Gizlisev Şifremi Unuttum | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Gizlisev Şifremi Unuttum

Günümüz dünyasında internet tekonolojileri hızla gelişmektedir. Bununla beraber her ne kadar ülkemizde pek görülmese de internet hızları yükselmeye devam etmektedir. İnternet teknolojilerinin gelişmesi sadece internet hızlarını değil internetin iç yapısını da etkilemiştir. Artık insanlar pek çok işlemini internet üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmeye başlamıştır. Sosyal paylaşım siteleri ve diğer pek çok siteyle beraber sosyal yaşamımız da değişmektedir. Bu bağlamda çeşitli internet sitelerinin sosyal hayatımızı da etkilediğini kolaylıkla söyleyebiliriz. Öyleki artık internetten tanışık evlenen ve ya sevgili olan insanların sayısı hiçte azımsanamayacak kadar çoktur. Elbette çeşitli çevrelerce bu durum eleştireye açık olabilir. Ancak İnternetin ve getirdiği çeşitli teknolojilerin günlük hayatımızı etkilemediğini söyleyemeyiz.

Gizlisev ise sosyal hayatımızı doğrudan etkileyen ortamlardan biridir. Bu ortam Tinder gibi arkadaş bulabileceğiniz ve onlarla görüşmeler gerçekleştirebileceğiniz bir internet sitesi şeklindedir. Bu internet sitesinin mantığı Tinder şeklinde işlemese de çok yakındır. Beğendiğiniz birine VIP üyelik sayesinde mesaj atabilir onun resimlerini görebilir hatta anlaştıysanız buluşmanız mümkün olacaktır.

İnternet ortamında önemli konulardan biri de hesap güvenliğidir. Hesap güvenliğinizi sağlamanız ilerleyen dönemlerde şifre unutmanız veya hesabınızın çalınması durumunda hesabınıza ulaşamadığınız durumlarda hesabınızı geri alabilmek için önemli bir konudur. Hesap güvenliğinizi üst düzeye çıkarmak için dikkat etmeniz gereken çeşitli konular bulunuyor. Örneğin hesabınıza kolay tahmin edilebilir şifreler koymak yerine karmaşık şifreler koymayı tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde bir hesabınıza koyduğunuz bir şifreyi diğer hesaplarınızda kullanmamanız gerekmektedir. Eğer herhangi bir saldırı sonucu o hesabınızın bilgileri çalınırsa bu diğer bütün hesaplarınızın da çalınması anlamına gelmektedir. Bu yüzden en güvenli seçeneklerden birisi hesabınızı telefon numaranıza bağlamaktır. Bu sayede hesabınızın herhangi bir şekilde çalınması durumunda ve e-posta adresinize de ulaşamadığınız zamanlarda telefonunuza sistemin güvenlik kodu göndermesini isteyebilir ve hesabınızın şifresini sıfırlama seçeneğine giderek hesabınızı kurtarabilirsiniz. Ancak bu aşamalara gelmeden önce şifrenizin yukarıda bahsettiğimiz ölçütlere göre belirlemeniz bunları yaşamanız ihtimalini azaltmaktadır.

Gizlisev sitesi telefon ile bağlama seçeneği sunmamaktadır. Ancak e-postanız yardımıyla Gizlisev Şifremi Unuttum seçeneğini kullanabilirsiniz. Yazımızın devamında Gizlisev Şifremi Unuttum özelliğini nasıl kullanabileceğinizi açıklayacağız.

Gizlisev Şifremi Unuttum Özelliği Nasıl Kullanılır?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Gizlisev Şifremi Unuttum özelliği sadece e-posta adresiniz ile çalışmaktadır. Telefon numaranıza kod göndermeniz söz konusu değildir. Gizlisev Şifremi Unuttum özelliğini en kısa ve kolay şekilde nasıl kullanabileceğinizi ekran görüntüleri ile açıklıyoruz. Gizlisev Şifremi Unuttum özelliğini kullanabilmek için yazının sonunda verdiğimiz linke tıklayınız.

Gizlisev Şifremi Unuttum

Paylaştığımız bağlantıya tıkladıktan sonra karşınıza Gizlisev Şifremi Unuttum özelliğini kullanabilmek için ilgili sayfa çıkacaktır. Bu sayfada Gizlisev hesabınızın bağlı olduğu e-posta adresinizi girdikten sonra “Gönder” butonuna tıklamanız gerekmektedir.

Gizlisev Şifremi Unuttum

Gönder butonuna tıkladıktan sonra yukarıda da örneğini gördüğünüz “Şifreniz mail adresine gönderildi” ifadesini gördüğünüz zaman e-posta hesabınıza giderek ilgili postayı bulmanız gerekmektedir. İlgili postanın içinde bulunan bağlantıya tıklayarak Gizlisev Şifremi Unuttum özelliğini kullanma adımlarına devam edebilirsiniz.

E-posta adresinizdeki ilgili postanın içinde bulunan Gizlisev şifre sıfırlama bağlantısına tıklamanız gerekmektedir. Bu bağlatıya tıkladıktan sonra sizi yeni şifrenizi belirleyeceğiniz ilgili sayfaya aktaracaktır. Şifre sıfırlama postası sistemin durumuna göre geç gelebilir. Bu durumda posta size ulaşana kadar beklemeniz gerekmektedir.

Gizlisev Şifremi Unuttum Özelliğini Kullanmak için TIKLAYINIZ!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz