Happn Şifremi Unuttum | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Happn Şifremi Unuttum

Yeni bir mobil arkadaşlık uygulaması olan Happn, gerçek zamanlı olması ile kısa sürede dikkatleri üzerine çekti. Peki Happn nedir, “happn şifremi unuttum” diyenler ne yapmalı? Happn şifresini yenilemek için neler yapılabilir, Happn hesabınızı nasıl kurtarırsınız?

Happn Nedir?

Happn, bir kafede köşede oturduğunuz esnada dikkatinizi çeken, sabah okula doğru giderken karşınıza çıkan veya başka bir şekilde yolunuzun kesiştiği herhangi bir yabancı kişi ile bir sonraki karşılaşmanızı temel alan ve yeni yeni popüler olmaya başlayan mobil bir arkadaşlık uygulamasıdır. Tinder gibi rakiplerinden en büyük farkı gerçek hayat deneyimi sunması olan Happn, Türkiye’de de kullanıma açıldı.

Konum bazlı olarak işlem gören Happn isimli uygulama, insanlarla karşılaşmanızı gerçek zamanlı bir şekilde kayıt altına tutan bir uygulama olup hem Google Play’de hem de App Store’dan indirilmesi mümkündür. Happn, sahte kullanıcı sorununu ortadan kaldırmak için yalnızca Facebook üzerinden giriş yapılmasını ve kayıt olunmasını istiyor.

Spotify ile de entegre şekilde çalışan Happn, istek halinde müzik tercihlerinizi bile profilinizde gösterme özelliğine sahip.

Happn hesabınızın zaman tünelinde karşınıza çıkan listede de yolunuzun kesişmiş olduğu kişilerin kronolojik olarak listesi yer almaktadır. Bir hastane, bir okul, bir otobüs durağı nerede olduğu fark etmeksizin mobil cihazınızda Happn açık ise, diğer taraftan internetiniz de aktif ise karşınızdaki kişiler de benzer koşulları sağlıyorsa o mekanda kimleri gördüğünüzü zaman tünelinizden öğrenebiliyorsunuz. Diğer taraftan Happn, bugün otobüs durağında karşılaştığınız ve ilk kez dikkatinizi çeken bir kişi ile daha önce başka bir yerde karşılaşıp karşılaşmadığınızı da gösteren bir uygulamadır.

Happn’ın ilginç özelliklerinden bir tanesi de beğendiğiniz kişiyi “kalp” ikonuna basarak gizli bir şekilde listeye almanız. Karşınızdaki kişi de size beğenip “kalp” ikonuna bastığı durumda ikinizin birbirinizi beğenmiş olduğunuz bilgisi sizlerle paylaşılıyor ve birbirinize mesaj atabiliyorsunuz.

Eğer ki karşı tarafın size beğenmesini beklemeden etkileşime geçmek istiyorsanız da charm paketleri satın alabiliyorsunuz.

Happn Şifremi Unuttum, Ne Yapmalıyım?

Happn, Facebook ile giriş yapabildiğiniz bir mecradır. Happn hesabınızı kullanabilmek için de Facebook şifrenizi ve kullanıcı adınızı bilmeniz yeterli olacaktır. Yani başka bir deyiş ile “happn şifremi unuttum” gibi bir durumun söz konusu olması şu anki sistemde mümkün değil. Sizin happn’a giremiyor olmanız için tek sebep Facebook şifrenizi ya da kullanıcı adınızı unutmuş olmanız olabilir.

Happn, resmi sitesinde hesaplarına erişemeyenler için şu önerileri sıralıyor:

Her şeyden önce happn’ın en son sürümünü kullandığınıza emin olun.

İnternetinizin (Wi Fi, 3G, 4G) açık olduğuna emin olun.

Facebook hesabınızın açık ve aktif bir şekilde işlediğine emin olun, Facebook şifrenizi doğru yazdığınıza emin olun.

Tüm bunlardan eminseniz ve hala happn’a giremiyorsanız geçici bir sorun ile karşı karşıya kalmış olabilirsiniz. Bir süre sonra tekrar denerseniz hesabınıza rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Facebook şifrenizi unuttuysanız da Facebook üzerinden mail adresinize ya da cep telefonu numaranıza şifre yenilemek için bir doğrulama kodu gönderilmesini talep edebilir ve bu kod ile şifrenizi yeniledikten sonra happn’a giriş yapıp tekrar kullanmaya devam edebilirsiniz.

Facebook hesabınız ile irtibatı tamamen kaybettiyseniz happn size kesin bir çözüm öneremiyor. Happn’ın üyelerinden tek isteği erişimi kaybettikleri Facebook hesapları ile bir şekilde tekrar bağlantı kurmaları ve mobil arkadaşlık uygulamasına yeniden giriş yapmayı denemeleri.

happn-cs

Diğer taraftan istisnai durumlar dışında şifre yenileme konusunda pek yardımcı olacağını düşünmediğimiz bir hizmet de happn’ın yardım ekranıdır.

Happn uygulamasının yardım sayfasını açıktan sonra e-posta adresinizi ve sorununuzu düzgün bir şekilde anlatıp ilgili departmana gönderebilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz