Kariyer.net Hesap Silme | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Kariyer.net Hesap Silme

Günümüzde internet teknolojileri pek çok işlemi hızlandırdığı ve kolaylaştırdığı gibi iş veya çalışan bulma konusunda da gelişmeler görüyoruz. Bu gelişmelerin en önemli örneklerinden biri olan Kariyer.net’dir. Kariyer.net ile oluşturduğunuz CV’nizi pek çok işveren tarafından görülür ve sizin için en uygun olan iş veya iş sahibiyseniz en uygun çalışan kolaylıkla bulunacaktır.

Kullanıcılar çeşitli sebeplerden dolayı Kariyet.net Hesap Silme işlemini gerçekleştirmek isteyebiliyor. Sizlere Kariyer.net hesap nasıl kapatılır anlatıyoruz.

Kariyer.net Hesabınızı Silmeden Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Kariyet.net hesabınızı silmeden önce dikkat etmeniz gereken en önemli şey Kariyet.net Hesap Silme işlemini gerçekleştirdikten sonra bu işlemin geri dönüşü olmadığı için Kariyet.net üzerindeki bağlantılarınızı kaybedeceksiniz. Eğer önemli bağlantılarınız varsa Kariyet.net üyelik iptal etmeden önce bağlantılarınız ile diğer iletişim adreslerinizi paylaşmanızı veya onların farklı iletişim adreslerini almanızı tavsiye ediyoruz.

Kariyet.net Hesap Silme Resimli Anlatım

Kariyet.net Hesap Silme işlemi diğer pek çok elektronik hesap silme işlemlerine göre çok kolaydır. Kariyet.net Hesap Silme işlemlerine bu Kariyet.net hesap silme linkine tıklayarak başlamanız gerekmektedir.

Eğer işlemi gerçekleştirmek istediğiniz Kariyer.net hesabınıza daha önceden giriş yaptıysanız ikinci ekran görüntüsüne geçebilirsiniz.

Kariyer.net Hesap Silme

Bu sayfada yapmanız gereken Kariyer.net Hesap Silme işlemini gerçekleştirmek istediğiniz hesabınıza, bağlı olduğu e-posta ve o hesabınızın şifresini yazarak “Giriş” butonuna tıklayarak giriş yapmak.

Kariyer.net Hesap Silme

Bu sayfada yapmanız gereken tek işlem; “EVET, SİLMEK İSTİYORUM” butonuna tıklamak.

Kariyet.net Hesap Silme

Burada size en uygun şekilde soruyu cevap vererek “HESABIMI SİL” butonuna tıklayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz. Biz örnek olarak “Diğer” seçeneğini işaretledik.

Kariyer.net Hesap Silme

İlgili butona tıkladıktan sonra karşınıza bu bilgilendirme kutucuğu geldiyse Kariyer.net Hesap Silme işlemini başarıyla gerçekleştirmişsiniz demektir.

Mobil Cihazdan Kariyer.net Hesabı Silme

Mobil cihazlarınızdan, aşağıda paylaştığımız Kariyer.net üyelik iptali linklerine tıklayarak yukarıda bahsettiğimiz adımları takip edip Kariyer.net Hesap Silme işlemini gerçekleştirmeniz mümkün.

Kariyer.net Hesap Silme İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. sebahattin dedi ki:

  Kullanamadım

 2. sebahattin dedi ki:

  Verimli kullanamadim

 3. sebahattin dedi ki:

  Nasıl kullanılacagını anlayamadım

 4. sebahattin dedi ki:

  Kullanamadim

 5. sebahattin dedi ki:

  Özgeçmiş girebilmek icin

Yorum Yaz