken bu sitelere ait üyelik sözleşmelerini okumanız gerekmektedir. En azından sizin açınızdan yapmanız gereken en yararlı şey bu olacaktır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz