Hay Day Hesap Kurtarma | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Hay Day Hesap Kurtarma

Hay Day, ilk olarak 21 Haziran 2012 tarihinde iOS işletim sistemi yüklü cihazlara ikinci olarak ise 20 Kasım 2013 tarihinde Android işletim sistemi yüklü cihazlara çıkmış olan bir çiftlik kurma ve işletme oyunudur. Supercell tarafından yapılmış olan bu oyun 122 farklı ülke üzerinden oynanabilmektedir ve tamamen ücretsizdir. Elbetteki her çok kullanıcılı oyun gibi oyun içi satın alma çeşitleri de bulunmaktadır. Fakat bu tamamen isteğe bağlı bir seçenek olduğu için endişelenmenize gerek yok. Yine de oyun içi satın alımlar yapan oyuncuların diğer oyunculara oranla ilerleme şansı daha fazla artıyor. Siz de kişisel tercihlerinize göre uygulama içi satın almalar yapabilir ya da herhangi bir satın alma yapmadan oyunu oynamaya devam edebilirsiniz. Çevrim içi bir oyun olan Hay Day oyununu oynamak için bu sebeple herhangi bir internet bağlantısına ihtiyacınız olacaktır. Oyunun amacına gelecek olursak yapmanız gereken şey kendinize özel bir çiftlik kurmaktır. Ardından oyun üzerinde yer alan komşularınız ve arkadaşlarınıza ticaret yapabilir, alışverişte bulunabilir ve bu şekilde para kazanabilirsiniz. Oyun içinde çiftçiliği dair birçok şey bulunmaktadır.

Ancak birçok özelliğe sahip olup size eğlenceli dakikalar sunan bu oyuna erişiminizi çeşitli sebeplerden dolayı kaybettiyseniz ve neler yapabileceğiniz hakkında en ufak bir fikriniz yoksa doğru yerde olduğunuzu söylemek isteriz. Şimdi Hay Day hesap kurtarma işlemlerini adım adım ve farklı yollar üzerinden anlatacağız.

Hay Day Hesabı Nasıl Kurtarılır?

Eğer Hay Day çiftliğinizi kaybettiyseniz aşağıda yer alan çeşitli yöntemleri ve seçenekleri okuyarak kendiniz için en uygun olan tercihi bularak işleminizi gerçekleştiriniz. Böylelikle çitfliğinizi geri alabilir, hesabınızı kurtarabilirsiniz.

Google Plus ya da Google Play ile oyuna bağlanmanıza rağmen çiftliğinizi geri alamıyorsanız, cihazınıza doğru Google Play hesabıyla bağlanmaya çalıştığınıza emin olarak işe başlayabilirsiniz. Eğer doğru bir hesap ile bağlantı kuruyorsanız yapabileceğiniz diğer şey, oyunun sol üst köşesinde yer alan oyun içi ayarlar bölümünde yer alan kırmızı renkli “Google Play” düğmesine basınız.  Karşınıza iki çiftlik gösteren bir açılır pencere gelecektir. Bu kısımda birinci seviye çiftlik ile kaybettiğiniz eski çiftliğiniz yer alacaktır. Gördüğünüz verileri yani çiftliğinize verdiğiniz adı, çiftliğinizin seviyesini ve en son ne zaman oynadığınıza dair bilgileri onayladıktan sonra çiftliğinizi seçebilirsiniz.

Eğer Game Center ile hesabınıza bağlandıysanız ve çiftliğinizi geri alamıyorsanız öncelikle hesabınıza bağlı e posta adresinizi doğru bir şekilde girerek Game Center’a giriş yapmayı deneyin. Bunu yapmak için öncelikle cihazınızda yer alan ayarlar bölümünden “Game Center” uygulamasını seçiniz ve ardından Apple Kimliğinize gidiniz. Eğer kayıp çiftliğinize şu an kullanmakta olduğunuz adresle ulaşamıyor ve hesabınız geri alamıyorsanız doğru bir e posta adresi girmemişsiniz demektir.

Eğer Facebook üzerinden hesabınıza bağlandıysanız ve çiftliğinizi geri alamıyorsanız yapmanız gereken ilk şey Facebook hesabınıza bağlandığınıza emin olmaktır. Bunu kontrol etmek adına iOS üzerinden yapabileceğiniz şey cihaz ayarlar bölümünden “Facebook’a gitmektir. Android işletim sistemi yüklü cihazlarınızdan yapmanız gereken şey ise cihaz ayarlarına gittikten sonra “Hesaplar” bölümü üzerinden “Facebook” uygulamasını seçmektir. Ardından “Hay Day”e gitmeli ve oyunun sol üst köşesinde yer alan oyun içi ayarlar bölümünden kırmızı renkli Facebook düğmesine basınız. Karşınıza iki çiftlik göstermekte olan bir açılır pencere gelecektir. Açılan pencerenin içinde birinci seviye çiftliğiniz ve kullanmakta olup kaybettiğiniz eski çiftliğinizin son halini göreceksiniz. Burada görmüş olduğunuz çiftlik adı, çiftlik seviyesi ve oyuna en son girme tarihinize dair yazan verileri onayladıktan sonra çiftliğinizi seçebilirsiniz.

Eğer tüm bu yolları uygulamanıza rağmen hiçbir şekilde hesabınıza ulaşamadıysanız yapabileceğiniz son bir şey daha bulunmaktadır.

İlk olarak “Hayır” yazılı kırmızı ve büyük düğmeye tıklayın ve aşağıda yer alan bilgileri içeren bir mesajı cevap olarak yazın.

Bu mesajın içinde yer alması gereken şeyler, çiftliğinizin tam adı, kaybettiğiniz çiftliğinizin bulunduğu mahallenin tam adı, kaybetmiş olduğunuz çiftliğin tam TP seviyesi ve çiftliğinizi nasıl kaybettiğinizi anlatacağınız kısa ve anlaşılır bir açıklamadır.

Bu şekilde hesabınızı yani çiftliğinizi kolay bir şekilde kurtarabilirsiniz. Kısa bir süre sonra Supercell yetkilileri tarafından hesap üzerinden sahip olduğunuz e posta adresine yapılacak bildirim aracılığıyla hesap kurtarma işlemleriniz çeşitli doğrulama yöntemleri neticesinde kurtarılmaya başlayacaktır.

Eğer Hay Day oyunuyla ilgili merak edip öğrenmek istediğiniz ya da almak istediğiniz yardım ve destek çeşitlerine ulaşabilmek adına öncelikle Supercell’in sitesine gitmeniz ardından sağ üst kısımda yer alan “Support” yani “Destek” bölümüne tıklamanız gerekiyor. Bir sonraki adımda  imlecinizi aşağıya doğru kaydırıp “Hay Day” adlı bölüme tıkladıktan sonra bu bölümde yer alan “Player support” yani “Oyuncu Desteği” bölümüne tıklayarak Hay Day adlı çiftlik kurma oyunu hakkında merak ettiğiniz ve cevabını öğrenmek istediğiniz tüm şeylere ulaşabilirsiniz.

Hay Day Oyuncu Desteği Bölümüne Ulaşmak İçin Buraya TIKLAYINIZ!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Ahsen dedi ki:

  Benim en son dediğiniz şeyi yaptım fakat 2. Kere kurtarma kodu verilmiyor nasıl çiftliğimi geri alacağım

 2. haydayyyy dedi ki:

  Benim bir sorum olacak. Oyunu eskiden başka bir android cihaz ve başkabir gmail hesabı ile oynardım ancak facebook’ada bağlıydı. Oyunu tekrar yeni android cihazımdan facebook üzerinden açtım ancak eski gmaili unuttuğum için google play üzerine kaydı olmamaktadır. Hata olarak her hesap tek bir google play adına oluyormuş. Dediğim gibi eski gmail hesabını yada kullanıcı adını hatırlamıyorum. Facebook tan bağlandığım oyuna yeni gmail den google playa nasıl bağlarım , var mı böyle bir imkan?

 3. Gulnur dedi ki:

  Hayir duymesi nerde .nasil yaparsam o duyme geler

 4. Zeynep dedi ki:

  Ben oyunda play store bağlandım çiftliğinin bulundu supercell Id ye giriş yapın dedi giriş yapıyorum ama e-posta adresine parola bir turlu gelmiyor çok deneyincede 24 saat sonra deneyin dedi şimdi hiç yapamıyorum ne yapicam lütfen yardım edin 🙁

Yorum Yaz