Hepsiburada Üyelik İptali | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Hepsiburada Üyelik İptali

Hepsiburada sitesi bünyesinde elektronikten, giyime, modadan, kırtasiye ve ofis eşyalarına, bebekler için eşyalardan kozmetik kişisel bakım ürünlerine, kitap, film, müzik, hobi vb. ürünlerden süpermarket ve pet shop ürünlerine kadar birçok konu ve kategoride oldukça geniş bir yelpaze üzerinden gerek kendilerinin koyduğu ürünler gerek ise Hepsiburada sitesine üye olan kişiler tarafından satışa sunulmuş olan ürünler ile birlikte oldukça büyük ve geniş bir çeşitlilik sunmaktadır.

1998 yılında kurulan Hepsiburada, kurulduğu yıldan itibaren Türkiye’de online alışveriş konusunda en önde gelen isimdir. Sahip olduğu otuz kategori ve bu kategoriler içerisinde yer alan iki milyon ürün ile birlikte e ticaret konusunda sadece tercih edilen değil aynı zamanda vazgeçilemeyen bir marka olmayı başarmıştır.

Hepsiburada Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Hepsiburada Üyelik İptali işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişilerin bu konuda yapabilecekleri bir şey var olsa da ne yazık ki bu tür bir Hepsiburada Üyelik İptali işlemi site üzerinde yer alan hesap profili içerisinde yer alan herhangi bir menü üzerinden gerçekleştirilememektedir. Bu nedenle de Hepsiburada Üyelik İptali gerçekleştirmek isteyen kişilerin, üyeliklerini iptal edemeyeceklerine dair bir fikre kapıldığı görülmektedir. Ayrıca bu tür bir fikre kapılan kişilerin internet üzerinde hesaplarını silemediklerine dair şikayetlerde bulundukları ve bu konuda yakındıklarını görebilirsiniz. Fakat bu yanlış kanının aksine aslına bakılırsa Hepsiburada Üyelik İptali işlemleri mümkündür.

Hepsiburada sitesine giriş yaptıysanız, sitenin üst kısmında yer alan “Bize Sorun” bölümünü görebilirsiniz. Ayrıca bu bölüme ulaşabilmek adına hesabınıza tıkladıktan sonra herhangi bir şeye tıklayarak hesap menünüze gelebilir ve beraberinde “Posta kutusu” bölümünün hemen altında yer alan “Bize sorun” kısmı üzeriden yine bu sayfaya ulaşabilirsiniz. Fakat normalde bu tür bir yerde Hepsiburada üyelik iptaline ilişkin bir yol ve yöntemin görülmesi beklenirken burada yer alan tüm soru başlıkları ve alt başlıkları sipariş öncesi, sipariş anı, sipariş sonrası, teslimat sırası ve teslimat sonrası ile birlikte kampanyalar ile ilgili olduğundan dolayı site üzerinden yapılmak istenen Hepsiburada Üyelik İptali işlemleri de buradan ne yazık ki yapılamamaktadır.

Hepsiburada sitesine girdikten sonra alt kısımda da görebileceğiniz üzere burada her sitede de olduğu gibi bir “İletişim” bölümü yer almaktadır. Bu kısımda yer alan iletişim seçenekleri dahilinde Hepsiburada ile iletişime geçmeniz ve Hepsiburada üyelik iptali işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Hepsiburada Müşteri Hizmetleri haftanın yedi gün ve yirmi dört saati gönderilen sorulara cevap vermek için oldukça büyük bir çaba sarf ederek müşterilerine memnun etmeye çalışır. Hepsi burada çağrı merkezine ulaşmak ve herhangi bir sorununuz ile ilgili ya da sadece Hepsiburada Üyelik İptali ile ilgili sorununuzun giderilmesine yönelik bir bildirimde ya da istekte bulunmak istiyorsanız yapmanız gereken şey 0850 252 40 00 numaralı çağrı merkezi numarasını aramak olacaktır. Çağrı merkezi her gün 08.00 ile 24.00 arasında çalışmaktadır. Bunun haricinde bilgi@hepsiburada.com adresi üzerinde hesabınıza ilişkin sorunlarınızın giderilmesi açısından e posta gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz e postaya gelen cevap üzerinden Hepsiburada üyelik iptali işlemleriniz ile ilgili olarak yapabileceğiniz şeyler ile ilgili gerekli talimatları alacaksınız. Hepsiburada üyelik iptali için onay vermeniz taktirinde ise Hepsiburada üzerinde var olan üyeliğiniz iptal olacaktır.

Ayrıca aşağıda yer alan Hepsiburada sitesine ait adres üzerinden de posta göndermeniz mümkündür. Fakat günümüzde e posta ve telefonlar üzerinden sorun çözümleri çok daha hızlı bir şekilde yapılabildiğinden dolayı bunu önermeyiz.

Şirket Bilgileri

Ünvanı
D-Market Elektronik Hizmetler ve Tic. A.Ş. (Hepsiburada.com)
Ticari Sicil Numarası
436165
Genel Müdürlük
Kuştepe Mah. Mecidiyeköy Yolu Cad. Trump Towers Kule 2 Kat:2 No:12 34387 Şişli/İstanbul
Operasyon Merkezi
İnönü Mah. Mimar Sinan Cad. No: 3 Gebze Güzeller OSB Gebze/Kocaeli
Telefon
0850 252 40 00 (Çağrı Merkezi)
Elektronik Posta Adresi
bilgi@hepsiburada.com
Yer Sağlayıcı
D-Market Elektronik Hizmetler ve Tic. A.Ş.
Mersis Numarası
0265017991000011
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi
dmarket@hs02.kep.tr

Hepsiburada Üyelik İptali işlemini gerçekleştiren Hepsiburada üyelerinin daha sonra iptal ettikleri bu üyeliklerini yeniden aktif hale getirmek istedikleri taktirde bu konuda yapabilecekleri herhangi bir işlem yer almamaktadır. Zira üyelik iptali, müşteriler tarafından yapılan talepler doğrultusunda Hepsiburada’nın müşterilerinden aldıkları onay neticesinde yapılmakta olduğundan dolayı bu aşamadan sonra Hepsiburada üyelikleri yeniden aktif hale getirilememektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz