Goley Hesap Kurtarma | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Goley Hesap Kurtarma

Ülkemizde oyuncuların MMO tarzı oyunlara ilgisi oldukçafazla. Piyasaya çıkan MMO tarzı oyunların çoğu da genel olarak oyuncular tarafından denenirler. Joygame MMO oyuncularına özellikle futbol tutkunlarına özgü muhteşem bir oyun geliştirdi. Goley olarak isimlendirilen oyun tamamen yerli ve Türkçe spiker destekli. Yerli olmasından kaynaklı oyunun tümünde kullanılan dil de Türkçe’dir. Goley oyuncularının yaşadığı bir sorun ise Goley hesapları üzerinde yaşanmaktadır. Bu sorunu çözmek adına Goley Hesap Kurtarma işlemini oyuncular için tüm detaylarıyla anlatacağız.

Goley, Joygame ve Netmarble Games tarafından geliştirilmiştir. Goley’in ortaya çıkışının en büyük amacı Türkiye’deki futbol tutkunlarıdır. Bu sebeple oyun tamamen Türkçe ve Türkçe destekli olarak sunulmaktadır. Goley ayrıca yüzde yüz yerli ilk MMO futbol oyunu olma özelliğini de elinde bulunduruyor. Goley ile internet üzerinden sanal bir ortamda maç yapabiliyorsunuz. Üstelik lisansı alınmış dünyaca ünlü tüm futbolcular oyunun içinde aktif olarak yer almaktadır. Oyunda futbola dair tüm dinamikleri bulmanın mümkün, oyun oynanışı da her yaştan kişinin oynayabileceği kolaylıkta geliştirilmiştir.

Oyun içerisinde binlerce oyuncu online olarak birlikte oynamaktadır. Goley, farklı oyun modları da sunmaktadır. Farklı oyun modları sayesinde sıkılmadan futbol oynayabilirsiniz. Üstelik bu modlara arkadaşlarınızı da dahil edebiliyorsunuz. İstediğiniz arkadaşınızı istediğiniz moda davet edip, beraber futbol maçı yapabiliyorsunuz. Tamamen Türkçe ve Türkçe spiker destekli olan futbol oyunu Goley’i ücretsiz olarak indirip, kullanabilirsiniz.

Goley Nasıl Oynanır?

Goley oynamak için farklı pek çok kombinasyon bulunmaktadır. Dilediğinizi seçip o kombinasyon ile oynayabilirsiniz.

  • Goley’i tüm futbol oyunlarında olan klavye düzeniyle oynayabilirsiniz. Bu sayede oyuna alışma süreciniz ortadan kalkar. Klavye düzenini bu şekilde yapılandırmak için, Goley “Ayar” menüsüne girdikten sonra tuş kombinasyonunu “KLASİK” olarak ayarlayabilirsiniz.
  • Goley oyununa ait kendisi tarafından geliştirilmiş bir klavye kombinasyonu da bulunmaktadır. Bu kombinasyonda oynayıp, alışmak için Goley “Ayar” menüsünden “GOLEY” tuş kombinasyonunu seçebilirsiniz.
  • Goley’i oynamak için tuş kombinasyonunu kendiniz de belirleyebilirsiniz. Bunun için ilk olarak Goley “Ayar” menüsüne giriniz. “Ayar” menüsünden “Kontrol”e tıklayınız. Burada bulunan “ÖZEL” sekmesine tıklayarak, dilediğiniz tuş kombinasyonunu ayarlayabilirsiniz.
  • Son olarak Goley’i Joystick aracılığıyla da oynayabilirsiniz. Bunun için ayarlamalar da oldukça basittir. Goley menüsünden “Ayar” bağlantısına tıklayınız. Açılan pencereden de “Kontrol”e tıklayınız. Kontrol menüsünün içerisinde “KOL” sekmesini görebilirsiniz. Buradan Joystick ile oynamak için istediğiniz gibi ayar yapabilirsiniz.

Goley Hesap Kurtarma, Nasıl Yapılır?

Goley Hesap Kurtarma işlemini Joygame üzerinden yapmamız gerekiyor. Çünkü Goley Joygame yapımı bir oyun ve Joygame üyeliği ile Goley’e giriş yapılıyor. Goley Hesap Kurtarma işlemi düşünüldüğünün aksine oldukça kolay bir şekilde yapılabiliyor. Görseller ile adım adım anlatımı hemen aşağıda yer almaktadır.

Goley Hesap Kurtarma

İlk olarak Joygame Goley sayfasına giriş yapınız. Sayfanın sağ üst köşesinde “Üye Giriş” butonunu görebilirsiniz. “Üye Giriş” butonuna tıklayınız ve işleme devam ediniz.

Goley Hesap Kurtarma

“Üye Giriş” butonuna tıkladıktan sonra karşınıza “Üye Giriş” penceresi gelecektir. Şifre kutucuğunun hemen altında ok işareti ile belirttiğimiz “Şifremi Unuttum” bağlantısına tıklayınız.

Goley Hesap Kurtarma

Şifre hatırlatma ekranında sizden e-posta adresiniz ve güvenlik kodu istenmektedir. Ok ile işaretlediğimiz ilgili kutucuklara e-postanızı ve güvenlik kodunu doğru ve eksiksiz bir şekilde yazınız. Yazdıktan sonra da “Şifremi Hatırlat” butonuna tıklayınız.

Goley Hesap Kurtarma

Ekranda görünen bu uyarı, Goley Hesap Kurtarma işleminin başarı ile sonuçlandığını göstermektedir. Hemen e-postanıza gönderilen maili kontrol edebilirsiniz ve gönderilen yeni bilgiler ile Goley hesabınızı kurtarabilirsiniz.

*Dikkat etmeniz gereken nokta ise Goley Hesap Kurtarma işlemi sırasında sizden istenen kurtarma e-postasını doğru girmeniz gerekiyor. Aksi takdirde işlem başarısız olarak sonuçlanacaktır.

Goley Hesap Kurtarma İçin TIKLAYINIZ.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz