GTA 5 Hesap Açma | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

GTA 5 Hesap Açma

GTA 5, ilk kez 17 Eylül 2013 tarihinde yayınlanmış son zamanların en iddialı oyunlarından biridir. GTA (Grand Theft Auto 5) uzun süredir devam eden, gangster temalı bir oyun serisidir. Grand Theft Auto oyun serisinin konsepti gangsterlik üzere olmasına rağmen serinin oyunlarının hikayelerinin veya karakterlerinin birbiri ile alakası bulunmamaktadır. Dolayısıyla GTA oyunlarının her biri gangster dünyasında yeni bir macera ve yeni karakterler ya da gangsterler anlamına gelmektedir. GTA’nın son oyunlarında kendi sunucuları ile desteklenen bir özelliği oyunu çevrimiçi oynama özelliğidir. Bu özellik sayesinde kullanıcılar GTA 5 gibi büyük bir haritaya sahip bir oyunu arkadaşları ve diğer başka oyuncularla beraber oynayabilmetedirler.

GTA 5’in sahip olduğun bir diğer özellik çeşitli oyun üzerinde çeşitli eklentiler yapabilmeye müsait bir oyun yapısının olmasıdır. Bu sayede oyuncular kendileri oyun için değişik eklentiler yapabilmekte ve oyunu daha keyifli bir hale getirebilmektedirler. Aynı zamanda oyuncuların veya Rockstar Games’in yaptığı bu eklentiler ile oyunun sınırları daha da gelişmekte ve oyunun sahip olduğu senaryo dışında oyun içinde yapılacak pek çok diğer aktivitelerin sayısını arttırabilmektedir. GTA 5’in sahip olduğu bu oyun yapısı son zamanlarda oyuncuların bu oyunu sıkça tercih etmesine ve satın almasına sağlamıştır. Oyunlara çevrimiçi özellik eklenmesinin diğer bir pozitif yanı oyun yapımcıları içindir. Oyun yapımcıları oyunları çevrimiçi modla da piyasa sürdükleri zaman bu oyunların korsan olarak kullanılmasının kısmen de olsa önüne geçilmektedir. Çünkü oyuncular oyunu çevrimiçi oynayabilmek için satın almak istemektedir. Bu yüzden korsan yollardan oyuna ulaşmaya çalışmak yerine doğrudan oyunu satın alma yoluna gitmektedir.

GTA 5’i çevrimiçi oynayabilmek için bir hesap açmanız gerekmektedir. Eğer oyunu “Steam” üzerinden satın almışsanız steam hesabınız ile GTA 5’i çevrimiçi oynamanız mümkün olabilmektedir. Ancak diğer başka yollardan edindiğiniz GTA 5 oyununuzu çevrimiçi oynayabilmek için Rockstar Games Social Club üzerinden GTA 5 Hesap Açma işleminizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu yazımızda sizlere GTA 5 Hesap Açma işlemini en kolay ve güvenilir şekilde nasıl gerçekleştirebileceğinizi açıklayacağız.

GTA 5 Hesap Açma İşlemi

GTA 5 Hesap Açma işleminin gerekliliği yukarıda özetledik. Oyunu elbette çevrimdışı oynayamaya devam edebilirsiniz ancak oyuna verdiğiniz paranın karşılığını tam anlamıyla alabilmek adına GTA 5 Hesap Açma işlemi önem arz etmektedir. GTA 5 Hesap Açma işlemini olabilecek en kısa yoldan gerçekleştirebilmeniz için yazının sonunda paylaştığımız bağlantıya tıklayarak devam edebilirsiniz. GTA 5 Hesap Açma

GTA 5 Hesap Açma işleminizi en hızlı şekilde gerçekleştirebilmeniz için paylaştığımız bağlantıya tıkladıktan sonra karşınıza yukarıdaki sayfa açılacaktır. Bu sayfada yapmanız gerekenler ilgili yerleri uygun şekilde doldurarak sahip olmak üzere olduğunuz “Social Club” hesabınızın sahip olacağı bilgileri belirlemektir. Elbette işleminizi kolaylaştırmak için hesap açma formunun üstünde bulunan sosyal medya butonlarından birine tıklayarak ve o sosyal medya hesabınızı social club hesabınızla bağlayarak işleminizi daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün.GTA 5 Hesap AçmaHesabınız ile ilgili bilgileri uygun bir şekilde girdikten sonra “Rockstar Games Mailing List” özelliğine dikkat çekmek istiyoruz. Eğer Rockstar Games şirketinden zaman zaman e-posta yoluyla bilgilendirme, reklam vs. gibi iletiler almak istiyorsanız bu kutucuğu işaretlemeniz gerekmektedir. Ancak ben e-postamın bu tarz şeylerle dolmasını istemiyorum dersiniz bu kutucuğu işaretlemeden “CREAT ACCOUNT” butonuna tıklayarak GTA 5 Hesap Açma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

GTA 5 Hesap Açma

Yukarıda ekran görüntüsünün bulunduğu sayfayı görüyorsanız GTA 5 Hesap Açma işleminiz başarıyla gerçekleşmiştir demektir.

Şimdi ise hesap güvenliğiniz üzerine bir şeyler açıklamak istiyoruz. Oluşturmuş olduğunuz hesabınızın güvenli olabilmesi için hesabınızın e-posta adresinize gönderilmiş bir onay bağlantısı ile onaylanması gerekmektedir. Bu sayede hesabınızla ilgili herhangi bir olumsuz durumda e-posta adresiniz vasıtasıyla hesabınızı kurtarmanız mümkün olacaktır. E-posta hesabınıza giderek Rockstar Games’in gönderdiği ilgili postayı bulmanız gerekmektedir.

GTA 5 Hesap Açma

E-posta adresinizde ilgili posta yukarıdaki gibi olacaktır. Burada yapmanız gereken “verify your email address” yazısına tıklayarak yeni açtığınız hesabın güvenlik gereksinimini de yerine getirmiş olacaksınız.

GTA 5 Hesap Açma için TIKLAYINIZ!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. muhammed dedi ki:

  çok güzel

 2. mericbzkrt dedi ki:

  Gta 5 i çok seviyorum.

 3. mericbzkrt dedi ki:

  Merhaba ben gta 5 i oynamak için hesap actım ve oynuyorum.

 4. ibrahim dedi ki:

  açılır inşallah

Yorum Yaz