Gönülden Sevenler Üyelik İptali | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Gönülden Sevenler Üyelik İptali

Türkiye’nin hem ilk hem de en büyük islami evlilik sitesi olan Gönülden sevenler, islami değerlerin dışına çıkılmadan evlilik yoluna adım atmak isteyen birçok kişinin bir araya gelebileceği bir ortamdır. Hizmet verilmeye başladığı günden beri de yüzlerce çiftin evlenmesine vesile olmuştur. Hiçbir şekilde gayri ahlaki bir durum bu tür bir islami evlilik sitesinde söz konusu olmayacağından dolayı bu platforma katılan üyeler özlemini çektikleri yuvaları kurarken bu türden bir sorunla hiçbir zaman karşılaşmazlar. Yalnız, şunun altına çizmek gerekir ki, bu site ne arkadaşlık ne dostluk ne de çöpçatan sitesidir. Gönülden sevenler sitesi sadece ama sadece ciddi bir evlilik sitesi olup üye olan kullanıcılarının da niyetinin bu yönde olmasını bekliyor. Siteye üye olan kişilerin editörler tarafından derin bir analiz sonucunda üyeliklerini tamamlayabildiklerini de ifade etmemizde fayda var. Niyeti evlilik olmayan kişilerin sitede barınmasına izin verilmiyor. Bu sıkı eleme işlemi sayesinde sadece evlenmek isteyen kişilerin bir araya gelebildiği bu site kendini diğer arkadaşlık, dostluk, çöpçatanlık, flört ve evlilik sitelerden ayırmayı başarıyor.

Evlilik niyeti olan insanlar ile tanışmak isteyen kişilerin bu kişiler hakkında genel bir fikir sahibi olmak istemesi oldukça normal karşılanacak bir durumdur. Bundan dolayı da Gönülden sevenler sitesi kayıt işlemi sırasında genel özelliklerinizi ve aradığınız eş adayından beklediğiniz özellikleri belirteceğiniz iki adet birbirinden farklı detaylı bilgi formları doldurmanızı bekler. Böylelikle hem siz başkaları hakkında bilgi sahibi olabiliyor hem de başkaları sizin hakkınızda bilgi sahibi olabiliyor. Böylelikle de bu tür bilgilere sahip olduğunuz için kendinize en uygun eş adayını bulmak için daha doğru bir arama yapabiliyorsunuz.

Bununla birlikte site içerisinde yer alan profiller her daim editörler tarafından kontrol ediliyor ve hesaplara ait kullanıcı bilgileri güven içinde saklı tutuluyor. Ayrıca profil fotoğrafınız çalınmasın diye de özel önlemler alınıyor.

Diğer üyeler ile konuşmak istediğinizde rahat bir iletişim sağlayabileceğiniz oldukça kullanışlı ve kolay bir mesaj sistemi ile karşılaşıyorsunuz. Karşılıklı sohbetler için dizayn edilmiş bu mesaj sistemi ile anlık konuşmalar gerçekleşebiliyor. Ayrıca istenilen üyelere mesaj göndermek ve aramak suretiyle de iletişime geçilebiliyor.

Gönülden sevenler üyeleri karşılaştıkları her türlü soru, öneri ve şikayetleri için site destek ekibiyle iletişime geçebiliyor ve atılan her maile mesai saatleri dahilinde bir iki saatlik bir süre içinde cevap veriliyor.

Gönülden sevenler evlilik sitesinin sunduğu normal üyelik dışında bir de altın üyelik bulunmaktadır. Altın üye olunması halinde doldurulacak olan form üzerindeki bilgilerin hatalı ya da eksik olmasından dolayı ortaya çıkabilecek tüm aksaklıkların sorumluluğu üyededir. Bu sebeple de bankalarda yaşanacak sorunlardan da Gönülden sevenler evlilik sitesi herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Site üyeleri, kredi kartı ile aynı gün içinde birden fazla işlem yapmaya çalıştığı taktirde ödemelerin toplamı üzerinden altın üyelik süreleri belirlenecektir.

Gönülden Sevenler Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Gönülden sevenler üyeliğini iptal etmek isteyen kişilerin çeşitli sebepleri olabilir. Bunların başında akla gelen ilk şey üyelerin kendilerine uygun bir eş adayı bulup, siteyle ilişkisini kesmek istemesi olabilir. Fakat işler her zaman bu kadar yolunda gitmez. Zira site üzerinde karşılaşılan en büyük sorunlardan biri açılan sahte hesaplardır. Ayrıca üyelerin birçoğunun islama uygun bir şekilde hareket ettiği de söylenemez. İnternet üzerinde karşılaşılan en büyük şikayetlerden biri de budur. Hem sahte hesaplar hem de bu gibi sebepler nedeniyle üyeler üyeliklerini silmek isteyebilirler. Ayrıca altın üyelik gibi ödemelerle satın aldığınız ve henüz kullanmadığınız dönemlere dair bir ücret ödemesi yapanlar, paralarını geri almak için üyeliklerini iptal etmek isteyebilirler. Fakat üyelik iptali sonrasında ücret geri iadesi gibi bir durum bulunmamaktadır.

Gönülden sevenler evlilik sitesinden üyelik iptal etmek için öncelikle gönülden sevenler sitesine kullanıcı adınız ve şifrenizi yazarak giriş yapmanız gerekiyor. Ardından aşağıdaki resim yardımıyla da görebileceğiniz gibi adımları izlemeniz gerekiyor. Öncelikle sağ üst köşede yer alan profil kısmına dokunmalısınız. Ardından açılan seçenekler arasından “Hesabım” seçeneğine tıklamalısınız. Bu aşamada site sizden ayarlar bölümünüze ulaşabilmek için yeniden şifrenizi girmenizi istiyor. Şifrenizi girdikten sonra ayarlar bölümüne ulaşabileceksiniz. Ardından seçeneklerden dördüncüsü olan “Üyelik İptali”ne tıklayabilirsiniz.

gunulden_sevenler_-1024x587

Bu aşamadan sonra üyelik iptal işlemlerinizi adım adım takip ederek izleyebilirsiniz.

Altın üyeler, üyelerini iptal ettikleri zaman Altın üyeliklerine dair olan tüm haklarını kaybederler ve üyeliklerinin silinmesi halinde üyeye ait hiçbir bilge sistemde saklı kalmayacak şekilde yok edilecektir. Ayrıca silinen bu bilgilerden dolayı Gönülden Sevenler evlilik sitesi hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Eğer site kurallarına aykırı bir hareket eden üye olursa üyeliği iptal edilecektir. Aynı sebep altın üyelik sahibi üyeler içinde geçerli olduğundan dolayı üyelik iptali için böyle bir yöntem bulunsa da bunun yaptırımları olabileceğinden dolayı hiçbir şekilde önermez ve bu konuda da hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmeyiz.

Hangi üyeliğiniz iptal olursa olsun herhangi bir geri ödeme ya da ücret iadesi gibi bir durum hiçbir şekilde söz konusu dahi olmayacaktır. Yani eğer henüz kullanmadığınız dönemlere ait bir ücret ödemesi yaptıysanız ücret geri iadesi üyelik iptalinden sonra gerçekleşmeyecektir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Seyit dedi ki:

    Uyeligimi iptal etmek isdiyorum.

Yorum Yaz