Gizlisev Hesap Silme | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Gizlisev Hesap Silme

Günümüz teknoloji kullanımının artması ile birlikte ilişkilerin internet üzerinden başka bir deyiş ile sanal ortam üzerinden yaşanması söz konusu olmuştur. Bu amaçla kullanılan arkadaşlık, ilişki sitelerinin de sayısının artması gözlemlenmiştir. Mutsuz bir toplumda ve hayal dünyasında yaşayan insanlar genelde bu tür arkadaşlık, ilişki sitelerine üye olarak sanal alemde mutlu olmak için ya da hayal dünyasında yaşamak için insanlarla ilişki kurmaya çalışırlar. Bu tür sitelerde bulunan arkadaşlıkların tehlikeli ve güvenli olmadığını bilmemiz gerekmektedir. Herkes iyi kalpli değildir ve siteleri kötü amaçla ile kullanan insanlar da olabilir. Bu amaç ile kurulmuş olan Gizlisev arkadaşlık ve ilişki sitesini bu yazımızda ele alacağız. Belli kurallar çerçevesinde üye olup kullanabileceğiniz Gizlisev, ABD California eyaletinden yayınlanmaktadır. 18 yaşından küçüklerin kullanılmaması tavsiye edilen sitede yaşı kontrol eden bir sistemin bulunmaması güvenlik açısından önemli bir sorun teşkil etmektedir. Ergenlik döneminde olan gençlerin bir şeyleri merak ederek Gizlisev gibi sitelere üye olması gözlemlenebilir ancak ebeveynler bu durumu kontrol altına almalıdır. Tek sebebin bu olmaması ile birlikte farklı sebepler de olabilir ve böyle durumlarda akla gelen ve yapılması gereken şeylerden en önemli olanı Gizlisev hesap silme işlemidir. Böyle bir site olan Gizlisev’in üyelik iptal işleminin nasıl gerçekleştiğinden bahsedeceğiz.

Gizlisev Hesap Silme İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Mail adreslerine üye olmuşsunuz gibi mesajlar gönderen ya da üye olmanız için ısrar edici içerikler yollaması oldukça can sıkıcı bir durumdur. Es kaza üye olmanız durumunda Gizlisev hesap silme işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. 9 senedir arkadaşlık ve ilişki alanında hizmet veren Gizlisev, güvenli ve rahat bir arkadaş bulma platformu olsa da biri ile buluşacağınız takdirde kötü niyetli insanların olabileceği konusunda uyarıyor. Gerçek bilgilerinizi asla vermemeniz gerektiğinden, buluşma yapılacak ise yakın çevrenizi nereye gideceğiniz konusunda bilgilendirmeniz ve yanınızda başkaları varken buluşmaya gitmeniz konusunda uyarmaktadır. Ancak tabi ki bizim size önerimiz bu tarz sitelere itibar etmeyip Gizlisev hesap silme işlemini yapmanız gerekmektedir. Gizlisev hesap silme işleminin nasıl yapılacağından bahsedecek olursak aslında çok kolay bir işlem. Öncelikle yazımızın sonunda yer alan linke tıklamanız gerekiyor. Daha sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir form gelecektir.

üyelik iptali

 

Ardından e posta adresinizi ve şifrenizi girmeli ve kontrol kodu bölümüne görselde yer alan sayı ya da harfleri girmelisiniz. Böylece “Üyelik İptali” butonuna basabilir ve Gizlisev hesap silme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Gizlisev hesap silme işleminizi yaptıktan sonra hiç bir şekilde hesabınıza erişim sağlayamayacaksınız. Gizlisev’de hesap dondurma işlemi yoktur, sisteme girmiş olduğunuz bilgileriniz üyelik silme işlemi sırasında istenen bilgilerinizi yazdıktan sonra hemen yok olacaktır.

 

 

Gizlisev Üyeliğinizi Silmek için TIKLAYINIZ.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz