League of Legends Şifremi Unuttum | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

League of Legends Şifremi Unuttum

League of legends (aynı zamanda LoL olarak da bilinir) çoklu oyunculu çevrimiçi savaş arenası (moba) oyunudur. Riot games tarafından Microsoft Windows ve macOS için geliştirilmiştir. Oyun tamamen ücretsiz bir şekilde oynanabilir. Oyunda para ile alınan şeyler sadece şampiyonlar ve kostümlerdir. Şampiyonları ise oyun parası kazandıkça satın alabilirsiniz. League of Legends oyunu Warcraft 3 oyunundan esinlenilmiştir.

League of Legends oyununda oyuncular, şampiyonları kontrol eden görülmeyen “sihirdar” rollerindedir. Her şampiyonun kendine ait yetenekleri ve oynanış biçimi vardır. Hem diğer oyunculara hem de bilgisayarlara karşı oyunlar oynayabilirsiniz. Oyunun amacı genellikle karşı tarafın askeri üssü olan “nexus” adı verilen yapıyı yok edip kazanmaktır. Her şampiyon oyunun başlarında genellikle zayıftır, fakat oyun ilerledikçe ve eşya topladıkça şampiyonların gücü çoğalır.

League of Legends Türkiye’de oldukça aktiftir ve birçok turnuvaya sahiptir. Hatta profesyonel şekilde bir ligi de vardır. Diğer bölgelerden çıkan takımlar her sene dünya şampiyonasında karşılaşır. 2016 dünya şampiyonası 43 milyon izleyeciye ve toplam 6 milyon dolar ödül havuzuna sahiptir.

League of Legends Şifremi Unuttum, Ne Yapmalıyım?

Öncelikle league of legends’in kendi sitesine girmeniz gerekmektedir. Sonrasında ise aşağıdaki resimde de gösterildiği gibi sağ üstte bulunan giriş yazısına tıklayınız. giriş

Sonrasında ise karşınıza bir panel çıkacak. Burada aşağıda, kırmızı okla gösterildiği gibi “şifremi unuttum” kısmına tıklayabilirsiniz.

şifremiunuttum

Şimdi ise karşınıza bölge seçmeyle ilgili bir bölüm çıkacak. Burada hangi bölgede oynuyorsanız onu seçebilirsiniz. Türkiye bölgesinde oynuyorsanız Türkiye kısmını seçmeniz gerekmektedir.

bölgeseç

Şimdi ise yeni bir sekme açılacak. Bu sekmede sizden kullanıcı adınızı yazmanızı isteyecek. Kullanıcı adınızı doğru bir şekilde yazınız.

hesapadı

Hesap adı girildikten sonra e-posta atılacağını söyleyen bir mesaj ile karşılaşacaksınız. Unutmayın bu mesaj hesap adınızı yanlış girseniz bile gelecektir. Fakat hesap adınızı doğru girerseniz e-posta adresine mesaj gelecektir.

hesapadıyazıldı

Gelen e-posta örneği aşağıdaki resimde verilmiştir. Şimdi ise kırmızıyla yuvarlak içine alınmış linke tıklayınız.

eposta

Tıkladığınızda açılan yeni sekmeden yeni şifrenizi üst tarafa ve alt tarafa olacak şekilde girebilirsiniz.

yenişifre

Şifrenizi girdikten sonra “Şifreni başarıyla değiştirdin” yazısı önünüze gelecektir. Bundan sonra yeni şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz