İşbulnet Üyelik İptali | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

İşbulnet Üyelik İptali

İşbul.net işsizler ile sahip oldukları işten memnun olmayan birçok kişinin iş arama sürecinde bireylerin iş bulmaları konusunda ihtiyaçlarını karşılamak ve diğer bir yandan da işveren firmalar için gerekli iş gücünü temin etmek amacı ile kurulmuş bir sitedir. Sloganları da “İş bulmanın net adresi” olan işbul.net, yapmak istedikleri şeyi belirtmiş bulunmaktadır. İş arayan kişilerin iş ilanlarını ve iş veren kişilerin işçi ilanlarını ortak bir çerçevede buluşturan işbul.net sayesinde hemen hemen herkes aradığı işe ya da elemana kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmayı başaracaktır.

Üstelik hem iş arayan kişiler hem de iş veren kişilerin bu konuda oldukça titiz ve seçici davranmalarını sağlayacak birçok iş kategorisi içerisinde yer alan çeşitli seçenekler ile birlikte geniş bir yelpaze sunarak hemen hemen herkesin aradığını bulmasını sağlar. Oldukça zorlu bir süreç olan iş arama ve eleman bulma işlemlerini oldukça kolay bir şekilde yapılabilmesini sağlayan işbul.net bir çok işsizi ve işinden memnun olmayan kişi ile birlikte iş verdiği kişiden memnun olmayan ya da iş verecek boşta işi olan iş verenlere büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Fakat her ne olursa olsun her sitede rastlanabildiği gibi bu siteden de üyeliklerini iptal etmek isteyen kişiler bulunmaktadır. Biz de bu sebeple İşbulnet Üyelik iptali konusunu ele almayı uygun gördük.

İşbulnet Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

İşbulnet Üyelik İptali işlemlerini gerçekleştirmek isteyen işbul.net sitesi kullanıcılarının işbulnet üyelik iptali işlemlerini gerçekleştirebilmek için ellerinde birkaç seçenek bulunsa da bu seçenekler arasında ne yazık ki üyelik profilleri, hesap ayarları ya da gizlilik ayarları gibi bölümler içerisinde yer alan interaktif bir bağlantı ya da link yer almadığından dolayı işbulnet üyelik iptalini gerçekleştirmek isteyen kişilerin mutlak surette site ile bağlantıya bizzat kendileri geçmek durumunda kalmaktadır. Bu da işbulnet üyelik iptali işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişilerin ne yapabilecekleri konusunda bir fikir edinemeyecekleri zor bir üyelik iptali işlemidir. Bu nedenle de birçok kişi bu tür siteler üzerinde sahip oldukları üyeliklerini nasıl iptal edeceklerini bilmez ve bundan dolayı da bu konuda hemen hemen her fırsatta yakınarak, durum konusunda her daim şikayette bulunurlar. İşbulnet üyelik iptali işlemlerini nasıl gerçekleştireceğini bilmeyen kişilerin neler yapması gerektiğini bu anlatım sayesinde öğrenebileceklerini söylemek isteriz.

İşbulnet Üyelik İptali işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişilerin ellerinde yer alan seçeneklerden ilki site üzerinde yer alan ve ana sayfanın en alt bölümünde yer alan “İletişim” bölümünün hemen altında yer alan “İletişim Bilgileri” bağlantısına tıklayarak bu bölümde karşılarına gelecek sayfa üzerinde yer alan formu doldurmalarıdır. Bu bölüm üzerinde girilmesi gereken bilgiler, isim, e posta adresi ve cep telefonu numarası ile birlikte iletişime geçme isteğinize dair bir mesajdır. Bu bölüme girilecek olan bilgilerin hepsi hesap üzerinde tanımlı olan bilgiler olmalı ve bununla birlikte formun mesaj bölümüne “İşbul.net Üyelik İptali” ile ilgili bir mesaj yazılmalıdır. “Gönder” seçeneğine basarak formunuzu gönderebilir, bir şeyleri yanlış yazdığınızı düşünüyorsanız, her bölümde yer alan bilgileri tek tek silmek yerine “Formu Temizle” butonuna basarak tüm form üzerinde yer alan bilgileri toplu halde silebilirsiniz.

“gönder” seçeneğine basan kişilerin karşısına “Teşekkürler, iletiniz alındı.” şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Bundan sonra yapılması gereken tek şey beklemektir. Bir süre sonra işbul.net sitesi tarafından girmiş olduğunuz e posta adresi ya da cep telefonu numarası üzerinden iletişime geçilecektir.

Bunun haricinde işbulnet üyelik iptali işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişilerin ellerinde bulunan bir başka yol ise doğrudan destek hattını aramaktan geçmektedir. 0 212 452 16 04 numaralı destek hattını arayarak işbulnet üyelik iptali işlemlerinizi gerçekleştirmek için bir talepte bulunanabilirsiniz. Ardından destek hattında yer alan müşteri temsilcisi sizinle ilgilenecek ve işbulnet üyelik iptaliniz konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Bu kişi tarafından size yöneltilecek olan talimatları takip ederek işbulnet üyelik iptali işlemlerinizi başlatabilir ve sonlandırabilirsiniz.

İşbulnet üyelik iptali işlemlerini yapabilmek adına elinizde kalan son seçenek ise doğrudan işbulnet e posta adresine gönderecekleri işbulnet üyelik iptaline ilişkin bir ileti ile mümkün olabilmektedir. Bu yolu denemek istiyorsanız yapmanız gereken şey üyelik bilgilerinizinde içinde yer aldığı bir üyelik iptali mesajını “info@isbul.net” adresine göndermektir.

Bu yolları kullanarak işbulnet üyelik iptali işlemleriniz gerçekleştirebilir ve İşbul.net sitesinde sahip olduğunuz üyeliğinizi sonlandırarak, hesabınızı silebilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz