League Of Legends Hesap Silme | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

League Of Legends Hesap Silme

Günümüzde internet kullanımının artması ve aynı zamanda insanların internette daha uzun süre vakit geçirmeleri için birçok yeni uygulamalar yapılıyor. Bu uygulamalardan biri de her alandaki yapılandırılan oyunlardır. Son günlerde en çok popüler olan oyunlardan biri ise League Of Legends isimli oyundur. Herkesin en çok oynadığı oyunlar arasında ilk sırada yer alan League Of Legends tempolu, rekabete ve aynı zamanda stratejiye dayanan çevirim içi bir oyundur. League Of Legends oyunu tasarımları ve ayrıca oynanış şekli itibariyle kendine özgü olan şampiyonlardan meydana gelen iki takım, bazı savaş alanlarında, oyun modlarında bire bir mücadele eder. Bu oyun sürekli olarak şampiyonlukları sürekli çeşitlenir. Çok kısa süreler içerisinde içeriği güncellenir ve aynı zamanda canlı bir oyun ortamıyla her seviyedeki oyuncunun hiç sıkılmadan çok uzun bir süre oynayabileceği bir çevirim içi oyundur.

League Of Legends Nasıl Oynanır?

League Of Legends oyunu beşer kişiden oluşan iki takım şeklinde online olarak oynanır. Bu iki takım üç koridordan oluşan bir haritada birbirlerinin merkezini yıkma gibi bir mücadeleyle başa çıkmaya çalışır. League Of Legends oyununda kazanan takım olabilmek için bazı değişken materyalleri kullanmanız gerekmektedir. Oyun içerisinde yer alan bu değişkenleri kullanma metodunuzla yapacağınız stratejiniz belirlenir. Oyunda kullanabileceğiniz 6 farklı değişken bulunur. Bu değişkenler sırasıyla, şampiyonlar, eşyalar, kabiliyetler, rünler ve aynı zamanda sihirdar büyüleridir. Tercih ettiğiniz seçeneğe göre avantaj elde ederek, rakibinize üstünlük sağlayabilir ve aynı zamanda rakibinize karşı elde ettiğiniz bu üstünlüğü koruyarak başarıya ulaşabilirsiniz. Bu oyunda değişkenlerin dışında aynı zamanda bir de statik olgular bulunur. Bu statik olgular ise kuleler-inhibitörler-merkez, yapı-miyonlar-canavarlar olmak üzere toplamda beş ana başlıkta yer alır. Statik olgular oyuncunun tercihi dışında olmak üzere her oyunda yer alır ve oyuncuya birtakım avantajlar ya da duruma göre dezavantajlar sunmaktadır.

Oyunda yer alan statik olguların ilk ve en önemli olanı kulelerdir. Oyunun içerisinde her koridorda üç ve merkez binanın önünde iki adet olmak üzere her takımın genel olarak on bir adet kulesi bulunur. Bu kuleler şampiyonların merkeze ulaşmasını engellemek amacıyla oyunda yer almaktadır. Oyunda yer alan kuleyi yıkmadan merkeze ulaşmanız mümkün olmamaktadır. Bu nedenle karşınıza çıkan ilk kuleyi yıkmanız gerekir. Gördüğünüz ilk kuleyi yıkmak oyundaki ilk görevdir. Oyunda yer alan kuleleri yıkmanız için birtakım stratejiler izlemeniz gerekebilir. Bunun için ilk olarak kuleleri hedef alıp, yıkmanız gereklidir. Kuleler hedef alınırken ilk önce yapılması gereken minyonlardır. Eğer oyuncunun görüş alanı içerisinde bir minyon yer alıyorsa ilk olarak ona saldırılması gerekir. Fakat bu önceliği yok edecek unsurlar da bulunur. Eğer oyunda rakip olan şampiyon, kulenin menzil içerisinde yer alan takım arkadaşı olan şampiyona zarar verirse kule önceliğini minyondan alarak, zarar veren şampiyonu hedef alır. Çünkü kulenin ilk görevi kendi takımını ve aynı zamanda merkezi korumaktır. Takımının bir üyesinin zarar görmesini bir tehdit olarak görür ve ayrıca zarar veren rakip şampiyonu hedef alarak görüş alanından çıkıncaya kadar ona vurmaya devam eder. Bu nedenle kulenin altında rakip bir şampiyon varken ona vurmamak gerekir. Çünkü kuleler çok sert bir yapıdadır ve aynı zamanda hasarları fazlasıyla yüksektir.

League Of Legends Hesap Silme İşlemi

League Of Legends hesap silme işlemini direkt olarak yapmak mümkün değildir. Ancak oyunun destek formuna ya da destek ekibine bir mail atabilirsiniz. League Of Legends oyunu için mail attığınız zaman size geri dönüş sağlayarak, hesap silme isteğinizi işleme alıyorlar. League Of Legends oyunu hesabını silmek için bağlantı linkini tıklamanız gerekiyor.

lol-hesap-silme-1

Burada yer alan hesabınızın oluşturulma tarihi, son alınan RP tarihi ve aynı zamanda son alınan şampiyon tarihi gibi bilgileri yazarak, kullanıcı adı, şifrenizi de ekleyerek göndermeniz gerekir. Bu formu eksiksiz bir şekilde sisteme aktardıktan sonra League Of Legends oyunu için hesap silme işleminiz destek biriminin gerekli işlemleri yapmasının ardından gerçekleşmiş olacaktır.

lol-hesap-silme-2

League Of Legends Hesap Silme Destek Sayfası İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz