Lovoo Hesap Silme | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Lovoo Hesap Silme

Lovoo hesap silme işlemlerini resimli bir şekilde anlatmadan önce biraz Lovoo arkadaşlık sitesi ve uygulamasından bahsedelim. Ardından Lovoo Hesap Silme anlatımına geçiş yapalım.

Lovoo, gün geçtikçe artmaya devam eden ve gittikçe daha fazla kişinin ilgisini çeken arkadaşlık sitelerin arasında kendisine bir yer edinmeyi başarmıştır. Lovoo arkadaşlık sitesi ve uygulaması sayesinde arkadaş olmak isteyen, başkalarıyla tanışmak ve tanımadığı kişilerle sohbet etmek isteyen kişiler bir araya gelebiliyor. 40 milyonu aşan üye sayısı ile birlikte hem iphone hem de android işletim sistemi yüklü akıllı telefon ya da diğer akıllı cihazlar için indirebilme özelliğine sahip olan uygulama sayesinde giderek daha fazla yayılmaya devam ediyor. İnsanlar bu uygulama sayesinde dışarıdayken, ceplerinde yer alan telefon ve bu telefonda bulunan uygulama sayesinde çevrelerinde konuşmak istedikleri kişilerle, herhangi bir garip duruma girmeden, oldukça doğal bir şekilde konuşabiliyorlar. Çünkü bu uygulama kişilere çevresinde bu uygulamayı kullanan kişilerle buluşturuyor. Telefonunuza yaptığınız tek bir dokunuşla birlikte hem arkadaş hem de flört avına çıkabilirsiniz. Lovoo da diğer arkadaşlık siteleri gibi size benzeyen ya da sizinle uyum gösterebilecek, tercihlerinizin uyuştuğu ve ortak hobi ya da ilgi alanlarına sahip kişilerin bir araya gelmesini sağlıyor. Ayrıca  uygulama da yer alan kredi ve vip özellikler ile birlikte kişiler çok daha fazla özellik elde ediyorlar.

Lovoo Hesabı Nasıl Silinir?

Lovoo üyesi kişilerin Lovoo Hesap Silme nedenlerinin arasında, uygulamanın ya da sitenin sürekli çökmesi ve  uygulama üzerinden arkadaş edinmeye çalışan kişilerin uygulama radarını kullanamaması, başkalarıyla konuşamaması vb. sorunlarla karşılaşmasına sebep oluyor. Bu da doğal olarak uygulamadan alınan zevki düşüyor. Uygulama giderek kullanılmamaya başlıyor. Sitenin bir başka sorunu ise bir başkasına yaptığınız yorumun silinmesi olabilir. Bu konuda da şikayetler yer almaktadır. Üstelik yorumunuzun neden silindiğini dahi öğrenemiyorsunuz. Bir başka hesap silme sebebi ise kullanıcıların gerçekten de kendilerine göre birilerini bulamaması ya da gerçekten de kendilerine göre birini bulması gösterilebilir.

Site üzerinde yer alan vip üyelik ya da kredi sistemi gibi avantajların bazı üyeler açısından yeteri kadar olumlu olmaması ve kredi ya da vip üyelikleri daha sık bir şekilde kullanabilen kişilerin bunun avantajlarını daha fazla çıkarabilmesi bazı üyelere rahatsız verebiliyor ve bu da Lovoo Hesap Silme isteklerine sebep olabiliyor.

Ücretsiz bir şekilde kullanımda olan arkadaş bulma ve sohbet etme üzerine yayın hayatını sürdüren Lovoo hesabınızı silmek istiyorsanız Lovoo Hesap Silme işlemleri için yapmanız gereken ilk şey Lovoo internet sitesine ya da marketlerde yer alan mobil uygulamasına girdikten sonra kullanıcı adınız ve şifrenizle birlikte giriş yapmanız gerekmektedir.

Hemen ardından aşağıda yer alan fotoğrafta da görebileceğiniz gibi sitenin ya da uygulamanın sağ üst köşesinde yer alan çark sembolüne tıkladıktan ya da dokunduktan sonra seçenekler arasından “Ayarlar” kısmını seçmelisiniz. Böylece Lovoo Hesap Silme adımlarına başlayabilirsiniz.

1

Lovoo Hesap Silme işlemleri için bu işlemin hemen ardından “Ayarlar” kısmını altında yer alan “Lovoo hesabını gerçekten silmek istiyor musun? Bu adımı daha sonra geri alman mümkün değil.” kısmının da altındaki “Hesabı sil” linkine tıklamalı ya da dokunmalısınız.

2

Ardından karşınıza Lovoo Hesap Silme işlemleri adına bir uyarı ekranıyla birlikte Lovoo hesabınızı neden silmek istediğinize dair bir yazı gelecektir. Lovoo Hesap Silme nedeninizi belirtmeniz, Lovoo açısından önem taşımaktadır. Zira Lovoo, her site gibi üyelerinin memnuniyetlerine önem vermektedir ve önem vermek zorundadır. Çünkü üyelerini memnun edemeyen bir site ya da uygulama ne olursa olsun kapanmaya, ilgi görmemeye ve silinip bir köşede kalmaya mahkumdur. Bu nedenle Lovoo Hesap Silme nedeninizi belirttiğiniz taktirde, Lovoo yetkilileri, Lovoo kullanıcıları için bu bilgileri topladıktan sonra bu bilgilerle üyelerine nasıl daha iyi bir hizmet verebileceklerini ve siteye ya da uygulamaya nasıl daha fazla üye çekebileceklerini düşünerek bu konu hakkında bir şeyler yapmaya karar verirler. Bu tür şeyler kimi zaman önlem denilebilecek özelliklerin getirilmesi kimi zaman ise bazı paralı özelliklerin ucuzlaması gibi şeyler olabilmektedir. Bu tür siteler sıklıkla kampanyalar da yapmaktadır. Zira ücretsiz üyelik alan sitelerin birçoğunda uygulama ya da site içi para karşılığı alınabilecek ürün ya da hizmetleri bulunur. Bu tür ürün ya da hizmetlerde yapılabilecek indirimler hem hesabınızı silmek isteyen üyeler hem de üye olmak isteyen ama henüz yeteri kadar ilgi göstermemiş kişiler tarafından hoşça karşılanır. Kim bilir belki de Lovoo Hesap Silme işlemleriniz ardından tekrar geri gelebilir ve yeni bir üyelikle arkadaşlık kurmaya ve sohbet etmeye devam edersiniz. Ardından tekrar Lovoo Hesap Silme işlemlerine bakmak için buraya geri dönüş yapabilirsiniz.

Görüldüğü üzere bu seçeneklerin arasında, artık hoşuma gitmiyor, beni spamlar ya da başka üyeler rahatsız ediyor, sık sık sistem çöküyor, yeteri kadar cool değil gibi şeyler bulunuyor. Ayrıca kendinizin de bir şeyler yazabileceği bir not kısmı yer alıyor. Bu kutucuklardan birini ya da birkaçını seçtikten ya da aşağıda yer alan not kısmını doldurduktan sonra şifrenizi de girerek “Hesap silinsin mi?” seçeneğine tıklayabilir ya da uygulama üzerinden dokunabilirsiniz. Böylelikle Lovoo Hesap Silme işlemlerinin son adımına gelmiş olursunuz.

Lovoo hesabınıza ait e posta adresinize bir e posta gönderilecektir. Bu e postayı kontrol ettiğiniz de üyelik iptalinizle alakalı olarak bir mail görebilirsiniz. Bu mailin içinde bir hesap silme linki yer almaktadır. Bu linkle tıkladığını zaman üyeliğiniz kalıcı olarak silinecektir. Bu aşamadan sonra Lovoo Hesap Silme işlemleriniz tamamen sona ermiş demektir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz