Kalbimde Üyelik İptali | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Kalbimde Üyelik İptali

Kalbimde sitesi internet mecrasında benzerine sıklıkla rastlayabildiğimiz arkadaşlık, flört, aşk ve en nihayetinde evlilik sitelerinden biridir. Slogan olarak kendilerine “Aşk burada başlar” kelime bütününü seçmiş olan Kalbimde sitesi, erkek ve kadın arkadaş aramayan kişilerin ortak paydada buluşabildikleri bir yerdir. Kişilerin isteklerine göre değişim gösterebilen bu sitenin arayüzü sayesinde isterseniz sıcak sohbetlere dalabilir isterseniz evlilik için ilk adımlarınızı bu site üzerinden atabilirsiniz. Siteyi öne çıkaran özelliklerden biri sahip olduğu güçlü altyapısı iken diğeri ise pratik bir şekilde kullanılabilmesidir. Sizde kendinizce belirlemiş olduğunuz kriterlere göre aramalarda bulunabilir ve bu site üzerinden yeni arkadaşlıklara, flörtlere, sevgili ilişkilerine ve belki de evliliklere yelkenlerinizi açabilirsiniz. Fakat bu siteye üye olmak için sebepleri yer alan kişiler kadar site üzerinde sahip olan üyeliklerini de iptal etmek isteyen birçok kişi yer almaktadır. Şimdi Kalbimde üyelik iptali hakkında yapabileceğiniz şeylere bir göz atacağız.

Kalbimde Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Kalbimde üyelik iptali gerçekleştirmek isteyen kişilerin bu konuyu dile getirme ve işleme koyma üzerine çeşitli sebepleri bulunmaktadır. Bunların en başında ise site üzerinde kayıtlı olan hesaba para yatırılmasına rağmen herhangi bir üyeliğin aktif hale gelmemesidir. Bu tür sitelerde para ile ilgi sorunlar sıklıkla ortaya çıktığından dolayı böyle bir sebepten dolayı üyeliklerini iptal etmek isteyen kişilerin ortaya çıkması da pek şaşırılacak bir şey değildir. Ayrıca site üzerinde kayıtlı olan hesabınız üzerinden otomatik olarak para çekimi gibi şeylerin olması da siteye üye olan kişilerin siteye olan güvenlerini sarsarak, bu kişilerin üyeliklerini iptal etmesine yöneltmektedir. Ayrıca bu bir yana paralı üyeliklere ait kredi kartınızdan çekilecek olan paranın söylenilen miktardan çok daha fazla bir şekilde çekilmesi de kişilerin üyeliklerini iptal etme sebepleri arasında yer almaktadır. Görüldüğü üzere Kalbimde üyelik iptalini gerçekleştirmek isteyen ve bu siteden şikayet eden kişilerin ortak noktada buluştukları yer genellikle para üzerinden çıkan sorunlardır.

Kalbimde Üyelik İptali işlemlerini gerçekleştirmek için her ne kadar üyelik ayarları bölümü içerisinde bir seçenek yer almasa da site üyeliğini iptal etmek isteyen kişiler için bir seçenek sunmuş bulunmaktadır. Kalbimde Üyelik İptali için site tarafından sunulmuş olan bir form bulunmaktadır ve bu forma ulaşabilmek için site içerisinde yer alan kurallar bölümünün en alt kısmına gitmeli ve “Üyelik İptali” bağlantısına tıklamalısınız. Fakat bu kadar uzun bir işlemi gerçekleştirmek istemiyorsanız bunun yerine aşağıda yer alan linke tıklayabilirsiniz.

Kalbimde Üyelik İptali formuna ulaşabilmek için tıklayınız!

Her ne şekilde olursa olsun bu forma ulaştığınız zaman aşağıda yer alan görsel ile karşılaşırsınız. Görselde kırmızı dikdörtgen şekiller ile birlikte de belirtildiği gibi, Kalbime üyelik iptali işlemlerini gerçekleştirdikten sonra üyeliğiniz iptal edilecektir ve böylece site üzerinde yer alan ve size ait olan tüm hesap bilgileri tamamen ortadan kaldırılacaktır. Bu bilgiler herhangi bir şekilde geri döndürülemeyecek bir şekilde silinecektir. Bunun yanında aynı rumuz ile siteye yeniden üye olsanız dahi bu bilgilere bir kez daha ulaşmanızın herhangi bir mümkünatı yer almamaktadır. Bu sebeple de Kalbimde üyelik iptali işlemlerinizi gerçekleştirmeden önce bir kez daha düşünmenizi öneririz.

Eğer kararınızda eminseniz, yapmanız gereken şey aşağıda da görebileceğiniz formu doldurmaktır.

kalbimde_uyelik_iptali2

İlk önce site üzerinde yer alan hesabınız üzerinde kayıtlı olan e posta adresini yazmaktır. Beraberinde yine bu e posta adresi ve site üzerinde giriş yapmak için kullandığınız şifreyi girmektir. Eğer siteye girerken kullandığınız şifreyi unuttuysanız aşağıda yer alan “Şifrenizi unuttu iseniz buraya tıklayınız.”  bağlantısına tıklayarak şifrenizi geri alma, yenileme ve sıfırlama işlemlerini başlatabilir ve ardından tekrar bu aşamaya gelerek Kalbimde üyelik iptali işlemlerini tamamlamaya devam edebilirsiniz. E posta ve şifre girişi yaptıktan sonra bir alt kısımda yer alan ve sizin bir robot olmadığınızı doğrulamak amaçlı konulmuş olan güvenlik resmi üzerinde yer alan harf ya da rakamlardan oluşan karakterleri hemen altında yer alan karakter kutucuğuna girerek “Üyelik iptali” butonuna basabilir ve üyeliğinizin kalıcı olarak silinmesini onaylayabilirsiniz. Bu aşamada karşınıza çıkabilecek olan uyarı penceresini de onayladığınız taktirde kalbimde üyelik iptali işleminiz gerçekleşmiş olacaktır.

Kalbimde Üyelik İptali işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişilerin üyelik iptal işlemleri beklenildiği kadar kısa bir süre içerisinde gerçekleşmeyebilir. Bu tür sitelere girmek her ne kadar kolay olsa da çıkmak da bir o kadar zor olmaktadır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz