Kolay Gece Üyelik İptali | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Kolay Gece Üyelik İptali

Kolay gece sitesi benzerinin oldukça fazla olduğu arkadaşlık, aşk, sıcak sohbet ve ilişki sitelerinden biridir. Bu site sayesinde kişiler sıcak sohbetlere hep kamera hem de ses aygıtları sayesinde oldukça canlı bir şekilde katılabilir ve birbirlerini beğenen kişilerin aralarındaki çekimi aralarında paylaşacakları güzel ve unutulmaz bir geceye dönüştürmeleri sağlanır. Bu nedenle de site 18 yaşının üstünde olan kişilere ister erkek isterse kadın arkadaş bulma konusunda yardımcı olur. Siteye üye olan ve paralı üyeliklerden yararlanan herkes sitenin sunduğu bu imkanlardan yararlanma fırsatını ele geçirir. Fakat bu sitede benzeri diğer siteler gibi aslında para tuzağından fazlası değildir.

Kolay Gece Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Kolay gece üyelik iptali isteyen birçok kişi yer almaktadır. Bunun nedeni site üzerinde yer alan sahte hesaplar üzerinden sahte ilgilerdir. Sadece bununla da kalmayarak bu tür hesapların sizi paralı üyelere teşvik etmesi de sizi para tuzağına çeken bir başka şeydir. Site yöneticileri tarafından oluşturulan ve sahte fotoğraflarla birlikte sahte bilgilere sahip profiller, sizi harekete geçirecek ve temel ihtiyaçlarınıza yönelik mesajlar ile size bir yem atarlar. Bu yemi tuttuğunuz taktirde bu kişilere cevap atmak ve onlarla konuşmak istersiniz. Siteye üye olmanız ile birlikte sizi beğenmeye başlayan birçok kişiye yanıt vermek istediğiniz zaman ise karşınıza bir sorun çıkar. Bunun için gold üye olmanız gerekmektedir. Oluşturulan sahte heyecan ile birlikte alınan bu paralı üyelikler neticesinde kişi parasının karşılığını bir türlü alamaz ve bu sebeple de kolay gece üyelik iptali işlemlerini gerçekleştirmek ister. Çünkü aslında kimse sizle ilgilenmiyordur. Bu olanların hepsi birer para tuzağından ibarettir. Bu tür arkadaşlık sitelerinde en sık rastlanılan ve en çok şikayet edilen şey de bu sorundur.

Kolay Gece Üyelik İptali işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişilerin yapması gereken tek bir şey vardır. Çünkü kolay gece üyelik iptali işlemleri kullanıcı profilinde yer alan menüler ve de bu profillerde yer alan hesap ayarları üzerinden gerçekleştirilememektedir. Normalde herhangi bir site üzerinde yer alan üyeliğinizi iptal etmek istediğiniz zaman bu tür ayarlar menüsünde yer alan bir üyelik iptal linki ile üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Fakat konu Kolay gece olduğu zaman üyelik iptali işlemi biraz farklılaşabiliyor. Zira bu sitenin böyle bir linki, bağlantısı ya da seçeneği bulunmuyor. Yine de Kolay gece üyelik iptali işlemleri için yapabileceğiniz tek bir şey var. Bu da site içerisinde yer alan kurallar menüsü üzerinde açıkça belirtilmiş bulunmaktadır.

Kolay Gece üyelik iptali için yapmanız gereken şey üyelik iptali ile ilgili olan forma ulaşmak ve üyelik iptali için bu formu doldurmaktır.

Kolay gece üyelik iptali işlemlerinizi tamamladığınız zaman site üzerinde kayıtlı olan tüm bilgileriniz kalıcı olarak silinecektir. Bu nedenle bir daha aynı rumuz ile yeni bir hesap açsanız dahi eski hesabınıza ait kullanıcı bilgilerini geri almanızın herhangi bir yolu yer almamaktadır. Bu sebeple de üyelik iptali işlemlerinizin gerçekleşmesi ile birlikte tüm bilgilerinizin geri döndürülemez bir şekilde silineceğini bilerek bu işlemleri gerçekleştirmenizi öneririz.

Bu forma ulaşabilmek için siteye giriş yaptıktan sonra en alt kısımda yer alan “Kurallar” seçeneğine tıklamalı ve imlecinizi en aşağıya doğru kaydırmalısınız. Üyelik iptali ile ilgili olan site kuralı 25. kuraldır. Bu kuralın altında da üyelik iptali linki yer alır. Bu linke tıklayarak Kolay gece üyelik iptali foruma erişirsiniz.

Kolay gece üyelik iptali işlemlerini gerçekleştirmek için tıklayınız!

Kolay gece sitesinin bu bölümüne giriş yaptıktan sonra bu form üzerinde yer alan bilgileri girmelisiniz. Bunun için ilk olarak site üzerinde sahip olduğunuz hesaba ait e posta adresini ilgili yere girmeli ve beraberinde bu hesaba ait olan şifreyi de metin kutucuğuna girmelisiniz. Kolay gece sitesine ait hesabınızda yer alan şifreyi unuttuğunuz taktirde bu bölümün altında yer alan “Şifrenizi unuttu iseniz buraya tıklayınız.” bağlantısına tıklayabilir ve şifre kurtarma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ardından belirlemiş olduğunuz yeni şifre ile tekrar bu forma gelerek bu işlemleri tekrarlayabilirsiniz. Ardından aşağıda yer alan güvenlik resmi üzerinde yer alan rakam ve harflerden oluşan karakterleri “Kontrol Kodu” bölümünün karşısındaki kutucuğa girmelisiniz. Tüm bu kutucukları doldurduktan sonra “Üyelik İptali” butonuna basabilir ve kolay gece üyelik iptali işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz