Hi5 Üyelik İptali | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Hi5 Üyelik İptali

Hi5 internet aleminde yer alan birçok arkadaşlık sitesinin en önde gelen ve ilk çıkan siteleri arasında yer almaktadır. Bu nedenle de bu siteyi bu konuda bir amaçla interneti kullanan kişilerin duymuş olmaması pek mümkün değildir. Zira günümüzde oldukça hızlı ve geniş bir şekilde büyüme gösteren sosyal ağların arasında kendisine güzel bir yer edinmeyi başarmış olan hi5 sayesinde hem eski hem de yeni okul arkadaşlarınıza, yakın ya da uzak akrabalarınıza, hiç tanımadığınız insanlardan her gün selam verdiğiniz kişilere kadar birçok kişi ile temasa geçebilir ve iletişim kurabilirsniz. Ayrıca bununla da kalmaz herhangi bir ülke ve de şehir üzerinden hi5 kullanan hi5 üyeleri ile arkadaşlık ilişkileri kurabilir ve bu ilişkileri ilerleterek sarsılmaz dostluklara dönüştürebilirsiniz. hi5 Tunus, Romanya, Moğolistan gibi ülkeler ile birlikte Orta ve Güney Amerika ülkelerinde de en çok kullanılan sosyal iletişim aracı olma başarısını göstermektedir. hi5 sayesinde hem müzik dinleyebilir hem de video ekleyebilirsiniz. Bununla da kalmaz resimlerinizi sizinle arkadaş olan birçok kişi ile paylaşabilir ve diğer kişilerin paylaştığı fotoğraf ve benzeri gönderiler ile birlikte sayfalara da yorumlar atabilir, beğenilerde bulunabilirsiniz.

Hi5 Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Hi5 üyesi olan birçok kişinin gelişen sosyal paylaşım araçları ve oldukça kullanılan ve adlarını anmamıza dahi gerek duymadığımız birçok önde gelen sosyal ağlarla birlikte geri plana atılmış olması da kaçınılmaz gözüküyor. Zira bu sebepten dolayı “Hi5 Üyeliği Nasıl İptal Edilir?” şeklinde soru soran kişi sayısının giderek arttığını gözlemlemekteyiz. “Hi5 Üyeliği Nasıl İptal Edilir?” başlıklı konuyu ele alma sebebimiz de işte budur. Zira, “Hi5 Üyeliği Nasıl İptal Edilir?” diyen kişilerin hi5 üyeliklerini nasıl iptal edeceklerini de anlatmak isteriz.

“Hi5 Üyeliği Nasıl İptal Edilir?” diyen kişilerin ilk yapması gereken şey hi5 üyelik iptali işlemleri için siteye giriş yapmaktır. Elbette hepinizin bildiği gibi kullanıcı adı ve şifre ile birlikte her siteye olduğu gibi hi5 sitesine de giriş yapabilir ve “Hi5 Üyeliği Nasıl İptal Edilir?” sorunuza cevap almak için bu yazının devamını okuyabilirsiniz. Siteye giriş yaptıktan sonra profil sayfanızı açmanız gerekiyor. Ardından açılan profil sayfası üzerinden yapılması gereken şey sağ üst kısımda yer alan “gizlilik, hesap, yardım ve oturumu kapat bölümüne gitmektir. Burada yer alan “Hesap” seçeneğine tıkladığınız taktirde karşınıza bir sayfa gelecektir. Burada açılan seçenekler üzerinden “Hesap Bilgileri” olan bağlantıya tıkladığınız taktirde açılan sayfanın sağ alt köşesinde yer alan “Hesabımı iptal et” linki ile bağdaşlaştırılmış olan yazıyı görebilirsiniz.
hi5_uyeligi_nasil_iptal_edilir

Bu linke tıkladıktan sonra geriye yapılması gereken tek bir şey kalıyor. “Hi5 Üyeliği Nasıl İptal Edilir?” diyen kişilerin hi5 üyelik iptali için yapması gereken tek şey e posta adresi ve şifresini son bir kez girdikten sonra “Hesabımı İptal Et” seçeneğine tıklamaktadır. Hi5 Üyeliği Nasıl İptal Edilir? işlemleri için yapılması gerekenler hi5 sitesinin sahip olduğu Türkçe dil desteği ile oldukça kolay olduğundan dolayı “Hi5 Üyeliği Nasıl İptal Edilir?” anlatımında yer alan adımları uygulamakta herhangi bir sıkıntı çekeceğinizi düşünmüyoruz.

“Hi5 Üyeliği Nasıl İptal Edilir?” işleminin son adımında karşılacağınız şey aşağıdaki resimde de görüldüğü üzere üyelik iptal nedenine ilişkin bir kutucuktur. Bu kutucukta üyeliğinizi iptal etmek isteğinize ilişkin bir sebep sunduğunuz taktirde hi5 sitesi daha fazla “”Hi5 Üyeliği Nasıl İptal Edilir?” sorusu ile karşılaşmamak adına ellerinden gelen en iyi hizmeti vermeye çalışacaktır. Bu da diğer kullanıcılar ve yeni bir üyelik açtığınız taktirde sizin için en iyisi olacaktır.

hi5_hesap_silme

Yukarıda yer alan görsel üzerinden de anlaşılabileceği gibi “Hi5 Üyeliği Nasıl İptal Edilir?” sorusunu sorup da bu resimli anlatımı okuyan kişilerin istedikleri gibi üyeliklerini iptal etmelerinin ardından, tüm mesajlarını, tüm fotoğraflarını, site üzerinde yaptıkları işlemler ile birlikte kazandığı tüm altınlarını ve hi5 sitesinin bir özelliği olan “Evcil Hayvanlar” ile ilgili olan Evcil Hayvanlar’da ilerleme ile ilgili tüm verilerini kaybedeceğini bilmesi gerekmektedir.

Ayrıca üyeliğini iptal eden kişilerin, profili ve içeriklerini bir başka kullanıcı görüntülemeyecektir. Bununla birlikte üyeliğini iptal eden kişi de diğer kullanıcılar ve bu kullanıcılar tarafından yapılan etkileşimler üzerinde herhangi bir yorum ve benzeri işlemde bulunamayacaktır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. ahmetbilmez1998@gmail.com dedi ki:

    hem mail hem de şifremi unuttum ve bu hesabı kapatmak istiyorum. nasıl kapatabilirim ?

Yorum Yaz